Gönderen Konu: Moharemka  (Okunma sayısı 48535 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
Ynt: Moharemka
« Yanıtla #260 : 15 Haziran 2020, 13:33:52 »
Sanıyorum. bu cihazı bu devreyi ben yapmamam rağmen  benden başka savunanda yok  >:D
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #261 : 15 Haziran 2020, 13:35:27 »
Bulutbey, konu tabi ki devam eder hatta ben de katkım olabilirse katkıda bulunurum. Ama ilgili arkadaş kendi çizimini bobin değerlerini falan paylaşmamızı istemiyor. Bunu hoş görmek gerekli değil mi sizce de? Siz de hakılısınız. Kesinlikle bişey demiyorum. Sadece empati yapıyorum ve bence arkadaşın çizimlerini değerlerini kullanmayalım diye düşünüyorum. İlgili kişiyi şahsen tanırım. İyi birisidir. Tepkisi biraz fazla oldu belki ama biz de onun çizimlerini kullanmasak bence hiç bişey değişmez. Hatta ben size kendim çizeyim bu ürünün pcb sini isterseniz. Bakın herkesi mutlu edebilmek için bneden bir teklif :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #262 : 15 Haziran 2020, 13:38:05 »

Bulutbey, konu tabi ki devam eder hatta ben de katkım olabilirse katkıda bulunurum. Ama ilgili arkadaş kendi çizimini bobin değerlerini falan paylaşmamızı istemiyor. Bunu hoş görmek gerekli değil mi sizce de? Siz de hakılısınız. Kesinlikle bişey demiyorum. Sadece empati yapıyorum ve bence arkadaşın çizimlerini değerlerini kullanmayalım diye düşünüyorum. İlgili kişiyi şahsen tanırım. İyi birisidir. Tepkisi biraz fazla oldu belki ama biz de onun çizimlerini kullanmasak bence hiç bişey değişmez. Hatta ben size kendim çizeyim bu ürünün pcb sini isterseniz. Bakın herkesi mutlu edebilmek için bneden bir teklif :)

KARADAĞ USTAM.  BENDE VAR BU CİHAZIN HERŞEYİ TÜM BİLGİLERİ.  VE BAŞAKA FORUMLARDADA VAR. AMA BEN LAYI ÇİZİP ATACAĞIM İNAT ETTİM. AMA ARKADAŞLAR ALIP KULLANMASIN . LÜTFEN

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #263 : 15 Haziran 2020, 13:38:58 »
hATTA AYNISINI YAPMAYAYIM YOLLARI FALAN DÜZENLERİM BİRAZ HATALAR VAR

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #264 : 15 Haziran 2020, 13:44:13 »

USTAM BENDE VAR ZATEN ÇİFT YÜZLÜ HEM ÇİFT TON HEM TEK TON. BEN SADECE ARKADAŞIN TAVIRLARINA SİNİRLENDİM. SANKİ BUNU YAPAN ADAM  1000 TANE SATACAK 

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #265 : 15 Haziran 2020, 13:45:16 »
Devrenin tasarımını değiştirin. Arkadaşın tasarımı olmasın. Buna bence saygı göstermek gerek. Dediğim gibi ben çizeyim gerekirse. İlgili arkadaşın bende hatırı var. Benim de sizde hatırım varsa birebir kopya yapmayalım. Madem şema heryerde var biz kendi özgün TE çizimimizi yapalım. Hatta üzerine TE yazıp PCB bastralım gerekirse ama arkadaşınkinin kopyası olmasın.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #266 : 15 Haziran 2020, 13:47:09 »
Devrenin tasarımını değiştirin. Arkadaşın tasarımı olmasın. Buna bence saygı göstermek gerek. Dediğim gibi ben çizeyim gerekirse. İlgili arkadaşın bende hatırı var. Benim de sizde hatırım varsa birebir kopya yapmayalım. Madem şema heryerde var biz kendi özgün TE çizimimizi yapalım. Hatta üzerine TE yazıp PCB bastralım gerekirse ama arkadaşınkinin kopyası olmasın.

PEKİ USTAM MADEM SEN KENDİ HATRINI KOYDUN ORTAYA . SIKINTI YOK BEN ÇİZMEKTEN VAZ GEÇTİM . BANA LAZIM DEĞİL . LAZIM OLAN ARKADAŞLAR VARSA KONUŞUR ORTAK Bİ ÇİZİM YAPARLAR

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #267 : 15 Haziran 2020, 13:48:50 »
HATTA BEN BUNA VDI EKLEDİM  BAŞKA BİR VCO EKLEDİM. VE ÇALIŞTIRDIM 

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #268 : 15 Haziran 2020, 13:50:16 »
Teşekkür ederim. Biliyorsunuz internet ortamı atık ağırlıklı sosyal medyada. Ve rakip firmalar hep bir karalama peşinde. İlgili arkadaş ne zaman işim düşse sosyal medyada yardıma gelir karalama yapanlara haddini bildirir. Bi çizim için bana ricada bulunmuş kaldırın demiş. Bakın ben sizlerin hatrını gözeterek direkt bişey kaldırmadım da. Yine de sizlerle istişare yaptım. Ama bu arkadaşı da üzmeleylim. Ne gerek var buna.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #269 : 15 Haziran 2020, 13:52:06 »
TAMAM HÜSEYİN USTAM. BENDEN YANA SIKINTI YOK BAŞKASINIDA BİLEMEM. SENİN HATRINA BEN ÇİZMEYİ VE PAYLAŞMAYI BIRAKTIM

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #270 : 15 Haziran 2020, 13:56:47 »
TAMAM HÜSEYİN USTAM. BENDEN YANA SIKINTI YOK BAŞKASINIDA BİLEMEM. SENİN HATRINA BEN ÇİZMEYİ VE PAYLAŞMAYI BIRAKTIM

Çok teşekkür ederim. Hatırımın sayılması beni çok memnun etti.

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #271 : 15 Haziran 2020, 15:14:23 »
Valla ben açıkçası arkadaşın çizimiymiş projesiymiş bilmem, bulutbeyin dediği gibi güzellikle söylese birşey değil ama kendisinin olmayan devreyi kendisinin gibi lanse edip tehdit etmesi çok doğru olmamış. Üstüne birde bulutbeye yüklenmiş. Devre ortada yapan yapar kullanır, ben hobi amaçlı yapıyorum , biriktiriyorum , ticari uğraşmıyorum ama adam devreyi alıp  ticari yaparsa kimseyi ilgilendirmez.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimiçi şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #272 : 15 Haziran 2020, 16:02:28 »
bir hata yabtıysam herkezden özür dilerim konuya tam hakim deyilim arzaya gitmiştim yeni geldim birkac yeri okudum ona gör yanıtlayayım hatta zize bir yeri okumanızı rica edeyim -x1 vlf devre şemaları bölümü 3 sayfada bölüme gidikten sonra 2. bulgar bir arkadaşın gönderdiğini görecekziniz

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #273 : 15 Haziran 2020, 17:02:37 »
Arkadaş kopyanın kopyasının kopyasının kopyası... Bu cihazın kaç tane kopyası var arkadaş farkında değil sanırım Hüseyin ustanın dediği gibi piyasadaki vlf cihazların ℅70 bu cihaz zaten bu kadar yaygaraya gerek yok

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #274 : 15 Haziran 2020, 17:03:53 »
Valla ben açıkçası arkadaşın çizimiymiş projesiymiş bilmem, bulutbeyin dediği gibi güzellikle söylese birşey değil ama kendisinin olmayan devreyi kendisinin gibi lanse edip tehdit etmesi çok doğru olmamış. Üstüne birde bulutbeye yüklenmiş. Devre ortada yapan yapar kullanır, ben hobi amaçlı yapıyorum , biriktiriyorum , ticari uğraşmıyorum ama adam devreyi alıp  ticari yaparsa kimseyi ilgilendirmez.

+1

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #275 : 15 Haziran 2020, 18:02:11 »
Herkese teşekkür ederim. Biz rica üzerine arkadaşın birebir aynısını yapmayalım. Kendimiz çizelim. Gerekirse ekran ekleyeyim ben devreye daha da geliştirip değişik bişey ortaya koyalım.

Çevrimiçi şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #276 : 15 Haziran 2020, 18:14:25 »
karadağ ustam dediğin gibi olsun zize saygımız sonsuz

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #277 : 15 Haziran 2020, 19:24:38 »

Karadağ ustam bu kartın clon olduğu malum,   yapan arkadaş da rahatsız , ben baştan sona herşeyi okudum rahatsız olan başka birileri de var ki yeni üyeliklerle farklı sitemlerde bulunmuşlar çalışmıyor diye. . Şuraya baglayacam bırakalım bu paylasimdan rahatsız olan arkadaşlar kopyaladiklari başka birinin olan emeği satmaya devam etsinler . Yapabilirsek tecrübeli ustalarım TE baskılı aynı mantıkla çalışan bir vlf devre tasarlarsa bütün bu kargaşa sona erer. Şimdiden emeği geçen ve geçecek olanlara bizim gibi acemiler adına teşekkür ederim. [[size=78%]quote author=Karadağ l[/size]

topic=11208.msg118588#msg118588 date=1592233331]
Herkese teşekkür ederim. Biz rica üzerine arkadaşın birebir aynısını yapmayalım. Kendimiz çizelim. Gerekirse ekran ekleyeyim ben devreye daha da geliştirip değişik bişey ortaya koyalım.

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #278 : 15 Haziran 2020, 19:36:36 »
Gerçekten şok ilginç sahiplenen kişilerin kaç kuruşluk emeği var aCaba bu bulgar devresinde

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #279 : 15 Haziran 2020, 19:40:10 »
Satanların emeği PCB bastırıp doldurmak. XD