Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922091 defa)

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4280 : 14 Temmuz 2014, 10:41:27 »
SLM ALK
Merhaba Arkadaşlar
3S de daha önce yaşadığım ekran sorununu gecen hafta çözdüm ekranı süren Bc546 azizliğindenmiş ,bu hafta arazi testi yaptım ve sonuçlar sesli ayrımda anlamadığım şekilde hüsran oldu , gümüş ,14 ayar altın,kurşun ve bazı sikkelere demir muamelesi yapıyor.
sönümleme eğrim belirtilen şekilde bu ametalleri değerli konumuna çekmem için başka ne gibi ayar yapmam gerekiyor.
herkese hayırlı Ramazanlar dilerim.
y!ld!Ray

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4281 : 14 Temmuz 2014, 11:58:30 »
Arkadaşlar kendi ayarımı anlatayım.Temiz bir alanda önce osc  egrisini belirtilen şekilde ayarlayalım demir ve altını gömelim örnek demire + deger gösterdi başlıgı malzemenin üzerinden çekip modüldeki küçük ayar potunu bir iki milim önce saat yönünde çevirip tune butonuna basalım.tekrar demire tutalım bu şekilde taki eksi verene kadar saygılar.
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4282 : 14 Temmuz 2014, 13:10:45 »
taktigi kapmisin ustam  8)

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #4283 : 14 Temmuz 2014, 13:31:17 »
teşekkürler snaypır ustam maşallah maşallah

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4284 : 14 Temmuz 2014, 13:38:35 »
Arkadaşlar kendi ayarımı anlatayım.Temiz bir alanda önce osc  egrisini belirtilen şekilde ayarlayalım demir ve altını gömelim örnek demire + deger gösterdi başlıgı malzemenin üzerinden çekip modüldeki küçük ayar potunu bir iki milim önce saat yönünde çevirip tune butonuna basalım.tekrar demire tutalım bu şekilde taki eksi verene kadar saygılar.
Ama zaten demire eksi sinyal veriyor,sorun diğer değerli sınıfındaki ametallere değersiz gibi davranması yada anlattığın ayar şeklini tam tersini denemek olacak altın yada gümüşte değerli sinyali alana kadar trimpotla oynayayım.Akşam bir deneme yapayım ,imkanım olursa görsel çekimde yaparım.
y!ld!Ray

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4285 : 14 Temmuz 2014, 14:14:44 »
saat istikameti yonunde cevirirsen nutun metallere eksi alirsin tersine cevirirsen arti alirsin  tam ortada ayrimi yakalarsin  8)

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4286 : 14 Temmuz 2014, 14:24:46 »
saat istikameti yonunde cevirirsen nutun metallere eksi alirsin tersine cevirirsen arti alirsin  tam ortada ayrimi yakalarsin  8)
Teşşekürler Snaypır kardeş
y!ld!Ray

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #4287 : 14 Temmuz 2014, 20:59:52 »
bugün sesli ayrım modunda ayar yaptım dahada iş kolaylaştı saygılar

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4288 : 14 Temmuz 2014, 23:24:58 »
sinyalci ustam benim makinenin ayrım konusunda hiç bi sıkıntısı yoktu.masaüstünde çok güzel ayrımı vardı fakat bu iki metal makineyi alt üst etti ayrım konusunda.üzerlerinde biriken oksit ve pas ayrımı çok ciddi derecede etkiledi.eyer düşündüğüm gibi makineyi bu metallerle akort ettiğimde güzel sonuç alırsam bundan sonraki bobin yapımındada yine aynı metaller benim referansım olacak.bahsettiğiniz kalibre yöntemi gerçektende çok büyük bi bilgi oldu arkadaşlar için.akort konusundada bi video çekmek lazım bence  ;)

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4289 : 15 Temmuz 2014, 07:01:04 »
Valla tekin usda bu formun ortamını ve usdalarını çok seviyorum herkes dürüstçe neyin ne olduğunu açıklıyor ben bu formda kime soru sorduysam yanıtladı.basda hüseyin usdam tam destek veriyor ama onuda ben rahatsız edıp sormak ısdıyorum.benım bölgem doğu bolgesı burda vlf dedektorler hava burda tek tek çıkık hıc yok derınlık lazım.oda delta da var.kısmet olsa 3D alabılsem hıc bır sorun kalmayacak.face de bır çok arkadaş tavsıye edım ve aldılar. Ama bu İnsanların söylenen yalanlardan dolayı çanları yanmış.test videoları güzel ama snypır ustanın yapmış olduğu videolar daha sağlıklı daha güvenilir olacak ve ve gerçekden hayır Islem ıs olacaksınız...
Merhaba herkese hayırlı sabahlar Forumun yani Teknoloji ekibinin amacı zaten bu paylaşım öğreniyoruz öğretiyoruz
:D
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4290 : 15 Temmuz 2014, 11:05:21 »
ustam bi bak dizilmismi

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #4291 : 15 Temmuz 2014, 11:21:21 »
sinyalci ustam benim makinenin ayrım konusunda hiç bi sıkıntısı yoktu.masaüstünde çok güzel ayrımı vardı fakat bu iki metal makineyi alt üst etti ayrım konusunda.üzerlerinde biriken oksit ve pas ayrımı çok ciddi derecede etkiledi.eyer düşündüğüm gibi makineyi bu metallerle akort ettiğimde güzel sonuç alırsam bundan sonraki bobin yapımındada yine aynı metaller benim referansım olacak.bahsettiğiniz kalibre yöntemi gerçektende çok büyük bi bilgi oldu arkadaşlar için.akort konusundada bi video çekmek lazım bence  ;)  sayın itatsiz ustam aklımızın elverdigi kadarıyla gücümüzün yettiği oranda paylaşıyorum çünkü biz teknolojiekibi Ailesinin  bir fertiyiz saygılarımla

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4292 : 15 Temmuz 2014, 18:10:29 »
Usta,dizilmesine dizilmiste,o 3D logger'in uzerindeki atlamayI anlIyamadIm.
Lehimlemelerde cok onemli.Bende sorun odu.Zannediyorum RX ve TX data transfer sorunum var.PIC'e data transferi girisinde bir tranzistor var ,ondan supheleniyorum,ama yine de kesin bilemiycem.KIsmetse ustamIzI Eylul aylnda ziyaret edebilirsem sorun anlasIlacak.

SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4293 : 15 Temmuz 2014, 19:36:18 »
selam ustalar ben bugün araziye çıktım bir ağbimin ısrarı ile 3d çekim yaptım doğal kaya düşünün münübüs kadar üst tarafında yapma eski beton yani hoprasan ben orada çekim yaptım ve arkadaşlar 3s kullanıcılarıiyi okuyun kayanın içindeki metalin resmini çekti iki tane metal tespiti yaptım emin olmak için Karahasan 35 in yanına gittim onun tecrübesinede güvendiğim için sordum kendiside aynen metali bulduğumuzu söyledi hemde kayanın içinde akşam resim yükleyeceyiz Karahasan ustayla sizlerinde düşüncelerini almak isteriz hüseyin ustam özellikle sizin fikirleriniz benim için çok önemli resmi ekleyebilirsek yorumlarmısınız bize

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4294 : 15 Temmuz 2014, 22:58:11 »
murat usta görüntüyü yüklemiyonmu

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4295 : 15 Temmuz 2014, 23:00:08 »
ne goruntusu hayirdir 8)

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4296 : 15 Temmuz 2014, 23:01:51 »
kaya içinde metal çekmiş murat usta

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4297 : 15 Temmuz 2014, 23:22:08 »
murat usta görüntüyü yüklemiyonmu
     mami wideoyu murat usta adına benim yüklücemi biliyosun 20 dakka önce beraberdik telden yotube yükleniyo beklemesini öğren amacın ne sanki yabancıymış gibi sanki azönce beraber aynı masada oturmamışız gibi?????
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 23:23:14 Gönderen: karahasan35 »
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4298 : 15 Temmuz 2014, 23:29:17 »
hadi biraz elini çabuk tut :D :D :D

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4299 : 15 Temmuz 2014, 23:30:24 »
hasan usta kızma mami ustaya benim acemiliğimi bildiği için şaka yapıyor herhalde        şakacııı bekle hasan usta yüklüyor