Gönderen Konu: Eko pulse.  (Okunma sayısı 98396 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Eko pulse.
« Yanıtla #20 : 19 Nisan 2017, 14:56:30 »
Usta bende bazen yanlış anlaşılıyorum sana bu hazırcılar konusunda katılıyorum ama bunların yanında öğrenmek kendini geliştirmek istiyenler mutlaka var örnek olarak deltaya ayrım kitinin hexi paylaşıldı bunu hexi atan satışa koştu herkezin kendi bileceği iş lakin ben bu hexi atmayı öğrenenlerden olmak yerine bu hexte ne var mantık nedir bunu öğrenip geliştirmek isteyenler tarafı için yazıyorum yoksa hazır yazılımla ancak işlemciye hex atmayı öğrenirler devamı gelmez ve gelişmez tabi sadece satış ve ticari düşünenlere bu önemli gelmiyor öğrenmek geliştirmek isteyene faydası saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #21 : 19 Nisan 2017, 15:03:19 »
Yani kısaca satsınlar,satmasınlar satılsın satılmasın değil bu işi öğrenmek isteyen kendini geliştirmek isteyenler içinde basit örnek devre ve yazılım örnekleri paylaşılırsa faydalı olur hem öğrenenler yeni projelerinizde de fikir verip devam eden projelerde paylaşım ve katkıda bulunabilir yoksa bilmeyen ancak çok güzel olmuş güzel görünüyor hayırlı olsun diyebiliyor başka ne yazabilsin ne fikir verebilsin saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #22 : 19 Nisan 2017, 18:20:18 »
Hayırlı.olsun ustam sabırsızlıkla bekliyoruz

GraSviTi

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #23 : 19 Nisan 2017, 19:52:36 »
Usta bende bazen yanlış anlaşılıyorum sana bu hazırcılar konusunda katılıyorum ama bunların yanında öğrenmek kendini geliştirmek istiyenler mutlaka var örnek olarak deltaya ayrım kitinin hexi paylaşıldı bunu hexi atan satışa koştu herkezin kendi bileceği iş lakin ben bu hexi atmayı öğrenenlerden olmak yerine bu hexte ne var mantık nedir bunu öğrenip geliştirmek isteyenler tarafı için yazıyorum yoksa hazır yazılımla ancak işlemciye hex atmayı öğrenirler devamı gelmez ve gelişmez tabi sadece satış ve ticari düşünenlere bu önemli gelmiyor öğrenmek geliştirmek isteyene faydası saygılar

bak sana katılıyorum  ceryan  kardeşim  öğrenelimde  bir başlık  olsun öğrenme konusunda ve o başlığa sahip çıkılsa mükemmel olur
ben öğrenme taraftarıyım
şahsen  niyet ticaret olsa yigen elektronik mühedisidir birica da bulunsam bi yazılım yapar ve ticarete başlarım
ama hedef bişeyleri yapıp başarmak bambaşka bi duygudur
böyle bir konuyla alakalı bir başlık ve sadece öğrenme fikrine sahip kişilerin giriş yapa bileceği bir konu fena olmazdı

bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #24 : 19 Nisan 2017, 20:49:09 »
Aynen ustam işi bilen ustalar öğrenmek isteyenler geliştirmek isteyenlere basit örneklerle anlayabileceğimiz bi konu açarlarsa istifade etmiş oluruz yoksa dediğiniz gibi ticari amaç için hazır hex yada yazdırabileceğimiz kişiler mevcut amacımız öğrenmek fakat ustalar dikkate alacaklardır bu konuyu inş saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #25 : 19 Nisan 2017, 22:06:53 »
Görsel ekledim.
3s ten fazla feyz aldım galiba...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #26 : 19 Nisan 2017, 22:43:27 »
eline sağlık onur ustam bunda şöle bir deyişim yapılmazmı mesela modüldeki trimpotu cihazın dişına aktarılsa
aya için ikide bir açıp kapama olayı biter
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #27 : 19 Nisan 2017, 22:52:22 »
Trimpotu dısarı alırızda bunun için module mudahale gerektirir.İçeride olması dış etkenlerden de uzak kalmasını sağlıyor.Hem patentli olduğu için bizi aşar.
İçinide açmamızı gerektirmeyecek...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #28 : 19 Nisan 2017, 23:00:36 »
Onur usta emeğine sağlık istifade eden fayda gören olur inş,güzel görünüyor, konu arası istemeden biraz böldük ama bizim taleb ettimiz konuyada farklı bi başlıkta destek ve desteklerinizi bekleriz bu projedede başarılar dilerim hayırlı olur inş saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #29 : 19 Nisan 2017, 23:01:08 »
Onur ustam bunun adını S3 yap 3S ten fakı olsun ;) .Ortada bir emek var şüpesiz iyi olur inşallah .Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #30 : 19 Nisan 2017, 23:05:22 »
Onur usta emeğine sağlık istifade eden fayda gören olur inş,güzel görünüyor, konu arası istemeden biraz böldük ama bizim taleb ettimiz konuyada farklı bi başlıkta destek ve desteklerinizi bekleriz bu projedede başarılar dilerim hayırlı olur inş saygılar
Oda olacak.Daha anca kendimi yetiştiriyorum.Vaktimde bol ilgileneceğiz artık.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #31 : 19 Nisan 2017, 23:07:33 »
Teşekkürler usta saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #32 : 19 Nisan 2017, 23:09:13 »
Onur ustam bunun adını S3 yap 3S ten fakı olsun ;) .Ortada bir emek var şüpesiz iyi olur inşallah .Saygılar
Ustam zaten pulselerin çoğu aynı alt yapıyı kullanıyor.Bende hazırı varken istifade etmek istedim:)Biraz daha detaylı devre oluşturulabilir.Onu artık ilerleyen dönemlerde deneyerek göreceğim.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #33 : 19 Nisan 2017, 23:11:58 »

:)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #34 : 19 Nisan 2017, 23:14:28 »
Usta yeni doğduna göre recep koyak O0
ceryan3200

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #35 : 20 Nisan 2017, 01:19:53 »
ustam acizane birkaç fikir vereyim devre giriş voltajını yükseltip 7812 ile regüle edelim girişe diyot ile ters akım koruması yapalım sönümleme drencini kart üzerine montaj edelim ekran görüntüsünü areste paylaşsaydın keşke merakettim birde ekran ışığı kısıp açma eklersen daha hoş olur tabi sesde aynı şekilde

Çevrimdışı aslan_5180

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #36 : 20 Nisan 2017, 01:34:55 »
3s ten artısı ve eksisi neler olacak, rica etsem ufak bir bilgi paylaşımında bulunabilir misiniz ?

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #37 : 20 Nisan 2017, 08:29:32 »
ustam acizane birkaç fikir vereyim devre giriş voltajını yükseltip 7812 ile regüle edelim girişe diyot ile ters akım koruması yapalım sönümleme drencini kart üzerine montaj edelim ekran görüntüsünü areste paylaşsaydın keşke merakettim birde ekran ışığı kısıp açma eklersen daha hoş olur tabi sesde aynı şekilde
Testleri tamamlayayim her türlü değişikliğe gideriz.Biliyosun benim ileriki hedeflerim çok daha büyük.
Ekonomik,arazide iş gören,kullanimi çok basit bir ürün yapmak şu an için.
Kulaklık soketi bile yok bu versiyonda.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #38 : 20 Nisan 2017, 08:31:03 »
3s ten artısı ve eksisi neler olacak, rica etsem ufak bir bilgi paylaşımında bulunabilir misiniz ?
Bunu hep birlikte görerek ele alacağız.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı Hayalperest

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #39 : 20 Nisan 2017, 11:53:55 »
Onur usta hayırlara vesile olur inşallah allah utandirmasin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi