Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9911678 defa)

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brktrhn

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #2460 : 03 Mart 2014, 23:35:56 »
Karadağ ustam kalibrasyon ayarı yaparken cihaz açık ve aramaya hazır olması mı gerekiyor. Deneme yanılma yontemı ile mi ince ayarı yapacaz.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2461 : 04 Mart 2014, 17:38:41 »
Karadağ ustam kalibrasyon ayarı yaparken cihaz açık ve aramaya hazır olması mı gerekiyor. Deneme yanılma yontemı ile mi ince ayarı yapacaz.

evet cihaz açık halde olacak ve temiz bir toprakda sağlam bir başlık ile osc eğrisini sönümlemesini yapıp nasibinizi arayabilirsiniz... sayın brkthn
« Son Düzenleme: 04 Mart 2014, 17:40:06 Gönderen: kripto55 »

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2462 : 04 Mart 2014, 19:41:00 »
Kalibrasyon yaparken yüksek gerilim vb uzak bir ortamda cihazı açın menü butonuna 3-5 sn basın osc egrisini gördünüz tirimpottan ayar yapın tune butonuna basın tekrar ayar yapın tune butonuna basın osc egrisi Sayın Karadağın paylaştığı egriyi tuturunca olay bitmiştir.saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2463 : 04 Mart 2014, 22:24:20 »
Ustam hayırlı uğurlu olsun videosunu bekliyorum hadi hayırlısı saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2464 : 04 Mart 2014, 23:15:00 »
teşekkürler ustam... benimkisi eğlencelik maksat site şenlensin.... ;)

karadağ ustama modül sipariş ettim.... 8)

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2465 : 04 Mart 2014, 23:57:37 »
Desene ustam iddiaya girsem kaybedecektim. (ki kaybettim Karadağ ustama bir vlf toplayacağım artık).

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2466 : 05 Mart 2014, 00:04:42 »
Desene ustam iddiaya girsem kaybedecektim. (ki kaybettim Karadağ ustama bir vlf toplayacağım artık).

Senden vlf yi beklemeye başladığımda sakal bıraksaydım göbeğime ulaşmıştı zaten :):):)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2467 : 05 Mart 2014, 00:09:54 »

Senden vlf yi beklemeye başladığımda sakal bıraksaydım göbeğime ulaşmıştı zaten :):):)

sakal bırakmanıza gerek yok ustam vlf pcb dizimi işi bitmek üzere zaten ;) ;)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2468 : 05 Mart 2014, 00:14:25 »

sakal bırakmanıza gerek yok ustam vlf pcb dizimi işi bitmek üzere zaten ;) ;)

bak buna ters psikoloji deniyor:)  tüm site şahit bu hafta bende olur vlf heralde:)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2469 : 05 Mart 2014, 11:36:13 »
walkman usta gitti vlf ..

olsun emin ele gidiyor.

m-usta-fa ustam elinize sağlık maksat birşey ler üretmek sitemize katkıda bulunmak bence başardın çoktan  ;D ;D ;D ;D :P :P

M-USTA-FA     ARGE DE LİDER USTA.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2470 : 05 Mart 2014, 11:46:56 »
Fenni Prototipçinin çakma muadil modül uğraşıları..... ^-^
Bir kaç düzenlemeyle yaparsın ustam ;)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

semko87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2471 : 05 Mart 2014, 20:43:00 »
S.a.Ustalar sitenin ilk uyelerindenim ama hep pasif izleyici kaldim. Simdilerde 3d ye merak sardim. Bazi ustalara ozel mesajla sordum ama buradan da sormak istiyorum. Deltapulse s3 un 3d sini kullananlar yorum yazabilirmi

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2472 : 05 Mart 2014, 21:28:25 »
usta kullananlar çok memnun sayfaları geriye doğru bakın görürsünüz..

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2473 : 05 Mart 2014, 21:46:41 »
kripto55 usta; Köstebek 2-xm konusunda  Karadağ ustaya vlf gönderecek kişi benim. Köstebek 2-xm konusunda bahsi geçmişti ben ustam unutur demiştim ama ustamın aklı zehir maşallah. unutturamadım.İşin şakası bir yana Karadağ ustanın yaptığı iyilikler yanında bir vlf makinanın lafı bile olmaz.

nostradamus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2474 : 05 Mart 2014, 21:55:43 »
yaklaşık iki aydır cihazı kullanıyorum ve benim kullandığım yer  volkanik yapıda  ve minerali bol olan bir dağ  ben makinanın stabilitesinden  çok memnunum  o dağ  kaçtane makinanın başını yedi  derinlik beni memnun edecek seviyede sayfa 116 ve 117 ye bakarsanız  dağda yaptığım boşluk ve 3d çekimlerimi görecek siniz(kapı önü  logar  ev bahçesi) çekimleri değil kısacası bu paraya alınacak en iyi cihaz bunu samimiyetimle söylüyorum kulaktan dolma laflara inanmamanızı birebir hüseyin ustayla muhatap olmanızı dilerimsaygılar

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2475 : 05 Mart 2014, 21:57:57 »
walkman ustam olsun sizin gibi bir ustadan usta bir cihaz gider karadağ ustaya...

göndermeden bizede resimleri atın işçilik görelimm ;D ;D usta işiii ^-^ ^-^

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2476 : 05 Mart 2014, 22:37:08 »
selamlar arkadaşlar bu sitede benimde faydam olmasını isterdim ben elekronikten anlamam cihaz yapamam ancak sizlere faydam örjinal bir test videosu olabilir s3ü birebir orjinal yani kendim gömmeden olan metali bularak olacak dürüstce bir video ayrıca arkadaşlar dürüstlükten bahsetmişken aklımada bazı şeyler geldi yazmak isterim sitemizdeki arkadaşlar biz hepimiz burada yeri geliyor arkadaş yeri geliyor sırdaş dost oluyoruz insanların hepsi aynı kişilikte yaratılmamış herkesi  ayrı ayrı kişilikte yaratmış yüce yaradan  yeryüzündeki en güzel ırk insan ırkıdır bunu bilip allaha şükür ve hamd etmemiz gerek dürüst doğru sözünün eri gerçekci  yani bazı arkadaşlar sitede cihaz yada benzeri aletler satıyor alışveriş oluyor olmayan şeyi var gibi yapılmayan şeyi yaptı gibi çalışmayan cihazı çalışır gibi göstermekten kaçınsın herkes birbirine doğruları aktarsın dürüst toplum dürüst gelecek  dürüst çocuklar demek sitemizde alışveriş yaptığımız arkadaşlar için yazdığım bir yazı bu yarası olan gocunsun olmayan beni anlamıştır umarım saygılar

nostradamus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2477 : 05 Mart 2014, 23:08:59 »
KARAHASAN usta bu hafta sonu araziye gitçenizmi

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2478 : 06 Mart 2014, 08:47:50 »
        Hafta sonu yağış olmazsa mammi 35 ile gitmeyi planlıyoz.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı daywalker

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2479 : 06 Mart 2014, 10:47:43 »
Arkadaşlar delta pulse 3s almak istiyorum karadağ ustaya özelden mesaj attım cevap gelmedi karadağ ustaya başka ulaşma şansım varmı cep numarasını bilen varmı