Gönderen Konu: Yardım Simplex te ses yok  (Okunma sayısı 74 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
  • Yalan yere yemin büyük günahtır. Hadîs'i şerîf
Yardım Simplex te ses yok
« : 16 Nisan 2024, 14:57:04 »
Selamün aleyküm cümleten ustalarım Simplex arazide birden ses kesti hoparlör sağlam ses entegre mi artık oraya giden hatlar sağlam ama şu SMD bir entegre var bunun sağlamlığı meçhul cihazda ses yok ID değerleri veriyor sadece yardımcı olur musunuz
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
  • Yalan yere yemin büyük günahtır. Hadîs'i şerîf
Ynt: Yardım Simplex te ses yok
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2024, 17:43:19 »
Sorunu çözdüm sağolun ustalarım
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"