Gönderen Konu: Moharemka  (Okunma sayısı 49250 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Moharemka
« Yanıtla #300 : 19 Haziran 2020, 13:41:39 »
Bencede, bizans oyunları oynamaya gerek yok harcamadan mama yok ben iki tane hazır devre bozdum kğmse kusura bakmasın

Çevrimdışı houssinff

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #301 : 19 Haziran 2020, 23:29:25 »
hi friends can i uses ca3140 insted ca3130

Çevrimdışı Hsn197979

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #302 : 20 Haziran 2020, 00:02:26 »
Skorpia ustam çok şükür bi sıkıntım yok. Elimden de gelir az çok. Tersine mühendislikte iyi sayılırim kendi capimda. Hukalalik  etmek için de form a üye olmadım.biseyler öğrenip yapmak istedik hepsi bu . Tamamen hobi ve öğreti amaçlıydı. Bi ikincisi ticari beklentim düşüncem yok demissin ama ben bu dediğine baya bi üzüldüm. Devreyi senden temin edebileceğimiz söylendi. Demekki elinde baya bi var.  Ki satışını yapiyosun. Herneyse ben alıcı falan da diilim zaten. Yaptığım çalışırsa sadece mutlu oluruz. Calismazsada devrenin orjinali elime geçti zaten onun üzerim de dururum biraz zamanım olursa. .smoty ustam özür dileyerek söylüyorum ama inan burda kivranilacak bi durum görmüyorum. Sen nasıl farkettin bunu anlayamadım. Bi abi var zaten forum da sağolsun yardımcı oluyo bana ama hata bende de olabilir kullandigim malzemelerdede olabilir uygulamada da olabilir eksik parçada da olabilir çizimde de olabilir. Şu an zaten aldığım devrenin yolları boyalı onları çıkarmaya çalışıyorum. Bu gece paylaşırım inşallah yapıp çalıştırmayan arkadaşlar da karşılaştırsin ben de karsilastirayim.  Belki hatayı buluruz. Bizim dr bi katkımız olur herkese

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #303 : 20 Haziran 2020, 05:28:51 »
Usta sen gerçekten sıkıntılısın sana tavsiyem tedavi ol aslında sana açıklama yapmak zorunda değilim ancak yinede yazayım kimseye üçret karşılığı gost kart satmadım adam insan olanlara yediye gönderdim

Çevrimdışı Hsn197979

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #304 : 20 Haziran 2020, 08:13:10 »
Sıkıntılı falan değilim ustam. Sadece sınır oldum burda döneñ dümenlere.tedavi olması gereken biri varsa o da sensin.mitomania olmuşsun. Yalan söyleme hastalığı bu.millet bi lira için adam öldürüyo bu zaman da sen kalkmış insan olana adam olana gönderdim hediye diyosun. Okuyosun forumda benden başka bu devreyi kaç kişi yapmaya çalışmış olmamış.  Niye kıvrandoriyosun insanları o zaman ben yollarım uğraşmayın desene öyleyse.hic kimseden de duymadık bedava pcb yolladığını. Herneyse tartışmaya gerek yok. Herkese hayırlı satışlar hayırlı işler iyi çalışmalar.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #305 : 20 Haziran 2020, 08:56:23 »
Hasan ustam forumun geçmişini bilmediğin için ön yargılı konuşuyorsun "bir lira için adam öldürüyorlar sen hediye gönderiyorum diyorsun" gerek tartistigin ustalar gerek yöneticiler  gerek forumdaslar paylaşım hediye kampanya konusunda çok ciddi projeler yaptılar ben bu forumdan hediye android gradiometre aldım , size tavsiyem bilmeden insanları paylaşım konusunda yargılama . Devreye gelince yapamamış hata yapmış yanlış devreyi denenmemiş devreyi yapmış olabilirsin. Geçmiş sayfaları okursan Şenol ustanın paylaştığı devre " el yazısı ile komponentleri yazılmış olanı" yapabilirsin ufak tefek hatalar olabilir muhendisliginiz iyiymiş bunun altından kalkabilecek yeteneğe sahip olmalisin . Sırf senin için yapamadığım için boş vaktimde yapacağım bu devreyi.

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #306 : 20 Haziran 2020, 11:30:15 »
Bu kardeşe cevap yazmayacam artık seviye iyice düştü elin gavuru yıllar önce yapmış biz burda tantanasını yapıyoz

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #307 : 20 Haziran 2020, 11:34:02 »
Bir tiyo vereyim Bu devre görünüşte çok basit olabilir yaparsınız evde süper çalışır ben evde 1 kirada 62 cm yi gördüm ancaaaak iş toprakta çalıştırmaya gelince iş biraz karışıyo onuda hasan Usta gibi mühendisler çözer ancak

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #308 : 20 Haziran 2020, 11:42:34 »
Son olarak şunuda yazıp bu başlıkta birdaha ywzı yazmayacam paylaşım konusunda konuşan mangalda kül bırakmıyo zamanında vlf başlık konusunda nice ustalar varki Grafitin ohmajını söylemediği gibi tenezzül edipte özelden yazılan mesajlara bile cevap vermiyolar şimdi paylaşım işi yaş iş kimse cin olmadan adam çarpmaya çıkmasın doğru herkes buradan bişeyler öğreniyo para ve zaman harcıyo hanginiz bir devreye 10000 lira harcadı lp5 kartını koydum bitpazarına özellikle çok bilen hasan usta sen paylaşırmısın böyle projeyi  O yüzden bış konuşmaları bi tarafa Bırakıp mantıklı olalım paylaşılacak olan var olmayan var

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #309 : 20 Haziran 2020, 11:51:09 »
Goldghost karttan 10 tane bastırdım beşini hikmet abiye verdim beş tanesini kendim aldım üç kart güme gitti  iyi olmadı dördüncü süper oldu oda kendim için ticaretini yapmak için bastırmadım elimde bir tane kart var onuda kesinlikle şyi niyetli olarak birine Vereyim diye siteye koydum ama yanlış yspmışım artık kimseye vermeyecem konusundaki yerleşim ile bendeki çok farklı demekki İyi biliyonuz uğraşın ozaman

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #310 : 20 Haziran 2020, 11:57:09 »
Sıkıntılı falan değilim ustam. Sadece sınır oldum burda döneñ dümenlere.tedavi olması gereken biri varsa o da sensin.mitomania olmuşsun. Yalan söyleme hastalığı bu.millet bi lira için adam öldürüyo bu zaman da sen kalkmış insan olana adam olana gönderdim hediye diyosun. Okuyosun forumda benden başka bu devreyi kaç kişi yapmaya çalışmış olmamış.  Niye kıvrandoriyosun insanları o zaman ben yollarım uğraşmayın desene öyleyse.hic kimseden de duymadık bedava pcb yolladığını. Herneyse tartışmaya gerek yok. Herkese hayırlı satışlar hayırlı işler iyi çalışmalar.
Bayramlık ağzımı saçmayayım dedim. Bu forumda dönen dümenlermiş terbiyesiz adam senin gibi bi kaç tane çakma niklerle gelip paylaşımlara çalışmıyor diye yazanlara bak. Mesajları ya 10 dür ya 15  sırf sabote için geliyorlar. Konuları iyice takip et. 120 150 sayfa ilerleyen konular var hatta elektronikten anlamayıp cihaz toplayıp çalıştıranlar var. Herkez senin gibi kaz kafalı değil. Evet hediye yolladığına şahidim. Sadece skorpio usta değil. Bi kaç arkadaşı daha bilirim. Ama forumdaki her üyeye hediye edecek kadarda hediye edilmez buna zaten güç yetmez. 
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #311 : 20 Haziran 2020, 11:59:16 »
Goldghost karttan 10 tane bastırdım beşini hikmet abiye verdim beş tanesini kendim aldım üç kart güme gitti  iyi olmadı dördüncü süper oldu oda kendim için ticaretini yapmak için bastırmadım elimde bir tane kart var onuda kesinlikle şyi niyetli olarak birine Vereyim diye siteye koydum ama yanlış yspmışım artık kimseye vermeyecem konusundaki yerleşim ile bendeki çok farklı demekki İyi biliyonuz uğraşın ozaman
Ustam sen doğru bildiğinden şaşma bir toplum içindeki bir art niyetli o toplumu kötüleyemez salla gitsin takma bile
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #312 : 20 Haziran 2020, 12:12:41 »
Merhabalar. Arkadaşlar herkese kolay gelsin öncelikle bu tartışmalar çok kısır döngü içinde uzar gider.Bir devreyi okuyamıyorsanız ve yapamıyorsanız uğraşmanız zaman kaybından  ve israftan başkada hiç bir şey değildir.Bu devre aslında fevkalede mükemmel bir projedir doğru akortlanmış bir başlıkla tartışmasız süper bir devredir kazandıranlarada minnet duyulmalıdır. Ama unutulmamalıdırki bir projeyi tamamlandıran ve onu toprakla buluşturan en önemli enstürüman başlıklardır. Buda baya uzun etüdler deneme yanılmalar ve sonunda çözmekle biter. Buradada iyi sonuçu elde edebilmek için bir sürü etken vardır .Tüm uğraşanların malesef bence çokda doğru olmayan ve her devrenın kendine has olan algılama mesafesini tüm devrelerde en derin algılamaya ulaştırmaya çalışmak olduğu gibi bence hiç doğru olmayan ve derhal terk edilmesi gereken bir düşünceden ivedilikle vaz geçilmesi gerek. insanlar bazan bilerek eksik yayınlayabilir bunda kişisel gelişimi sağlayabilmeniz araştırıp öğrenebilmeniz için olabileceğini kaçımız düşünüyoruz alalım yapalım satalım bundan lütfen beynimizi arındıralım .Saygımızı yitirmeyelim eleştirirkende incitmeden kendi bilgimizi aşan komularda fikir üretmekten çekinelim. ne dersiniz?
 Bir diğer ve aslında en önemli konu ekranlamadır.  basitçe bir ifade ile omajına gelince başlık çapı yaısı itibari ile 100 ohm --1-1.5 k arasında olabilmektedir.aslında paylaşılacak çok şey var ama burda bu gibi tartışmaları gördükçe hep erteleniyor .Pir mevlana derki bilgi sırtta kamburdur öğretmeden atmadan gelmeyin .saygı ve sevgiyla hoşgörüyle kalınız.(ceryan 3200 kardeşime9 sevgilerimle HEPİNİZE SELAMLAR

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #313 : 20 Haziran 2020, 12:21:35 »
Ceryan3200 kardeşime bende saygılarımı sunuyorum onun emeğini Zayi etmemek adına bu devre ile ilgili hiç bir bilgiyi paylaşmayacağımı daha öncede bu konuya yazmıştım tavrımında arkasındayım bu sadece ceryan usta için drğil tüm emek ve oara harcayanlar içindir yoksa ben ceryan ustanın avukatıda değilim savunucusuda sadece emeğe saygı 

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #314 : 20 Haziran 2020, 12:21:57 »
Ayrıca gerçekten çok degerli bulutbey ,scorpio ,jumper03 ve bunlar gibi emek verip paylaşımdan yardım etmekten hiç çekinmeyen çok değerli kardeşlerimi eleştirirkende çok büyük haksızlık ve gıybet ettiğinizi uyararak sizleri bir büyüğünüz olarak özre davet ediyorum bu forumu kimsenin böyle asılsız ithamlarla suçlamalar bu ve diğer  herbiri kıymeti biçilmez kardeşlerime şahıslara ve genele yapılması hiç şık olmamaktadır. yapamıyorsak sorunu kendimizde arayalımki bu kardeşlerimizin çalışmaları her türlü takdiri hak eder ve alenen ortadadır şahsım adına hepsinede ayrı ayrı saygı duyuyor çalışmalarında kesintisiz üstün başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum şahsım ve forumumuz adına

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #315 : 20 Haziran 2020, 12:25:29 »
Sağol abi sonuç olarak benim kişiliğim ve paylaşım konusundaki Tavrıma bulutbey hikmet abi yakinen şahittir şüphesi olan ondan bilgi alabilir

Çevrimdışı skorpio

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #316 : 20 Haziran 2020, 12:29:26 »
Mesut abi senin 2100 hazır memleketteyim dönünce video çekip sana yollayacam yedek kartlarında yola çıktı salı günü gelir gelince hepsini gönderirim sana

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #317 : 20 Haziran 2020, 12:52:40 »
çok teşekkürler kardeşim .

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #318 : 20 Haziran 2020, 13:25:18 »
Her konuda aynı şey.. 3 5 sayfa bilgi paylaşılır sonra biri çıkar Bisey der diğeri ona cevap vercem diye sayfalarca tartışır konu hiç olur... Yine soğuttunuz bizi devre yapmaktan.. Biz profesyonel değiliz amatörüz sizden öğrenebildigimizi öğreniyoruz, yapabilirsek yapiyoruz yapamazsak yardım alıyoruz, zaten şu forum da tek yardım alabildiğim 2 insan var oda ceryan usta ile bulutbey.. Diğerleri boşuna yormasın kendini yazarak, tanıdik kişilere her türlü yardımda bulunurken diğerlerine hayalet gibi yokmuş gibi davranan kişileri de biliyoruz.. O yüzden sizlerden ricam her konuyu hiç etmeyelim, varsa öneriniz paylaşın yoksa Allah aşkına tartışma konusu yapmayın, 3 5 sayfa bilgi verip kalan sayfalar da bos boş tartışma okumayalim..

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #319 : 20 Haziran 2020, 13:31:58 »
Ayrıca sonra dan foruma girip ortalığı karıştıranlari da biliyoruz içiniz rahat olsun, yıllardır bu forumdayiz kim nedir ne değildir hepimiz farkındayız, sözüm ona burdan alacağını alıp işi ticarete döken kişileri de gördük, devreyi çalıştırsınlar diye elinden geleni yapan en ufak değişikliği paylaşan insanları da gördük, 30 liralık pcb yi 100 150 ye satanları da gördük 300 liralık devreyi 1000 tl ye satanları da gördük..

Hiç birimiz enayi değiliz buraya harcadığımız parayla onlarca dedektör alırdık zaten ama bizim ki hobi, o yüzden öyle gevşekler yüzünden bizim de hevesimizi kursağımızda bırakmayın.. Sıkıntı yaratanı atın forumdan