Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921344 defa)

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4320 : 16 Temmuz 2014, 02:40:23 »
yeni prototip pcb çalışmam...

coşkuyu hafta sonuna kadar vereceğim ustalarım...

saygı ve sevgilerimle..

http://youtu.be/H4BAaFYNWYI

(SprintLayout6 PCB çizimi mesaj ekinde)

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4321 : 16 Temmuz 2014, 06:53:41 »
 :D teşekkürler Mustafa güzel olmus eline sağlık ;) 
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4322 : 16 Temmuz 2014, 09:42:48 »
Arkadaşlar Hak yardımcımız olsun herkesin ellerine sağlık.saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4323 : 16 Temmuz 2014, 12:23:14 »
Döktürmüşsün ustam eline sağlık.

Tek kelime ile süperrrrrrrrrrrr

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4324 : 16 Temmuz 2014, 13:49:27 »
Mustafa ustam ellerine sağlık harika bir çalışma olmuş fevkaladeninde fevkinde :)

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4325 : 16 Temmuz 2014, 13:59:31 »
Güzel olmuş mustafa usta yaninda düğme kadar yaparsiniz cihazi siz

Çevrimdışı matrix_88

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4326 : 16 Temmuz 2014, 15:18:19 »
Az önce Hüseyin ustaya 3s siparişimi verdim inşallah yarın kargoya verilecek açıkcası bukadar zaman takipden sonra bunca olumlu görüşlerden sonra cihazı çok merak ediyorum başta Hüseyin usta olmak üzere tüm teknoloji ekibine çok teşekkür ederim bu ailenin bi ferdi olmak onur verici

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4327 : 16 Temmuz 2014, 17:24:04 »
Hg

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4328 : 16 Temmuz 2014, 21:50:36 »
yeni prototip pcb çalışmam...

Mustafa .bu alttaki makina nasıl bir makina ? normal yazıcımıdır ,,
saygılar

saygı ve sevgilerimle..

http://youtu.be/H4BAaFYNWYI

(SprintLayout6 PCB çizimi mesaj ekinde)
Okumak tutkuların en soylusudur,

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S 3D METAL
« Yanıtla #4329 : 16 Temmuz 2014, 22:59:56 »

selam arkadaşlar bu 3d görüntüsünü çektiğim yere gittim kayanın içi görünen resim merek ediyorum 3d minarali 3d görüntü olarak verirmi bu görüntü metalmi yoksa demir oksit olabilirmi parça demir olma ihtimali varmı çünkü kaya horasan ile parça kayaları sıva yapılmış tam merkezde algılama yapıyorçalışmaya deyermi kaya 3d görüntüsünde yanıltırmı yoksa gerçek metalimi vermiş bana 3d tecrübe eden arkadaşlar

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4331 : 16 Temmuz 2014, 23:19:11 »
tekim murat 3d goruntu alma gerek yok bence cihaz normalde sinyal veriyormu veriyorsa deger nedir once buna bak .metal cok buyuk cihaz o metale cildirir bence eger tikirtiyor veya tunig yapinca susuyorsa minaraldir

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4332 : 16 Temmuz 2014, 23:27:38 »
snaypır usta bazen tıkırdıyor bazen uzun uzun sinyal veriyor sıfırlıyorum ses kesiliyor tekrar algılama oluyor cihazın üzerindeki sol bar yükseliyor eşik ayarını 8 e indirdim 90 diyor o 3d görüntü demir olabilirmi ben 38 lik başlıkla çektim dağıtmış olabilirmi metali süzgeçlerde tam netice veriyormu bugün yine çektim kare bir kırmızı metal çıktı hemen yan tarafında yine diyer görüntüyü çektiğim tarafın 40 santim yanında

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4333 : 17 Temmuz 2014, 00:12:56 »
valla ustam +90 veriyorsa patlat 8) - 90 beriyorsa hic ugrasma  ayrica ekrandaki siyahlik cizginin ustundeyse vur kazmayi ama ekran tum siyah oluyorsa hic ugrasma hatta +90 verse bile  birde buyuk baslikla dene 1m2 lik buyuk baslik minaralse pek gormez

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4334 : 17 Temmuz 2014, 00:37:30 »
TEKİM MURAT mineral olma olasılığı çok yüksek bu benim görüşüm tabi
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4335 : 17 Temmuz 2014, 00:43:22 »
Kaya horasanla sıvanmış diyorsun usta. İçine mineral koyup sıva vapmak biraz saçma. Makineni ilk deniyorsan bence farklı yerde kendi yaptığın bir hedefle dene . Kaya mineralli olsa her yerinde öter. Sadece bir bölümünün hemde kare şeklinde mineralli olması biraz ilginç olurdu sanırım. Kolay gelsin.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4336 : 17 Temmuz 2014, 00:43:56 »
      Artı eksi bilmem demir veys metal bir kutu içindeyse ne olacak hangi makine artı eksi diyecek.murat usta bir metre genişlik diyonsun bu bir metreyi üç esit parçaya bölersen orda senin kullandığın leptop kadar METAL VAR.topraktaki veya taşın içinde olduğu katmana bire bir temas ederse artı eksililere takılırsın ama orda bir anomali var oda metal hala tereddüt yaşıyosan müsayit bir zamanda beraber bidaha bakalım aklıma gelmişken murat usta taşın üzerinde olan çekiç işaretini neden yazmıyosun bakalım yorumlara taşta çekiç işareti olcak ve anlattığın horasan falan ve böyle bir anormallik olcak daha ne istiyon ne istiyoz hala artı eksi muhabbeti neyse susuyorum artık.??????
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4337 : 17 Temmuz 2014, 00:56:42 »
Mineral olma olasılığı hıc yok gayet güzel bı resım var kare.kayanın ıcınde boş bı metal arama tereddüte düşme tasın altında üstünde sağında solunda boşluk kontrol et.
Ve şunuda söylemek ıs derım delta 3s de taş tesdı yapmayı düşünüyordum artık gerek kalmadı yıne ımzasını altına atıı.Çoğu dedektör taş ıcın goremıyor.ben onun ıcın sürekli ayrımı. Farklılaşması lazım orda altın yazsa veya bakır yazsa dusunmeyecez..
Hanı hep bana dıyonya sınyal aldığın yerı kaz dıye durma kaz..

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4338 : 17 Temmuz 2014, 01:00:29 »
merhaba arkadaşlar,bu akşam benim tam olarak çıldırdığım an oldu.az daha makineyi karşıma koyup bi şarjör mermi boşaltıyodum ona.böyle illet bişey olamaz resmen.nasıl bi başlık yaparsam yapayım ne tür direnç kullanırsam kullanayım makine 1.50 metreyi geçmiyor.harcadığım bobin telinin,eternet kablosunun haddi hesabı yok ama yinede nafile.işçilik deseniz çok güzel ama yinede mesafe ve arazide kararlılık yok.masa üstünde herşey çok güzel(mesafe hariç) ayrım bile ama toprakta olanlarda kayboluyor.en sonunda ya ben bu makineyi çekip vurup rahatlayacam yada başlık ve ayar için karadağ ustaya gönderecem

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4339 : 17 Temmuz 2014, 01:08:55 »
    Murat usta önce dumanı görcen sonra dicenki ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Sen çekiç işaretini görmüşsün horasan diyosun ve bu tespit veya görüntü üç gün sonra gittiğinde parçalanmış kaya ile karşılaşırsın merak etme daha önce başına gelen olay gibi.Bir örnek bir arkadaşımın babası balmumundan kağıda sarılmış eski dikiş makinesinin içinde saklanmış sarılira var ne olcak şimdi  artı ile eksi ile kimse koyma saklama para bulamaz  torakla temas halinde olanı arasın yüzeysel ya nasip desin saygılar.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.