Gönderen Konu: MERHABALAR.. ARANIZA YENİ KATILDIM..İLETİLERİMİ OKURSANIZ MİNNETTAR KALIRIM  (Okunma sayısı 1904 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
MERHABALAR ..ARANIZA YENİ KATILDIM..HERKESE BAŞARI DİLEKLERİMLE SÖZE BAŞLAMAK İSTERİM..BURADA BULUNMA AMACIM BİLGİ VE KONU PAYLAŞIMIDIR..BAŞKA FORUMLARDA DA (DEFİNECİLİK TEMALI) ÜYELİKLERİM VAR AMA ARTIK GİRMİYORUM..HASTA BİR TEK TEKÇİ OLARAK BURADA HÜSEYİN USTANIN YAPMIŞ OLDUĞU ...DELTA PULSE 3S.. BOŞLUK BULMA AÇISINDAN ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ..AMA MUALESEF KULLANMA ŞANSIM HİÇ OLMADI..MADDİ AÇIDAN ÇOK SIKINTI ÇEKEN BİRİSİ OLARAK BU CİHAZA NASIL SAHİP OLABİLECEĞİMİ DÜŞÜNMEKTEYİM..SİZLERDE BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SİZLERE MİNNETTAR KALACAĞIM..TANIDIĞIM BİR ELEKTRONİK USTASI VAR VE BU CİHAZI O KİŞİYE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM..PARÇA TEMİNİNDE SIKINTI ÇEKMEYECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM ANCAK BAZILARINDA KARARSIZ KALDIĞIM OLUYOR..KAÇ VOLTLUK OLDUĞU GİBİ..BU BAŞLIK ALTINDA BENİ DETAYLI BİLGİLENDİRECEK OLANLARA SONSUZ ŞÜKRAN DUYACAĞIMI BELİRTMEK İSTERİM...İŞARETLER KONUSUNDA DA BİLGİM DAHİLİNDE YARDIM VE YORUMLARIMI ESİRGEMEYECEĞİMİ BİLMENİZİ İSTERİM..ŞİMDİLİK BU KADAR... SAYGILARIMLA

Çevrimdışı onur600

• Albay
Merhaba
Profesyonel manada boşluk ve yapı bulmak istiyorsanız 3s in yanına gradyometre almanız gerekir.Dedektörle bulacağınız boşluklar veya yapılar fazla derinlikte olmamalıdır.
Yine önerim hazır ürün almanızdan yanadır.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Merhaba
Profesyonel manada boşluk ve yapı bulmak istiyorsanız 3s in yanına gradyometre almanız gerekir.Dedektörle bulacağınız boşluklar veya yapılar fazla derinlikte olmamalıdır.
Yine önerim hazır ürün almanızdan yanadır.

3 gündür uğraşmama rağmen hali hazırda ne şema nede malzeme tam değil...geliştirmeler de eklenince hepsi birbirine uyuşmuyor toparlayamadım hala..PCB ile ŞEMA  birbirine oturmuyor..kimse de yardımcı olmuyor..

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
besleme ve bobin çıkışlarını hala çözemedim malzemeyi bilmiyorum, bağlantı nasıl yapılacak çözemedim..ayrıca 49R  direnç piyasada olmadığı gibi PCB de nereye bağlandığı da belli değil..çıldıracak gibi oluyorum detaylar eksik..

Çevrimdışı onur600

• Albay
3s in konusundaki ilk sayfada dökümanlar mevcut.Eğer demonte kit alacaksanız pcb dahil her şey hazır geliyor.Piyasada yüklü pıc ve modulü bulamazsınız zaten.Montaj kılavuzuna göre elektronikten anlayan herkes kolayca yapabilir.Ama başlıktı kalibrasyondu bunlar çok önemli şeyler.
49R YERİNE 47R de kullanabilirsiniz.Bunlar size hazır geliyor malzeme aramanıza gerek yok.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
      MALZEME LİSTESİ

PCB
BOBİN   CAT5 16 TUR              (KAÇ M ?HANGİ BAŞLIK İÇİN VE SARMAL ARALIĞI NE OLUCAK)
BESLEME 12 V 300 mA
KULAKLIK JACK STEREO SW (5 AYAKLI BULAMADIM )
POWER  (BESLEME GİRİŞİ) (BU MALZEME NEDİR NASIL TEMİN EDİCEM)
BOBİN GİRİŞİ (BUNU DA ÇÖZEMEDİM AYNI ŞEKİLDE)

WINSTAR WG 12864B EKRAN (MAVİ)   1 ADET

100 NF 8 ADET
100 K 2 ADET
 10 K 8 ADET
   1 K 4 ADET
10000 uf/16 V 1 ADET
 1000 uf/16 V 2 ADET
   470 uf/16 V 1 ADET
   220 uf/16 V 2 ADET
   100 uf/16 V 1 ADET
     10 uf/16 V 1 ADET
1N4148 3 ADET
2N7000 3  ADET
18 PF 2  ADET
TL082 2  ADET
HEADER 1X2 ERKEK 2  ADET
HEADER 1X5 ERKEK 1  ADET
HEADER 1X6 ERKEK 1  ADET
HEADER 2X10 DİŞİ 1  ADET
100 R 1 ADET
2K2 1  ADET
5K6 1  ADET
IRF460 1  ADET
BZV55C5V1 1  ADET
7805 1  ADET
20 MHZ 1  ADET
560 R 1  ADET
4K7 1  ADET
49R 1  ADET     (BULAMADIM NASIL TEMİN EDİCEM)

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
3s in konusundaki ilk sayfada dökümanlar mevcut.Eğer demonte kit alacaksanız pcb dahil her şey hazır geliyor.Piyasada yüklü pıc ve modulü bulamazsınız zaten.Montaj kılavuzuna göre elektronikten anlayan herkes kolayca yapabilir.Ama başlıktı kalibrasyondu bunlar çok önemli şeyler.
49R YERİNE 47R de kullanabilirsiniz.Bunlar size hazır geliyor malzeme aramanıza gerek yok.

FİYATI NEDİR HAZIR YADA DEMONTE KİT ?

Çevrimdışı onur600

• Albay
Fiyat için @Karadağ'a mesaj atabilirsiniz.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...