Gönderen Konu: Delta Pulse 3S 3D boşluk tespiti nasil yapilir  (Okunma sayısı 4411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KANAS_USTA

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Delta Pulse 3S 3D boşluk tespiti nasil yapilir
« : 16 Eylül 2016, 00:44:33 »
Degerli arkadaslar cihazimla boşluk tespitinin nasil yapilacagi hakkinda en ufak doyurucu bilgi bulamadim.
Lutfen toprakta bosluk bulma nasil yapilir detayli bilgi rica ediyorum tecrubeli arkadaslar ivedi bir sekilde paylaşırsa sevinirim.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S 3D boşluk tespiti nasil yapilir
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2016, 11:41:48 »
Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Bu işlem için youtube kanalımızda videolar var onlardan faydalanmanızı tavsiye ederim.

Kısaca özetleyecek olursak. Dedektörü5. moda alıyorsunuz. Ekranda bir çizgi çıkacak ve bu çizgide aşağı yukarı şekiller oluşacak. Dedektörü zero yapıyorsunuz. Çizginin düz kalmasını sağlıyorsunuz. Sonrasında Bobinin yere olan mesafesini bozmadan bakmak istediğiniz yere bakın. Şekil aşağıya yönelmeli. Ama dikkat edin bobini yerden kaldırırsanız da şekil aşağıya yönelir. Bu nedenle bobinin yere olan mesafesi önemlidir.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı KANAS_USTA

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2016, 13:21:06 »
Karadağ ustam, bahsettigimiz menu seceneklerini 3s 3d modelinde goremedim.
3d kullanmayacagim henüz erken sadece 3s uzerinden bosluk tespiti yapacagim bunun icin menulerde bosluk modu var bu modda nasil bosluk bulurum eksigim budur ustam.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2016, 16:34:02 »
videoları takip edebilirsin

Çevrimdışı densis

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2017, 19:00:42 »
ben bu videoyu görmemişim yeterince açıklayıcı

Çevrimdışı Npn

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2023, 22:34:39 »
Ben bu videodan birşey anlamadım ustam, bende 3s var ama nereye tutsam farklı şeyler çıkıyor, hah tamam mavi boşluk imiş diyorum, bir de bakmışsın biliyorum duvarın arkası boş, ama bu seferde Beyaz ekran oluyor, inanın çok anlamsız bir mod, ben bu işten birşey anlamadım. Cihazı biliyorsunuz ben de monte almıştım.