Gönderen Konu: Qed  (Okunma sayısı 2340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Goldman

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Qed
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2023, 23:38:02 »
Efsane dinlemiş gerçekleri değil demekki.bahtin açık olsun belki biseyler düşürursun lay dosyası gibi . izlemeye devam et sen geotech ve teknoloji ekibini .
Goldman

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #21 : 07 Haziran 2023, 13:36:04 »
Elimde bizzat kurmuş olduğum para canavarı bir devrem var arazide ortalığı koparıyor koşarken para bul o derece etkili bir devre aşırı hızlı ve tepkimesi çok hızlı anında yanıt  .ghost falan değil.. elime almam ghost u çocuk oyuncağı zaten .millet onun nesini sevipte tav oluyor aklım ermiyor
.ya bunu kullananlar işi bilmiyor yada işi biliyor ben bilmiyorum .aklım ermedi yıllardır .benim işim bit ve obolara hassas cihazlar .1 TL gibi cep aynasi gibi para lazım değil .neyse devremize gelelim çok düşündüm burda paylaşmayı ama elim paylaş butonuna gitmedi vazgeçtim .pazarcilik yapan bir esnafa yaptım olduğum bölgede adam pazarciligi bıraktı .bi veteriner arkadaşa yaptım arazide kavga cikmis cihazı paylasamamislar .sonra bir ihtiyar amcaya kurdum cihaz  2 gün sonra telefon kaldırdı bana dedim dur bakalım sorun var galiba adam ariyor açtım telefonu .adamın dediği şu oğlum bu sarıca arı gibi bu makina hangi birini kazcam yetişemiyorum dedi kıs sunu biraz hakkından gelemiyorum dedi.adami hiç aylak bırakmıyor cihaz ,😂😂😂 boyle etkili biseydi işte ama vazgeçtim paylaşımdan hayırlısı buydu .herkese çalışmalarında başarılar
Anlatıklarınızın foruma,konuya bir katkısı yok.Yaptım ama göstermem isimli bir konu açabilirsiniz o başlıkta yazıp çizebilirseniz daha doğru olur.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #22 : 07 Haziran 2023, 14:36:25 »
Elimde bizzat kurmuş olduğum para canavarı bir devrem var arazide ortalığı koparıyor koşarken para bul o derece etkili bir devre aşırı hızlı ve tepkimesi çok hızlı anında yanıt  .ghost falan değil.. elime almam ghost u çocuk oyuncağı zaten .millet onun nesini sevipte tav oluyor aklım ermiyor
.ya bunu kullananlar işi bilmiyor yada işi biliyor ben bilmiyorum .aklım ermedi yıllardır .benim işim bit ve obolara hassas cihazlar .1 TL gibi cep aynasi gibi para lazım değil .neyse devremize gelelim çok düşündüm burda paylaşmayı ama elim paylaş butonuna gitmedi vazgeçtim .pazarcilik yapan bir esnafa yaptım olduğum bölgede adam pazarciligi bıraktı .bi veteriner arkadaşa yaptım arazide kavga cikmis cihazı paylasamamislar .sonra bir ihtiyar amcaya kurdum cihaz  2 gün sonra telefon kaldırdı bana dedim dur bakalım sorun var galiba adam ariyor açtım telefonu .adamın dediği şu oğlum bu sarıca arı gibi bu makina hangi birini kazcam yetişemiyorum dedi kıs sunu biraz hakkından gelemiyorum dedi.adami hiç aylak bırakmıyor cihaz ,😂😂😂 boyle etkili biseydi işte ama vazgeçtim paylaşımdan hayırlısı buydu .herkese çalışmalarında başarılar
Anlatıklarınızın foruma,konuya bir katkısı yok.Yaptım ama göstermem isimli bir konu açabilirsiniz o başlıkta yazıp çizebilirseniz daha doğru olur.

Emekli amca bende öyle diyorum, sonra kötü ve rencide edici söylüyorsun diyorlar. :)

Reis diyor ki ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #23 : 07 Haziran 2023, 18:04:47 »
Arka planda hex ticareti yapılacağı için merdiven altı olarak bir ehemmiyeti yok benim için hali hazirda açılmış diğer konulara bakıldığında çalışsın calişmasin arka planda kit ticareti yapılması bunu kanıtlıyor o yüzden goldman beyin dedigi katki malesef yapilmasi mümkün olmuyor  evet formu eski gunlere döndürmeyi bizde isteriz fakat insanların paraya olan sevgisi yuzunden pek mümkün olmuyor 🤷🏻‍♂️
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #24 : 07 Haziran 2023, 18:06:50 »
Konunun silinmesini talep ediyorum
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #25 : 07 Haziran 2023, 19:17:41 »
Arka planda hex ticareti yapılacağı için merdiven altı olarak bir ehemmiyeti yok benim için hali hazirda açılmış diğer konulara bakıldığında çalışsın calişmasin arka planda kit ticareti yapılması bunu kanıtlıyor o yüzden goldman beyin dedigi katki malesef yapilmasi mümkün olmuyor  evet formu eski gunlere döndürmeyi bizde isteriz fakat insanların paraya olan sevgisi yuzunden pek mümkün olmuyor 🤷🏻‍♂️
noktalama işaretlerini  kullanırsanız daha iyi anlatır ve anlaşılırsınız.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #26 : 07 Haziran 2023, 19:30:46 »
Birdahakisefereimlakurallarınasiziniçinitinailedikkatederimonurbey
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
« Yanıtla #27 : 07 Haziran 2023, 19:38:24 »
Konu neden siliniyormuş , bakma konuya,yazma böyle bir rahatsızlığınız olmaz kardeşim. Bu mantıkla hepsi silinsin konuların.

Abi ilgisi olmayan bilgisi olmayan katkısı olmayan hatta beklentisi olmayan yazmazsa gereksiz konuşmalarla konu gerilemez ve amacı dışına çıkılmaz. Daha iyisini yapanlar kendi konusunu açsın
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #28 : 07 Haziran 2023, 19:50:16 »
Şu konuşulanların bu konuyla ne alakası var
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #29 : 07 Haziran 2023, 19:51:53 »
Açık kaynak yapılmıycak bir projenin forumda ne işi var ?
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
« Yanıtla #30 : 07 Haziran 2023, 20:01:55 »
Açık kaynak yapılmıycak bir projenin forumda ne işi var ?

Aşık kaynak olacak diye bir kural mı var ?? Beğenmeyen işi olmayan yazmasın kardeşim defalarca söyledik. Başka forumlarda açık kaynak hali var gidip alabilirsiniz. Burada adam kendi yaptığını paylaşıyor. Forumun sahibi Karadağ usta kaç tane açık kaynak paylaştı senin mantıkla bakarsak buranın yeri yok .
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #31 : 07 Haziran 2023, 20:03:52 »
E gidin orda yapın reklamınızı 🤷🏻‍♂️
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
« Yanıtla #32 : 07 Haziran 2023, 20:14:34 »
Sen işine bak kardeşim, nerede ne yapacağımız bizi ilgilendirir. Konuya müdahil olmayın yeter.

Hiç bir işe katkınız yok, köstek olmayın
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #33 : 07 Haziran 2023, 20:29:48 »
😂😂😂
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı tmsh

• Onbaşı
« Yanıtla #34 : 07 Haziran 2023, 20:42:19 »
Ben de bi alet yaptım ses hızında koşuyorum yine kaçırmıyor. Topraktaki tüm madenleri zerresine kadar yakalıyorum. Geçen sene Onur600 e bitane yapmıştım adam dükkanı kapattı. İsterseniz sorun kendisine.

Çevrimdışı Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #35 : 07 Haziran 2023, 21:55:59 »
Kürşat hayırdır senin kuyruk açın nedir senin demenlemi hüseyin usta konu açıp konu kapatacak
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #36 : 07 Haziran 2023, 22:11:58 »
Tabikide  hayır 😂😂 belki benim gibi düşünen var ise  kapatılır yoksa zaten dediğim gibi benim için bi ehemmiyet arz etmiyor bi konu. Benimki geçmişte açılıp sonuca ulaşmayan peşi gudulmeyen konu ve projelere serzeniş
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #37 : 07 Haziran 2023, 22:12:47 »
Kürşat hayırdır senin kuyruk açın nedir senin demenlemi hüseyin usta konu açıp konu kapatacak
Şahsi algılama senle bi sorunum yok olsa direk ararım numaran var abi yada seninde wrtk
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #38 : 08 Haziran 2023, 15:49:49 »
Kürşat usta sen önce beni ara cepten unuttun galiba..Yapacak dünya kadar işimiz var :D