Gönderen Konu: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör  (Okunma sayısı 7486165 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #1640 : 03 Ağustos 2012, 21:45:09 »
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1641 : 03 Ağustos 2012, 21:47:50 »
senin bi önceki pcb sanırım benim üstteki mos yerine diyot var shottky ,arkadasım cok net göremedigim yerler var ama bi hata yok gibi görünüor sana bişey sorcam bana tl082 nin ordaki görevi nedir söyleyebilirmisin arızalanması durumunda ne gibi etki yapar, işte şuan parca siparişi verdim yarın gelcek inşallah 2n7000leride ekliyim şimdiden ben tl082 ile ırf 740 istemiştim bunlarıda söliyim arkadasa ona göre tekrar probleme bakayım
Kalb kırmak, Kâbe'yi yetmiş defa yıkmaktan daha kötüdür) buyurulmuştur. iyi olsun, kötü olsun hiçbir insanın kalbini incitmemelidir. Allahü teâlâyı en çok inciten, küfürden, inkârdan sonra, kalb kırmak gibi büyük bir günah yoktur.”

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1642 : 03 Ağustos 2012, 21:53:09 »
tl082 cihazın kazancı ile ilgili parça tr1 ile ayar yaptıkça kazancı normale getirip cihazı açar sen ayar yaptıkça doğrudan 2n7000 lere etki eder ve bu parçalar çok hassastır ve bozulma olasılığı çok yüksek sende çok ayarla uğraştığına göre muhtemelen arzalanmıştır.
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1643 : 03 Ağustos 2012, 21:55:33 »
cok teşekkür ederim arkadasım ben parcaları degişeyim birde öyle bakalım yardımlarım için cok sagol
Kalb kırmak, Kâbe'yi yetmiş defa yıkmaktan daha kötüdür) buyurulmuştur. iyi olsun, kötü olsun hiçbir insanın kalbini incitmemelidir. Allahü teâlâyı en çok inciten, küfürden, inkârdan sonra, kalb kırmak gibi büyük bir günah yoktur.”

asenkron

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1644 : 03 Ağustos 2012, 21:59:20 »
eyvallh asenkron usta :D ben bursa merkez degilim,harmncık ilçesi 100 km parça bile temin edemiom,bakam biraz daha ugrasam son durak senin mekan o zaman :D
benım orhangazı olmazsa gönderırsın bakarım.

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1645 : 03 Ağustos 2012, 22:00:14 »
rica ederim sen değiştir eminim düzelecektir. kolay gelsin..

Çevrimdışı ibumail

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1646 : 04 Ağustos 2012, 04:42:43 »
Bu aksam delta pulse 3 ün baskı devresini bitirdim hex dosyası yok elimde yollarmısınız. e postam : sselcu@gmail.com
Bu arada Arkadaşlar üzerinde çalıştığım bir cihazvar aslında metallere karşı çok etkili yanlız cihaz pi -pulslar gibi çalışmıyor uv bir cihaz toprak çok ıslaksa iş yapmıyor RF55 in üstüne çıktımı hep yanlış algılama yapıyor. delta pulseyi ilk defa deniyorum delta pulse 2 fena sayılmayacak milyarlık cihazların çogundan ıyı ama delta pulse3 i deneyemedim. hex dosyası olan yollarsa sevinirim
sselcu@gmail.com

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1647 : 04 Ağustos 2012, 05:48:03 »
selam ibumail  delta pulse dönemini 3 etapı hayırlı olsun memnun kalıcaksın emin ol cihazını tamamladıktan sonra çok rahat ediceksin cihazın yazılımı ve tasarım sahibi karadağ usta onunla irtibata geçmen gerekiyo hex dosyası hakları ona ait yazılım yüklü  pic olarak istersen sana yardımcı olur kolay gelsin

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1648 : 04 Ağustos 2012, 21:46:41 »
merhaba arkadaslar sorunum cözüldü tl082 hatalıymış lütfen bekleyin menüsünü gectik sonunda,fakat bende problem tükenmiyor otomatik ayarı yapıyo cihaz fakat hicbişey algılamıyor sinyali düşüüyorum 1 kademe tıktık tık başlıyo devamlı bu defa algılıyor fakat sadece grafik ciziyo seste degişim yok ve sol kısımdaki barlar yükseliyor ama yanında ki sayılar degişmiyor farkı göstermiyor yani kısaca algılamada sorun var 40 cm başlıkla 22-23 anahtar var kocaman onu 15 cm falan algılıyor seste degişim yok tabi sadece grafik ırf degiştim azönce 740ı yine aynı nedne olabilir bendemi sorun var acaba böylemi calışması lazım yani otomatik ayar yapınca tık sesi yok ve algılamıyor hic bir kademe düşürmem lazım algılaması için o zamanda tık tık devamlı ötüyor degişen bişey yok

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1649 : 04 Ağustos 2012, 22:50:06 »
dediğim parçaları da değiştirdiniz mi?

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1650 : 04 Ağustos 2012, 22:55:47 »
yok hocam göndermiş bulundu arkadas onları tedarik edemedim fakat ayarlanıyor muhabbeti cözüldü ama diger sorun ları yazdım nerden kaynaklanıyor bilmiyorum

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1651 : 05 Ağustos 2012, 00:47:00 »
Arkadaşalr otomtik ayarda esik 70,güç 10,frekans 10, olarak ayarlıyor fakat hiç ses yok,metal yaklştırıyorum algılamıyor bende eşigi 68 e cekiyorum başlıyor tık tık tık tık demeye bu şekilde metl yaklaştırıyorum algılıyor fakat sadece grafik ciziyor barlar yükseliyor seste degişen bişey olmuyor aynen tık tık tık tık devam ediyor sorun nerde olabilir acaba güç ,frekans oynasamda bu degişmiyor..

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1652 : 05 Ağustos 2012, 01:54:54 »
ramsona ustam kazanç değeriniz nedir.Kazanç değerinizi bir iki kademe artırın.Gücüde 65 değerine çekin.Bakalım ne olacak

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1653 : 05 Ağustos 2012, 04:03:25 »
dp3 yapanlar arasında devre üzerindeki şarj kısmını kulanan varmı aktif hale getirmek istiyorum
şarj kısmıyla ile ilgili her türlü bilgi lazım şarj devrenin  çalışma mantığı şarj adaptörünün voltaj akım değerleri şarj özellikleri bağlantı şekli pr1 trimpot ayarı voltaj değerleri ve performansı şarj edebileceği akü yada pil tipleri şarj etme kapasitesi gibi dp3 devresin 4te 1besleme ve şarj devresinden oluşuyor
cihazımın  aküsünü yarım dalga tek diyotlu şarja mahkum edenler utansın :D :D

majidpourbemany

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1654 : 05 Ağustos 2012, 10:00:51 »
hello to all  :) :)
I do not speak English, so if the letter is wrong, I apologize ???
 Hex file to my email please send circuit delta pulse 3
 I searched the site but it did not :'(
 Thanks Sajjad.
My email address: majidpourbemany@yahoo.com

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1655 : 05 Ağustos 2012, 16:21:40 »
Merhaba Arkadaşlar,

Şu anda zamanım kısıtlı ve biran önce sizler ile paylaşmak istediğim bir test sonucu var. Sorulara ve sorunlara akşama müsait olduğumda cevap vereceğim.

DP3 ile kaya mezarında boşluk testi yapma imkanım oldu. Sonuçları biran önce sizler ile paylaşmak istedim. Kayadaki boşluk için sonuçlar gayet olumlu. Artık boşluk için birde toprakta boşluk testini yapmak kaldı.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar

dp3 boşluk

insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1656 : 05 Ağustos 2012, 17:14:07 »
Ustam cok iyi görünüyor sizin gibi degerli insanlar cok degil hayatta böyle güzel projelerle tanıştırıyorsunuz insanları.inşallah bende test yaptıgım günü görürüm :D teşekkürler herşey için

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1657 : 05 Ağustos 2012, 17:22:10 »
Karadağ hocam DP3'de kullanılacak olan yeni güncel yazılım olan  v2.4 de devre üzerinde hangi ayak ucundaki dirençler değişecek. Özelden yazacaktım siz yeniden aynı sorulara muhatap kalırsınız diye buradan bu soruyu yönelteyim dedim.Benimde işlemciler bi gelsin ayrımda vede mesafede negibi değişiklikler oluşmuş merak etmekteyim.

Çevrimdışı elektronikci

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #1658 : 05 Ağustos 2012, 18:50:03 »
ayırım konusunda bir şeyler sorucam arkadaşlar , altın , demir , bakır vs ayırımı yapabiliyor videoyu gördüm peki Gümüş ayırımı var bu cihazda ?
kola kutusunu ayırabiliyor mu ?
selamlar

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1659 : 05 Ağustos 2012, 21:00:05 »
usta eline emegine saglık bu gerçekten harika bir cihaz
hayır da şer de ALLAH tandır