Gönderen Konu: ADMIRAL  (Okunma sayısı 185211 defa)

masey111111 ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
Ynt: ADMIRAL
« Yanıtla #420 : 02 Mart 2024, 14:17:33 »
bu evde başlık sabit neyle denerseniz deneyin hep güzel oluyor arazide olay bambaşka geceyle  gündüzkadar  farklı onun için gerçek arazi hariç hiçbir test olmuş olmuyor

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #421 : 02 Mart 2024, 15:11:17 »
bu evde başlık sabit neyle denerseniz deneyin hep güzel oluyor arazide olay bambaşka geceyle  gündüzkadar  farklı onun için gerçek arazi hariç hiçbir test olmuş olmuyor
Böyle bi yorum geleceğini bildiğim için bütün bu olacakları önceki mesajlarımda yazdım zaten...önemli olan tabi ki toprak testi, geçen senelerde defalarca beceriksiz işler yaptık suçu devre de aradık. Toprağı delene kadar tekrar deneriz sıkıntı yok yeter ki biseyler başarmak için çalışalım haybeye sallamayalim. Bu forumda başlık konusunda verilen bilgilerin tamami eksik hemde tamamı. Tüyo veren 1 elin parmağını geçmez onlara da selamlar saygılar.

TECNO CK8nB cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #422 : 03 Mart 2024, 14:05:10 »
Admiral tektonlu  pcb   isteyen arkadaşlar benimle iletisime gecebilir  arkadasima ayit pcb ler  kendisi formda üye olmadan  icin ben resimleri yükledim 20 adet kadar var

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #423 : 03 Mart 2024, 19:31:38 »
Abi fiyat yazar mısın

Çevrimiçi masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #424 : 06 Mart 2024, 10:24:53 »
Abi fiyat yazar mısın

Abi fiyat yazar mısın

300 tl tanesi

Çevrimiçi masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #425 : 10 Mart 2024, 19:30:23 »

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #426 : 11 Mart 2024, 06:19:26 »
Helal olsun ustam şuan bu forumu tek ayakta tutan senin paylaşımların qasar güzel bir devre sen dahada geliştirebilirsin

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #427 : 21 Mart 2024, 22:36:42 »

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #428 : 21 Mart 2024, 22:48:46 »
1 gram altın testi Roma tuğla arkası. Ayrıca yıllardır söylediğim gibi bu forumda kimse size dört dörtlük akıl vermez hele ki başlık konusunda,Onlarında haklı sebepleri var kimi ticarete atılır patlar kimi bencildir.Yillardir üyesi olduğum forum çok usta yemiştir şahit oldum. Ceryan usta (adem abi) vs vs vs. Kulakları çınlasın... Bende yıllardır edindiğim bilgileri sır gibi sakladım saklayacağım da. Size şunu söylemek istiyorum öğrenmek için utanmayın herkesi rahatsız edin elbet bir gün adam gibi adam ustalar size cevap verip çırağı kabul edecektir. Siz saygıda kusur etmeyin el pençe durun. Öyle ustalar var ki bir püf nokta ile sizi rezilde eder vezirde.. Ben çok şükür vezir oldum. Ama ticarete asla girmeyeceğim ömürlük bende kalacak o bilgiler .el pençe durduğum ustalarım da  başımın tacı. Çok saygı duyduğum 2 ustadan biri derki bağıran da duyanda eşit olsun. Diğeri der ki tx rezonansı Herseydir... Yıllarınızı verin uğrasın Bi yerlere gelin ticareti değil, kendinizi geliştirin. Son olarak BİLDİKLERİNİZ KAMBURUNUZDUR ONU BİRİLERİNE AKTARIN YÜKÜNÜZDEN AKTARIN ÖYLE GELİN... selametle. Yapım gereği arazi testlerini yayınlamayacağım ama ısrar edilirse seve seve gözüne sokarcasına paylaşabilirim. Herkese saygılar iyi geceler.

Çevrimiçi masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #429 : 23 Mart 2024, 23:36:02 »

Quasarda derinlik stabillik suan iyi ama islemcide sınırlama var  Quasar 30  35 cm dinlemecek yoksa islemcide  õnlem alınmış

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #430 : 24 Mart 2024, 00:13:34 »

Quasarda derinlik stabillik suan iyi ama islemcide sınırlama var  Quasar 30  35 cm dinlemecek yoksa islemcide  õnlem alınmış
Evet abi farkettim tx katı çok parazitli ama elinden kurtulamamış maşallah canavar gibi olmuş cihaz elinde. Adam akıllı çalışır Quasar'ıda bi senin videolarında gördüm zaten. Sizin gibi ustalardan feyz alıp bizde biseyler yapıyoruz sayenizde biseyler öğreniyoruz

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #431 : 26 Mart 2024, 13:07:12 »

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #432 : 26 Mart 2024, 13:07:56 »
Ev içerisinde test, videoda bütün gerekli açıklamayla yaptım. Lütfen sonuna kadar izleyip öyle yorum yapalım. Saygılar.

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #433 : 27 Mart 2024, 13:23:26 »
ev içersinde olmuyor çünki yoğunluk az bunları bende denedim büyün bir leğene doldurup aynı toprağı ev içerisinde denedim mükemmmel ama toprağı aldığım yere gidip deneyince sanki bir savaş var dedektörle toprak arasında dedektör delmeye çalışıyor ama toprak geri ittiriyor sapıttırıyıor illa metali kapatıp dolaşabliyorsun

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #434 : 27 Mart 2024, 15:19:22 »
ev içersinde olmuyor çünki yoğunluk az bunları bende denedim büyün bir leğene doldurup aynı toprağı ev içerisinde denedim mükemmmel ama toprağı aldığım yere gidip deneyince sanki bir savaş var dedektörle toprak arasında dedektör delmeye çalışıyor ama toprak geri ittiriyor sapıttırıyıor illa metali kapatıp dolaşabliyorsun
Ev içerisinde onca parazit ve cevresel gürültü içinde  leğendeki toprakta çalışıp arazide çalışmaması ilginç. Normalde masa başında çalışır toprakta susarsa balans tutmuyo der forumdakiler, sende leğende görüp toprakta görmemesini ilk defa duydum, leğende gören cihaz 5 cm de olsa toprakta görmesi lazım en kötü şartlarda

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #435 : 27 Mart 2024, 15:26:29 »
başlık kablosuna dokunduğunda parazit yapmamalı orta derinlikte, zaten daha araziye çıkmadan masa üstünde bile dokununca parazit yapiyosa ordan bile cihazın rx ve tx ayarinin tutmadığı anlaşılır. İşte onlarca hayati püf noktalardan biri de budur. Tx e 470.nf tak rx 150 nf tak çalıştır ile olmuyo usta malesef

Çevrimdışı elyapimivlf

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #436 : 01 Nisan 2024, 20:51:17 »
Ustalarım cümleten selamın aleyküm admiral çift ton pcb çizimi veya şema olan var mı

Çevrimiçi masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #437 : 15 Nisan 2024, 08:32:49 »
2 ton admiral

Çevrimdışı elyapimivlf

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #438 : 15 Nisan 2024, 21:37:36 »
teşekkür ederim ustam allah razı olsun

Çevrimdışı gurdal

• Yüzbaşı
« Yanıtla #439 : 24 Nisan 2024, 16:11:17 »
Cebrail ustamın cihazları kadar olması mümkün değil ama,
eh işte bizimkide idare edecek tarzda.vakit yok ortam zaten
müsait değil,millet o kadar fitne fesat olmuş ki,
dedektörle birini gördülermi telefona sarılıp basıyorlar şikayeti.
aksiyon olsunda nasıl olursa olsun.

Saygılarımla

Amatör