Gönderen Konu: İspatlı çubukk ve çubukçu  (Okunma sayısı 4257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gettobir

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
İspatlı çubukk ve çubukçu
« : 29 Mayıs 2018, 02:11:08 »
https://youtu.be/vTZjVvw1tDY

Bu arkadaşı takip ediyorum çok samimi ve doğal geliyor bana biliyorum bu portalda bir çok kişi çubuk işime inanmaz lakin başaran başarıyor. Hepinize kolay gelsin

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: İspatlı çubukk ve çubukçu
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2018, 10:10:55 »
Çubuk işine inanmıyorum. Çubuğu ticarete dökenden de nefret ediyorum. Madem inanıyorsun kendin bük kullan. Hepsi aynı çubuk.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2018, 23:58:41 »
tamamen kurgu bir video. önce dedektörle araziyi dolaşırsın sonra öten yerleri işaretler sonrada çubukla buldum diye çubuk satarsın. Madem çubuk buluyor dedektöre ne gerek var. bu aynı bana gelen bir habere benziyor. Hoca benim arkadaşa demişki kayseriye git falanca tarla var falanca ağaç var.Orada define var dedektörle kontrol edin. Bende dedim hocaya  bursadan kayseriyi görüyorsunda yerin bir metre altınımı göremiyorsun.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2018, 00:52:46 »
tamamen kurgu bir video. önce dedektörle araziyi dolaşırsın sonra öten yerleri işaretler sonrada çubukla buldum diye çubuk satarsın. Madem çubuk buluyor dedektöre ne gerek var. bu aynı bana gelen bir habere benziyor. Hoca benim arkadaşa demişki kayseriye git falanca tarla var falanca ağaç var.Orada define var dedektörle kontrol edin. Bende dedim hocaya  bursadan kayseriyi görüyorsunda yerin bir metre altınımı göremiyorsun.
:)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2018, 08:06:00 »
Sistemi bilirsen , ağacın yada taşın altındaki paranın yerini bilirsin. Derinliğinide bilirsin, açtırdığın yerde para çıkmazsa kömür demir curufu çıkar oda seni başka bir yere yollar. Para gömülerinde derinlik 111cm'dir daima, 111cm'den para çıkmazsa 3 taş çıkmalıdır, sonra 222'ye devam edilir, eski mısırın sistemi ve hesaplamaları üzerine belli bir gömü sistemi vardır..
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı türkelli

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2018, 08:12:36 »
Sistemi bilirsen , ağacın yada taşın altındaki paranın yerini bilirsin. Derinliğinide bilirsin, açtırdığın yerde para çıkmazsa kömür demir curufu çıkar oda seni başka bir yere yollar. Para gömülerinde derinlik 111cm'dir daima, 111cm'den para çıkmazsa 3 taş çıkmalıdır, sonra 222'ye devam edilir, eski mısırın sistemi ve hesaplamaları üzerine belli bir gömü sistemi vardır..
wtrk usta bu sistem bizans yada anadoludaki medeniyetlerdede aynımı varmı bir değişiklik

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2018, 11:14:18 »
wtrk usta bu sistem bizans yada anadoludaki medeniyetlerdede aynımı varmı bir değişiklik

Ben zaten Türkiye'deki özellikle son 200-300 yılda uygulanan sistemden bahsettim kardeşim. Buna dahilse Bizans, Rum, Ermeni vs olur. Özelikle yatır ( dede ) mezarlarıyla sistemi başlatırlar.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı türkelli

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2018, 16:22:55 »
teşekkür ederim wtrk ustam

Çevrimdışı Veysel Şahin Karaca

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2018, 18:01:59 »

https://youtu.be/vTZjVvw1tDY

Bu arkadaşı takip ediyorum çok samimi ve doğal geliyor bana biliyorum bu portalda bir çok kişi çubuk işime inanmaz lakin başaran başarıyor. Hepinize kolay gelsin

Samimi dogal geliyorsa kendisinide inandirmis Gordum boyle kisileri

Cok calistim cubuklarin pesine varmi birsey desen yok asla gitmem

Forumun birinde aramaya baslanacak noktayi bulmak icin zar atmak gibi ise yariyor yazmislardi aynen oyle

Çevrimdışı kabakburgiba

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2018, 12:58:02 »
@wtrk ustam  222 derinlik mi acaba. ordanda 333  emi gidecek.   3 taş  peki 222   deki kanıt ne olacak.ne çıkması gerek.