Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921906 defa)

0 Üye ve 203 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #3020 : 17 Nisan 2014, 00:18:23 »
Real time özelliği,metal araması yapılırken cihazın algılama yaptığı anda kullanılacak bir fonksiyon.Ne algıladığımızı görmenizi sağlacak bir özellik.
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3021 : 17 Nisan 2014, 05:41:04 »
Cok guzel ozellikler ekliyorsun Huseyin usta.Ellerine ve emeklerine saglIk.Son belirttigin ozellikleride ekledigiginde bizede yeni PIC siparis vermek kalIyor.
SaygIlarImla.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3022 : 17 Nisan 2014, 08:14:11 »
ustam dedigin ozellikleri biran once eklermisin sende zamann yok bizde sabir. buay sonuna cikarmi ustam   8)

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #3023 : 17 Nisan 2014, 19:22:37 »
Merhaba Arkadaşlar,

Dikkat etti iseniz pulse dedektörlerdeki en büyük handikap olan aniden yakından algılamadaki sapıtma için özellikle metalleri aniden yaklaştırdım ve hiçbir sapıtma olmadı. Yani artık vlf gibi ayrım yapabiliyor dedektör. Şimdi sizlerden arazi denemeleri bekliyorum ;)Amaç mesafe testi olmadığı için  eşiği bilerek düşürmedim. Ne dersiniz şimdi birde bunu 3D de değerli değersiz olarak yapalım mı?

Pro-TR ye beni bunu yapma konusunda beni zorladığı ve kendi elde ettiği bilgileri benimle paylaştığı için teşekkür ederim.

Saygılar

karadağ ustam teşekkürlük bişey yok, eğer çorbada benimde tuzum olduysa ne ala...
aklıma "GORA" filmi geldi cem yılmazın, daha doğrusu filmin adı olan G-O-R-A geldi, Güzel Olan Reaksiyon Alır

şimdi efkardan bir cigara yaktım, efkarımın nedenine gelince bu sitenin 2008 -2009 lu yılları geldi aklıma, Delta pulseler XR-7 ler snifferler vs vs, onları yapmak çalıştırmak ve kullanmak ne büyük dertti.  efkar yaptı yaw.
şimdilerde yılmaz erdoğanın hesap "radyonun resimlisi çıktı"
ayar-mayar yok, tak 3-s'i dolaş, aşağıyı çok mu merak edion çevir 3D ye izle....
gelde efkarlanma.....
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3024 : 17 Nisan 2014, 20:15:39 »
Sizin gibi usstalr oldukca gelecegimiz parlak ustam ne. Mutlu size

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3025 : 17 Nisan 2014, 20:54:28 »
pro ustam emegine saglik.ustam peki bisi sorcam daha once bir devreden bahsetmistin 20,30cm de minerali gormemesi icin bu mesafeden degersizi hic gormese daha guzel olmazmi bu yapilabilirmi neticede demir nevi malzeme yuzeyde oluyor saygilar

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3026 : 17 Nisan 2014, 21:44:57 »
  Delta pulse 3s de profesyönel bir özellik gördüm.Metal dedektörlerinin daha ilk yapılanlarında görüldüki,en iyi ikaz sistemi ses.arazide gösterge şuna buna bakmak pratik değil.Sesle ayrım bu işin en önemli kısmı ve büyük kolaylık sağlar.
 karadağ  başarılarının devamını diliyorum.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3027 : 17 Nisan 2014, 21:52:00 »
Bu dp3s manyak bir makina yoğun minareli bölgede test sahasında tes ettik 3 50 deki demir varil 40 cm baslikla tespit ettim daha sonra 2 50 de 18 kiloluk teneke 2 metrede 5 kiloluk teneke 3 50 de demir varili makinayi ters tepkimede varilin sekli ve bunlari 1 metrelik basliklada tespit ettik superdi sanki bir radar bu yaw boşluk değiliiçidolu bir bboşluk olsa bile tarayarak seklini cikartiyo ters tepkimeyle adamlar sok oldu kiltlendiler yağ bu makinenin derinliği ne kadar aliyo DİE sordularguldum bende adamlar soktalar hala birde bbuetaller oksit yapsa neler olacak vaybee

Çevrimdışı determinant

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3028 : 17 Nisan 2014, 23:19:15 »
Merhaba aranıza yeni katıldım daha önceden sürekli takip ediyordum ve bende bir dt pulse 3s yapmak istiyorum pcb ,pic nasıl  temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3029 : 17 Nisan 2014, 23:20:46 »
Karadağ ustam bir zamanlar SMD çizen bir arkadaş vardı ya işte o arkadaşı siz ve M-usta-FA ustam ile beni gaza getirdiniz ve sonunda SMD Pcb yaptırdınız. İşte sizin için hazırlamış olduğum Pcb.

Boyut olarak Winstar 12864B LCD boyutlarında 74x52 mm.dir.

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #3030 : 17 Nisan 2014, 23:34:50 »
pro ustam emegine saglik.ustam peki bisi sorcam daha once bir devreden bahsetmistin 20,30cm de minerali gormemesi icin bu mesafeden degersizi hic gormese daha guzel olmazmi bu yapilabilirmi neticede demir nevi malzeme yuzeyde oluyor saygilar

slm snaypır ustam o söylediğim teoriyi hala destekliyorum, devresini de kurdum ama bir çalıştırıp deneme fırsatım olmadı. denediğim zaman sonuçlarını sizlerle paylaşırım.
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3031 : 18 Nisan 2014, 07:40:48 »
Karadağ ustam bir zamanlar SMD çizen bir arkadaş vardı ya işte o arkadaşı siz ve M-usta-FA ustam ile beni gaza getirdiniz ve sonunda SMD Pcb yaptırdınız. İşte sizin için hazırlamış olduğum Pcb.

Gayet başarılı görünüyor eline sağlık ,,
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3032 : 18 Nisan 2014, 07:54:22 »
Merhaba Arkadaşlar,

Dikkat etti iseniz pulse dedektörlerdeki en büyük handikap olan aniden yakından algılamadaki sapıtma için özellikle metalleri aniden yaklaştırdım ve hiçbir sapıtma olmadı. Yani artık vlf gibi ayrım yapabiliyor dedektör. Şimdi sizlerden arazi denemeleri bekliyorum ;)Amaç mesafe testi olmadığı için  eşiği bilerek düşürmedim. Ne dersiniz şimdi birde bunu 3D de değerli değersiz olarak yapalım mı?

Pro-TR ye beni bunu yapma konusunda beni zorladığı ve kendi elde ettiği bilgileri benimle paylaştığı için teşekkür ederim.

Saygılar

karadağ ustam teşekkürlük bişey yok, eğer çorbada benimde tuzum olduysa ne ala...
aklıma "GORA" filmi geldi cem yılmazın, daha doğrusu filmin adı olan G-O-R-A geldi, Güzel Olan Reaksiyon Alır

şimdi efkardan bir cigara yaktım, efkarımın nedenine gelince bu sitenin 2008 -2009 lu yılları geldi aklıma, Delta pulseler XR-7 ler snifferler vs vs, onları yapmak çalıştırmak ve kullanmak ne büyük dertti.  efkar yaptı yaw.
şimdilerde yılmaz erdoğanın hesap "radyonun resimlisi çıktı"
ayar-mayar yok, tak 3-s'i dolaş, aşağıyı çok mu merak edion çevir 3D ye izle....
gelde efkarlanma.....
Merhaba Ustalarım ;
zaman ne cabuk geçip gitmiş değilmi  olmaz diyenlkere yapılamazlara rağmen bugün sayenizde güzel ürünler hizmette ne mutlu sizlere inşallah daha güzel işlere imza atılacaktır
saygılar sevgiler
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3033 : 18 Nisan 2014, 10:35:34 »

s.a. Ustam çok güzel olmuş.Ellerinize sağlık...
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

onur24

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3034 : 18 Nisan 2014, 11:04:10 »
Merhaba Arkadaşlar,

Beğenmenize sevindim. Daha yeni başlıyoruz bunlar başlangıç ;) Ne dersiniz otomatik çekim, gerçek zamanlı çekim, yüzeydeki metalleri sime de ekleyelim mi?

Saygılar

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3035 : 18 Nisan 2014, 18:33:41 »
Konu biraz dagilmis son olarak en son yapilmis degsiklikleri herkezin takibini yapabilcegi sekilde tek baslik altinda ekleyecek usta varmi

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3036 : 18 Nisan 2014, 18:59:37 »

Mukemmel gorunuyor usta.SonuclarI sabIrsIzlIkla bekliyoruz.BasarIlar.

SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3037 : 18 Nisan 2014, 22:25:07 »
onur600, Jickata,climber74 ustalarım teşekkürler. Karadağ ustama hep destek tam destek fikri ile biraz yardımcı olmaya çalışıyorum. Elimden geldiğince ustamın yanındayım.Sonuçlarını Karadağ ustamdan hep beraber öğreneceğiz. Saygılar

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3038 : 18 Nisan 2014, 22:32:32 »
Merhabalar .
Walkman  tebrikler elinize sağlık çok güzel olmuş.

Çevrimdışı determinant

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3039 : 18 Nisan 2014, 23:05:58 »
bende bir dt pulse 3s yapmak istiyorum pcb ,demoolmayan  pic nasıl  temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.karadağ a da ulasamıyorum .birde sale@teknolojiekibi.com da pulse3s yok veya ben göremedim.