Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922680 defa)

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ayas39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #9640 : 13 Ekim 2018, 16:11:49 »
Kolay gelsin ustalar Dp3S i bitidim ve çalıştırmak için test bobini ile deneme yaptım ve osc eğrisi bu şekilde çıktı çevirince aşağı düz inmiyor yukarı tarafta çizgi çıkıyor ne yapılabilir?

https://i.hizliresim.com/vP1ngr.jpg

Çevrimdışı Ayas39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9641 : 13 Ekim 2018, 16:13:05 »
Kolay gelsin ustalar Dp3S i bitidim ve çalıştırmak için test bobini ile deneme yaptım ve osc eğrisi bu şekilde çıktı çevirince aşağı düz inmiyor yukarı tarafta çizgi çıkıyor ne yapılabilir?

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9642 : 14 Ekim 2018, 09:41:03 »
Eğrinin ucunu aşağı indirmen yeterli. Kapalı alandasın metal algılıyor alet.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Ayas39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9643 : 14 Ekim 2018, 09:59:00 »
Sonumleme direnci ni 250R dan 350R a çıkardım cihaz biraz daha iyi oldu dışarıda da parazit oluyor bir miktar ince ayarı havadami toprak zeminde mi yapılacak

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9644 : 14 Ekim 2018, 10:28:58 »
Sonumleme direnci ni 250R dan 350R a çıkardım cihaz biraz daha iyi oldu dışarıda da parazit oluyor bir miktar ince ayarı havadami toprak zeminde mi yapılacak

havada yapılacak. Şehir içinde parazit alması normal. Arazide ayarlamak lazım.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Ayas39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9645 : 14 Ekim 2018, 11:10:21 »
Teşekkürler Sağolun

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9646 : 14 Ekim 2018, 11:17:48 »
Teşekkürler Sağolun

Hadi bakalım. Test videoları istiyoruz ;)

Çevrimdışı Ayas39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9647 : 14 Ekim 2018, 11:43:20 »
Teşekkürler Sağolun

Hadi bakalım. Test videoları istiyoruz ;)

Özel mesaj gönderdim bi bakabilirmisiniz

Çevrimdışı Ayas39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9648 : 20 Ekim 2018, 14:36:26 »
Eğri havada ayarlanıyor bir sıkıntı oluşmuyor fakat toprağa geldi sapıtmaya başlıyor nasıl bir yol izlenmeli havadayken eğri iyi fakat mesafe açısından da sıkıntı var
Bobin 38 lik

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9649 : 23 Ekim 2018, 09:40:39 »
3 s pcb lazim satmak isteyen elinde olan yardimci olabilir mi arkadaslar
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez

Çevrimdışı brave

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9650 : 28 Ekim 2018, 16:03:00 »

Merhaba
mod boşluğunu kullandığımda, eğri neredeyse sıfıra düşer.
Bu büyük bir boşluk veya yakın kaviteye işaret ediyor mu?
Do not despair, God is with you

Çevrimdışı trex

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9651 : 29 Ekim 2018, 16:17:17 »
slm ustalar kusura bakmatın ben baya bir acemisiyim bu işin 1 haftadan beri inceliyorum Delta pulse 3s  diyelimki pcb devresini kendimiz yaptık malzemeleride temin ettk lcd ekran v.s şunu anlamadım Delta pulse 3s ün pcb sinde tüm kullanılacak malzemeler belirtilmiş fakat pcb nin üzerinde kare parlak üzerinde mavi ayarlanan bir şey var bunla ilgili hiç bir şey göremedim bu parçayı kendimiz nasıl yapacağız.

Çevrimdışı trex

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9652 : 29 Ekim 2018, 16:17:54 »
slm ustalar kusura bakmatın ben baya bir acemisiyim bu işin 1 haftadan beri inceliyorum Delta pulse 3s  diyelimki pcb devresini kendimiz yaptık malzemeleride temin ettk lcd ekran v.s şunu anlamadım Delta pulse 3s ün pcb sinde tüm kullanılacak malzemeler belirtilmiş fakat pcb nin üzerinde kare parlak üzerinde mavi ayarlanan bir şey var bunla ilgili hiç bir şey göremedim bu parçayı kendimiz nasıl yapacağız.
https://i.imgyukle.com/2018/10/29/xjtsb.jpg

Çevrimdışı trex

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9653 : 29 Ekim 2018, 16:19:06 »

Çevrimdışı trex

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9654 : 29 Ekim 2018, 16:26:08 »

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9655 : 29 Ekim 2018, 19:25:31 »
 Modudur  tekneloji ekibinden karadag ustadan satin alabilirsin benim sana tavsiyen kit olarakta satiliyor 3s kit alsan .daha iyidir ugraamassin parca arayacam diye

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9656 : 29 Ekim 2018, 19:27:15 »
Modüldür. Modul yazmisim pardon duzeltme

Çevrimdışı trex

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9657 : 31 Ekim 2018, 12:07:35 »
Modüldür. Modul yazmisim pardon duzeltme

bu foruma üye oldum (delta pulse klasik) (delta pulse2) (delta pulse3) (delta pulse 3S) bu modellerin hepsini saflarınızda inceledim okudum bu projeler çoğunda bütün modellerinizde foruma eklemişiniz projelerinizde hatalar oluyor bunların bazılarını anlatarak düzeltmiş siniz. ancak bir projede ilk sayfada konu açıldığı zaman düzeltmeler konu birinci sayfaya açıldıysa konu birinci sayfada düzeltilir. düzeltmelere bakıyorum örnek olarak düzeltmeler ya 5 ci sayfada yada başka sayfalarda bu forumun birinci hatası ikinci hatalarınız bu cihazların tam test edilmeden foruma verilmesi.
bu cihazlar anladım kadarıyla benim izlediğim komedi filmine benziyor. klasik delta puluse eyyvah eyvah1 delta puluse2 eyyvah eyvah2 delta pulse3 eyyvah eyvah3 delta pulse3s içinde eyyvah eyvah4 yakında çıkacak galiba bunu buruya yazma sebebim ürünleri ve projeleri kötülemek maksatlı yazmıyorum. insanların aldığı maaş belli kit fiyatı uygun olduğu için kit alıp birleştirip yapmaya çalışıyor kendi imkanlarıyla gördüğüm kadarıyla kendi imkanlarıyla 1 kerede toplayıp çalıştıranı daha henüz göremedim. kiti toplayanda ya biyersini yakmış yada kısa devre yapmış malzemesinin bir yerinde problem oluşmuş maddi durumu olan zaten beşbin altıbin tl verip alıyor. örnek (delta pulse 3s kitini satın aldı) toplanması bobin sargısının yapılışı ve sönümleme direncinin malzemeye montajı akü kaç v olacak kaç amper felan v.s baside indirilmiş hatasız olarak anlatılmalıydı bu gariban halkımızın hizmetine bu şekilde sunmalıydınız kiti alan uğraşıyor saygılarımla.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #9658 : 31 Ekim 2018, 15:44:19 »
Siz nerede takıldınız?İlk sayfada dökümanlar mevcut
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9659 : 01 Kasım 2018, 22:23:24 »
Hayirli aksamlar herkese yardiminiza ihtiyavim var 3s calismiyor sadece tune ile aciliyor diger tuslarla acilmiyor tuneye 3 5 sn basinca aciliyor ekrana goruntu gelmiyor resim ve video yukluyorum
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez