Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921686 defa)

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4460 : 27 Temmuz 2014, 09:37:19 »
karahasan35 usta  süzgeçlerle oynadım. ortada bulunan görüntü hiç bir noktaya birleşmiyor. Her seferinde aynı şekilde ve diğerlerine aynı uzaklıkta kalıyor. Bende anlayamadığım için yorum istedim.

Mammi usta boşluklar bana da öyle geldi. Fakat halk mezarlığı olması içinde bazı şeyler yanlış gibi.

Bu sitede bir yarışma düzenlenecekti sanırım ne oldu. Ödülü de manyometre olacaktı sanırım. 3d çekim yapıyoruz hadi yarışalım.  8)  

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4461 : 27 Temmuz 2014, 10:53:14 »
v2.1 elime geçti çok harika özellikleri bulunuyor.

şimdi test zamanı enine boyuna test edeceğim inş.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4462 : 27 Temmuz 2014, 11:20:10 »
   Tivos usta renklendirme ve resim iyi  sizde 38 lik başlıkla güzel çekim yapmışsınız ortadaki anomali belli etti kendini sivrelti şekli metal bana göre ama çekim yaptığınız yerde orası için metal sinyali aldınızmı gerçi konumuz diğer boşluklar ikinci resim daha iyi bilgi ve görsel sunar yorumlar için.Birde 3 d çekipte yoruma açıcak diğer arkadaşlarında renklendirmede tarama alanı illaki yeşil boşluk mavi arası kırmızı ton olursa yorumlar bu üç renk üzerine yapılırsa daha iyi olur diye düşünüyorum saygılar.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4463 : 27 Temmuz 2014, 13:17:56 »
Sayın Hüseyin Ustam,  çok teşekkür ediyorum; demode olarak göndermiş olduğun  'delta pulse 3 s kitinin montajını tamamlayıp  başarı ile çlıştırdık. ilk anda biraz naz etmiş olsa da...   Selâmlar, saygılar. 
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4464 : 27 Temmuz 2014, 14:39:17 »
Karahasan35 usta 38 lik başlıkla çekim yaparken pc boşluk makine genel arama modunda çekim yaptım. Bilirsiniz bu esnada dedektör çalışıyor. Eşik 8 de çok azda olsa bu noktada tıkırdamalar mevcut. Dediğiniz gibi sivrilme metale delalet. bakalım görücez...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4465 : 27 Temmuz 2014, 20:14:19 »
Cekimler icin herkese tesekkur ederim.

Arkadaslar sizler icin bisey hazirladim. Bir kontrol edin. Bir hata varmi. Begenecekmisiniz.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4466 : 27 Temmuz 2014, 20:49:44 »
usta çok iyi olmuş eline sağlık 

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4467 : 27 Temmuz 2014, 21:13:24 »
çok teşekkürler usta

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4468 : 27 Temmuz 2014, 21:19:18 »
Hocam çok güzel emeğinize sağlık detaylı bır anlatım olmuş..

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4469 : 27 Temmuz 2014, 21:48:21 »
Sonunda biraz zaman bulup yapabildiğim dp3s cihazım leksanları çizimleri kutu dizaynı bana aittir.Şimdi test zamanı kısa süredede iyi bir videolarla görüşmek üzere.

Karadağ ustama yardımlarından dolayı çok ama çok teşekkür ederim çok hevesim olduğundan imkanlarımın el vermediği halde elimden tutup ; bana değer verdiğinden kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

M-usta-fa Ustama da ayrıca teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2014, 21:49:55 Gönderen: kripto55 »

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4470 : 27 Temmuz 2014, 22:32:25 »
      Kripto güzel olmuş nasibinde makinen gibi güzel olur inşallah.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4471 : 27 Temmuz 2014, 22:52:15 »
Cekimler icin herkese tesekkur ederim.

Arkadaslar sizler icin bisey hazirladim. Bir kontrol edin. Bir hata varmi. Begenecekmisiniz.

Sayın karadağ güzel olmuş elinize sağlık çok ihtiyaç vardı bu kullanım bilgilerine.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4472 : 27 Temmuz 2014, 22:56:04 »
tivos usta sizin çekim yaptığınız yerler işlem görmüşmü yoksa el deymemişmi mesafeler nekadar geçen gün ustalardan biri 3 metre olamaz demişti bana ben size fazlası var demek isterim tahminlerimde ve cihazın algılamasına göre yaptığım çekime göre 4 yada 5 metre görüyor 38 lik başlıkla tabiki kapalı mez. açık mez. larda mesafe deyişiyor şu an denemelerimin sonucu bu yönde

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4473 : 27 Temmuz 2014, 23:13:17 »
Siz Cumartesiyi bekleyin bakin neler olacak

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4474 : 27 Temmuz 2014, 23:51:23 »
tivos usta sizin çekim yaptığınız yerler işlem görmüşmü yoksa el deymemişmi mesafeler nekadar geçen gün ustalardan biri 3 metre olamaz demişti bana ben size fazlası var demek isterim tahminlerimde ve cihazın algılamasına göre yaptığım çekime göre 4 yada 5 metre görüyor 38 lik başlıkla tabiki kapalı mez. açık mez. larda mesafe deyişiyor şu an denemelerimin sonucu bu yönde
Merhaba;
3m 38lik başlıkla görülmesi zor bir mesafe olarak ben dile getirmiştim :)
Siz 4-5m leride görür diyorsunuz valla ne deyim eşin çıkartın arkadaşlar.Benimde elimde çok net oluşturduğum videolarım var ama sizlerin mesafesine inemedim.
Sanırım benim beceriksizliğim ;)
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4475 : 27 Temmuz 2014, 23:53:45 »
murat usta o çekimleri sanal alem demi yaptın :D :D :D

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4476 : 28 Temmuz 2014, 07:35:29 »
Emeklerine saglIk Huseyin usta,guzel bir kilavuz olmus.

Tum islam aleminin Ramazan bayramI kutlu olsun.

SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

skynet

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4477 : 28 Temmuz 2014, 10:29:33 »
Mübarek Ramazan Bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ederim.

Puhu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4478 : 28 Temmuz 2014, 11:18:27 »
Murat usta o derinlik inandirici degil. Karadag klavuz guzel tesekkurler. Goruntu ekleyen arkadaslar neyin goruntusunu eklediyse onu da bildirsin oyle daha guzel olur.

Herkesin bayrami kutlu olsun

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4479 : 28 Temmuz 2014, 17:06:18 »
ustalar selam bugün bayram ben tek başıma olduğum için burada birkaç bayram ziyareti yaptım ve tekrar araziye çıktım   hiçbir ustayı inandıramayacağım galiba mami sanal deyil gerçek yanımda bir amcam vardı inanın ağzı açık kaldı dere yatağında irili ufaklı kayalarla örme yapılmış daha önce çalışma yaptım ben kendim 3d yoktu bugün 3d çekimi yaptım kaplumbağa sırtı gibi bir yığma düşünün derenin içinde ben yamacına doğru çekim yaptım yukarı ve tünelin olduğu gibi çekti sizce mesafe nekadar olabilir ben kazmış olduğum yerden ölçtüm çekim yaptığım yeri  tünelin girişini buldum 3s ile benim kazdığım yer ise hemen yan tarafı ve tünelle birleşiyor bir delik açılmıştı hava geliyordu oradan ölçtüğüme göre mesafe bayağı yüksek  o yığma dediğim kayalar boş deyil horasan ile komple dereden yukarı kadar dökme örme  yani boşluk çok aşağıda yamaçtan yukarıya doğru çektim yukarı çıktıkca mesafe derinleşti yinede çekti ustalar siz bilirsiniz dere yatağının kenarında 10 metre genişliğinde 15 metre yüksekliğinde olan bir yığma mezar yada tünel  girişi yada sığınakvideoları yükleyeceyim inanmayan ve iddaya girmek isteyen arkadaşlar varsa özelden msj atsın  daha öncede iki tane video yüklemiştik hasan ustayla mesafelerden hiç şüphem yok sizlere ıspatlamaktan memnunluk duyacağım saygılar