3s 3D Gradiometre

27.45032.350

Derin aramalarda stablite problemlerinden sıkıldıysanız, hem derin dedektör olasun hem de metal ayrımı olsun diyorsanız, kullanımı zor dedektörler yüzünden arazide çalışamaz hale geldiyseniz, artık yerin altını görebileceğim bir ürün istiyorum görüntüleme yapmak istiyorum diyorsanız doğru ürüne bakıyorsunuz. Tüm bunların bir arada bulunduğu bir ürüne sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin. Bir pulse dedektörden kullanım sırasında hiç bu kadar keyif almadığınızı göreceksiniz.

Açıklama

1-Defineci Dostu:

3s 3D Gradiometre yüksek performansı, hesaplı fiyatı ve çok kolay kullanımı ile Defineci Dostu bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Hem derin arama dedektörü olarak kullanılabilmesi hem de yer altı görüntüleme yapabilmesi ürünü eşşiz kılmaktadır. Eğer hem ucuza bir ürün alayım hem de çok iş görsün diyorsanız 3s 3D Gradiometre tam da size göre bir ürün demektir.

2- 3D yeraltı Görüntüleme ve Derin arama

3s 3D Gradiometre 32cm başlığı ile yüzeysel aramalarda kullanılabilir. 1X1 kare başlığı ile derin aramalarda kullanılabilir. Ayrıca Gradiometre ile 3D yeraltı görüntüleme de yapabilir. Bunların tümünü bu fiyata sunabilen başka bir ürün bulunmamaktadır.

3- Çok kolay Kullanım

3s 3D Gradiometre patentli tek tuşla toprak ayarı özelliği ile ilk defa dedektör kullananların bile çok rahat kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dedektörün kullanımı için tek butonla açılması ve yine aynı butonla toprak ayarı yapılması yeterlidir. Hayatında hiç dedektör kullanmamış biri bile hiç zorlanmadan kullanımı gerçekleştirebilir.

3s  32 lik ve 45 lik başlıklarda küçük metal algılamalarında, 1×1 gibi kare başlık yada uçurtma başlık ile derin aramalarda çok yüksek ergonomi sağlar. Karbon-Alüminyum kol, çok küçük ana ünite ve dayanıklı batarya nedeni ile arazide sizi yormaz sorun çıkarmaz.

4-Metal Ayrımı:

3s 3D Gradiometre teknolojisi ile size monocoil Pulse Induction metal dedektörlerde az rastlanan seviyede metal ayrım özelliği sunmaktadır. Çalışma modlarında bulunan sesli ayrım modu ile pulse dedektörler için panteli değersiz metallere sinyal vermeme özelliğine sahiptir.

5-Yüksek Stabilite:

3s 3D Gradiometre yüksek teknolojisi ve yazılımsal filtreleri ile arazide size yüksek stablite sunamaktadır. Bu sayede arazide aramalar sırasında size kolaylık ve rahatlık sağlar

6-Yüksek kalitede malzeme ve üretim:

Karbon-Alüminyum tutma kolu, dayanıklı bataryası, pil şarj olduğunda elektriği kesen şarj aleti, kaliteli kulaklığı, çantası ve kaliteli bobinleri ile size uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ayrıca artık USB den ve Powerbank tan da kullanılabilmektedir.

7-Yüksek Derinlik:

3s 3D Gradiometre teknolojisiyle çok yüksek derinlikden metal algılama yeteneğine sahiptir. Çeşitli boy başlıkları ile büyük ve küçük hedefler için ayrı ayrı yüksek derinlikler elde edilebilmektedir.

8-3D görüntüleme ve Harici Gradiometre :

3s 3D Gradiometre istenirse 3D görüntüleme ve gradiometre ile toprak altı yapı tesbiti özelliği ile de alınabilmektedir.

Tablet Dahil Değildir.

 

Ek bilgi

Ağırlık 6 kg
Boyutlar 100 × 25 × 20 cm
Derin arama dedektörü

, ,

Hoşunuza gidebilir…

X