Gönderen Konu: 2metrekare bahçe :d  (Okunma sayısı 4578 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
2metrekare bahçe :d
« : 10 Haziran 2014, 21:09:48 »
 :D geçen pazar 3-5 tane biber 2 kök salatalık 5 kök domates  falan derken akşam oluvermiş ne yapalım istanbulda elden gelen bu gene toprağa ayağımız basıyor ,kiraz ağacı ve santamaria armutumuz mevcut numunelik
Okumak tutkuların en soylusudur,

walkman

• Ziyaretçi
Ynt: 2metrekare bahçe :d
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2014, 22:37:28 »
Ustam toprakla uğraşmak bence çok güzel. Bu aralar bende boştayım ;D Bugün bende yaz sebzelerimi ektim. Bakalım kim daha önce ürünleri toplayacak :D

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2014, 22:46:17 »
Ustam toprakla uğraşmak bence çok güzel. Bu aralar bende boştayım ;D Bugün bende yaz sebzelerimi ektim. Bakalım kim daha önce ürünleri toplayacak :D
Hadi hayırlısı :D ama ben minik acı sivri biber diye aldım bakalım ne cıkacak sen önce toplarsın neden dersen toprak ve sıcaklık farkı izmir daha uygun sanırım :D ne zaman geliyorsun gözümüz yollarda kaldı izin alıcam ona göre bir kaç gün şirketten kamp kurcağız ya ;) Sayın Karadağın sığınağına :D

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2014, 22:53:06 »
Hadi hayırlısı :D ama ben minik acı sivri biber diye aldım bakalım ne cıkacak sen önce toplarsın neden dersen toprak ve sıcaklık farkı izmir daha uygun sanırım :D ne zaman geliyorsun gözümüz yollarda kaldı izin alıcam ona göre bir kaç gün şirketten kamp kurcağız ya ;) Sayın Karadağın sığınağına :D

Servet ustam az kalsın İzmir de oturduğumu da yazacaksın diye korktum. :D

Sığınağa girmeden önce nevaleleri hazırlayalım ustam aç kalmayalım sonra ;D kimbilir ne zaman çıkarız kamptan

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2014, 01:43:21 »
servet ustam bahçeden ne haber ;)

Nevaleler çıkmaya başladı gel istersen bu taraflara bayramdan sonra mangal yaparız.Yalnız Hüseyin ustam duymasın aramızda  ;D

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2014, 23:44:21 »
servet ustam bahçeden ne haber ;)

Nevaleler çıkmaya başladı gel istersen bu taraflara bayramdan sonra mangal yaparız.Yalnız Hüseyin ustam duymasın aramızda  ;D
OOOOOOOOOO maşallah :D benimkilerde bi gelişme yok henüz umudumuz kışa kadar çiçek açmalarından yana :D
sana bi sır vereyim biz bu şehirde olduğumuz sürece ve bu sektörde ; ne Hüseyin usta gelebilir ne de ben ama ben kurbanda muhtemelen (eğerki fatih projesinde aksama olmaz ise ) izmir -denizli-muğla  yapacağım özledim
ağam senin topragın da geniştir benimki tam 2metrekare  maraba toprağı :D  :D
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2014, 23:46:02 Gönderen: ServetsizServet »

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2014, 23:48:26 »
damala borusu çeksene rahat rahat sulansınlar 63mm boruyu ana hat yap ondan damlama borularına musluklu çıkış yap 1 bar su basıncı yeterli hatta yarım barda bile damlatıyor her bir drip 4litre su akıtıyor tasarruflu ve verimli bir sulama için :D , hdi bakalım turşular senden o zmaan  :D ;D

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2014, 00:23:24 »
Ustam sen beni dinle İstanbul'un karmaşasından birkaç günde olsa kurtulmak için gel. Su sıkıntım yok ustam 12mt.den 2 lik su çıkıyor buz gibi. Hem tuşu yaparız hem de mangal ;) Bu konudan Karadağ'ın haberi olmadığı iyi oldu. :)

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 21 Temmuz 2014, 08:03:48 »
Ustam sen beni dinle İstanbul'un karmaşasından birkaç günde olsa kurtulmak için gel. Su sıkıntım yok ustam 12mt.den 2 lik su çıkıyor buz gibi. Hem tuşu yaparız hem de mangal ;) Bu konudan Karadağ'ın haberi olmadığı iyi oldu. :)
:D inşallah dediğin gibi bayramı bi atlatalım hayırlı sı Maşallah su güzel o zaman akşam müsait olursan haberleşelim :D ,
kolay gelsin saygılar sevgiler Paşam