Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1564869 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #2420 : 24 Şubat 2017, 08:09:23 »
Abi toprağın altında bişey kalamayacak hüseyin abi sayesinde elimizi çabuk tutmak lazım ;)

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2421 : 24 Şubat 2017, 08:55:40 »
Anlaşılan bu yaz başka yazlara benzemeyecek ;) .Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2422 : 24 Şubat 2017, 09:37:34 »
Dijital ile analog derinliği sağlayan bir dedektör... Bir zamanlar bu tür şeyler hayaldi :) Maşallah diyelim.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2423 : 24 Şubat 2017, 10:32:05 »
Dijital ile analog derinliği sağlayan bir dedektör... Bir zamanlar bu tür şeyler hayaldi :) Maşallah diyelim.
Evet 1.mod cidden derinlik olarak iyi ama,amasina girmiyorum.
Karadag usta malzemeden tasarruf etmese cihazi cok daha ileri goturebilir.Anolog bir cihaz neden derindir?Madem tasarim yapiyor ve bunu biliyorsak ben tasarimimi cok daha ileri goturmeliyim.
Neyse hirsizlar cokken yazmakta dogru degil.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2424 : 24 Şubat 2017, 11:06:23 »
Evet 1.mod cidden derinlik olarak iyi ama,amasina girmiyorum.
Karadag usta malzemeden tasarruf etmese cihazi cok daha ileri goturebilir.Anolog bir cihaz neden derindir?Madem tasarim yapiyor ve bunu biliyorsak ben tasarimimi cok daha ileri goturmeliyim.
Neyse hirsizlar cokken yazmakta dogru degil.

Mağmaya da ineriz :) Sen iste :)

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı ekol71

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2425 : 25 Şubat 2017, 19:37:25 »
Beyler ben buraya elimdeki dedektorü tamir edebilirmiyim diye girdim ama yapamadim bisey soracam bu delta plus 3 s  sanirim sadece kit fiyati 350 lira civarinda elektronikten pek anlamam ama bi kac parca lehim olacak saniyorum sonrada monte edilecek birde bu kitin nasil yapildigini anlatan devreler parca listeleri gördüm onlarda parcalari sifirdan kendi yapanlar icin buraya kadar belki yanlis anlama sonucu biseyler yazmis olabilirim  simdi 2 sorum olacak bu kitin minte edilmis dedektör yapilmis hali fiyat olarak nedir kullanima hazir yada bu devreleri parcalari alip yapanlar icin maliyeti nedir bunlari ögrenmek istiyorum

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #2426 : 25 Şubat 2017, 20:22:30 »

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2427 : 25 Şubat 2017, 20:29:41 »
Ustam ustam nerden buldun bunu masallj adamda pek yakindn buluyor sanki adam eliyle koymus gibi :))

grasviti

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #2428 : 25 Şubat 2017, 20:50:10 »
Adamın bulduktan sonraki haline bakınca her gün külçe külçe altın buluyormuş gibi rahat.Saygılar

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2429 : 25 Şubat 2017, 21:01:26 »
Adam yaşını başını almış bu saatten sonra olsada olur olmasada diyor, ondan rahat... ;) :)

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2430 : 25 Şubat 2017, 21:33:27 »
Beyler ben buraya elimdeki dedektorü tamir edebilirmiyim diye girdim ama yapamadim bisey soracam bu delta plus 3 s  sanirim sadece kit fiyati 350 lira civarinda elektronikten pek anlamam ama bi kac parca lehim olacak saniyorum sonrada monte edilecek birde bu kitin nasil yapildigini anlatan devreler parca listeleri gördüm onlarda parcalari sifirdan kendi yapanlar icin buraya kadar belki yanlis anlama sonucu biseyler yazmis olabilirim  simdi 2 sorum olacak bu kitin minte edilmis dedektör yapilmis hali fiyat olarak nedir kullanima hazir yada bu devreleri parcalari alip yapanlar icin maliyeti nedir bunlari ögrenmek istiyorum
Elektronik bilginiz yoksa Demonte kit almanizi onermem.Cihazdan verim alamayabilir veya toplarken baya sorun yasayabilirsiniz.
Hazir kutulu alin birde yaninda da istediginiz ebatta baslik isinizi gorecektir.
Fiyat icin Karadag veya bit pazarina goz atin.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ekol71

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2431 : 26 Şubat 2017, 00:19:27 »
Hazir kurulu derken kit 350 lira kurulu dedektör seklinde ikinci eline bile 2500 lira isteyen var :) kiti alip elektronikci birine monte ettirmek daha ucuz bu kadar fark olmamasi lazim diye düsünüyorum ayrica uyarsa baslik girislerini degistirip bendeki compasin 2 basligi var onlarida deneyebilirim

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2432 : 26 Şubat 2017, 04:11:16 »
Hazir kurulu derken kit 350 lira kurulu dedektör seklinde ikinci eline bile 2500 lira isteyen var :) kiti alip elektronikci birine monte ettirmek daha ucuz bu kadar fark olmamasi lazim diye düsünüyorum ayrica uyarsa baslik girislerini degistirip bendeki compasin 2 basligi var onlarida deneyebilirim
Ben manyometre+kutulu 3s 3d yi 1700 e bedava demisim.
Elektronikci tanidiginiz varsa toplayabilir.3s in konusunu okuyarakta kullanimini ogrenirsiz.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2433 : 26 Şubat 2017, 11:12:08 »
Ben manyometre+kutulu 3s 3d yi 1700 e bedava demisim.
Elektronikci tanidiginiz varsa toplayabilir.3s in konusunu okuyarakta kullanimini ogrenirsiz.

Delta Pulse 2. elde çok değer kaybetmez ;)

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2434 : 26 Şubat 2017, 12:39:33 »
siz veya elektronikci arkadasin dedektor tecrubesi yoksa iyi ter dokecektir dedektor bence sadece elektronik ile bitmeyen bir makina demonteye baslayip bitirmeden keske duzgun bi makina alsaydim diyeceksiniz ayrica kabaca hesaplarsak ekran aku baslik kutu soket kablo kulaklik canta baslik kabi tabi bunlari yapabilmek icin takim da lazim olacak matkabindan tutun en iyi ihtimalle skop olmasa bile lc metre tabi birde kalibrasyon icin 10 kere araziye git ayar yap olmadi gel drenc degistir vs vs dedektor sahibi olmak mi amaciniz elektronik bir cihazmi yapabilmek bu sandiginiz kadar ucuz ve kolay bir is olmayacagini bilmenizi istiyorum tabimakina calisana kadar patlatip bozduklarinizi da dahil etmiyorum kaldiki siz kendi makinanizi tamir edemediniz bu yuzden sitemler ettiniz ben sahsim adina sizde o kadar sabir oldugunu dusunmuyorum ama niyetlenirseniz elimizdenngeleni esirgemez yardimci olmaya calisiriz   
Saygilar

Çevrimiçi Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2435 : 26 Şubat 2017, 13:08:00 »
Adamın bulduktan sonraki haline bakınca her gün külçe külçe altın buluyormuş gibi rahat.Saygılar
Ustam greswell marka dedektörün reklamı için yapılan çakma bir video zaten kendi oynamış başroldede..Saygılar

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2436 : 26 Şubat 2017, 13:18:00 »
Ustam greswell marka dedektörün reklamı için yapılan çakma bir video zaten kendi oynamış başroldede..Saygılar
onlarda alci olmasin  usta

Çevrimdışı ekol71

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2437 : 26 Şubat 2017, 14:04:09 »
siz veya elektronikci arkadasin dedektor tecrubesi yoksa iyi ter dokecektir dedektor bence sadece elektronik ile bitmeyen bir makina demonteye baslayip bitirmeden keske duzgun bi makina alsaydim diyeceksiniz ayrica kabaca hesaplarsak ekran aku baslik kutu soket kablo kulaklik canta baslik kabi tabi bunlari yapabilmek icin takim da lazim olacak matkabindan tutun en iyi ihtimalle skop olmasa bile lc metre tabi birde kalibrasyon icin 10 kere araziye git ayar yap olmadi gel drenc degistir vs vs dedektor sahibi olmak mi amaciniz elektronik bir cihazmi yapabilmek bu sandiginiz kadar ucuz ve kolay bir is olmayacagini bilmenizi istiyorum tabimakina calisana kadar patlatip bozduklarinizi da dahil etmiyorum kaldiki siz kendi makinanizi tamir edemediniz bu yuzden sitemler ettiniz ben sahsim adina sizde o kadar sabir oldugunu dusunmuyorum ama niyetlenirseniz elimizdenngeleni esirgemez yardimci olmaya calisiriz   
Saygilar

Kardes benim makineyi turkiyede sayili usta yapabiliyor yada yaparim diyo cunku alti ustu komple mum kaplı mudahele etmek zor ben makineyi kendim yapacam demedim zaten burdada tamir edebilecek varmi demedim sadece ses sorununda fikir almak istedim

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2438 : 26 Şubat 2017, 17:30:06 »
plus için küçük bi hazırlık 3s de süper
50x45 bugün bitirdim denedim
çok şahane bi başlık oldu O0
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2439 : 26 Şubat 2017, 17:49:35 »
Başlık çok güzel görünüyor, tebrik ederim...