Gönderen Konu: Beklentiler tam olarak buydu oda zaten var !  (Okunma sayısı 1467 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Beklentiler tam olarak buydu oda zaten var !
« : 09 Şubat 2022, 15:26:00 »
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=269891105265904&id=100067350501202

Daha düne kadar bu ulkede  9 bin liralik cihazima 1000 tl ile takasa girenler vardi. Ve insan bunları unutamiyo  Teknoloji ekibi tam olarak ne yaptı diyenler var buyrun bu video cevap bence
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2022, 12:47:35 Gönderen: Karadağ »
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Beklentiler tam olarak buydu oda zaten var !
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2022, 12:53:21 »
Bizim ülkemizde bişeyleri başarmış olmak yetmiyor. Köşe başlarındakileri yeterince yemlemezsen arkadan iş çevriliyor sürekli. Arkadaş dediklerim bile bana yaptı bunu. Daha geçenlerde yine lorenzciler minelabcılar gurubunda ileri geri konuşuluyordu hakkımızda.

Bakın günümüzün büyük firması X o yeterli bedava dedektörü dağıttı, önceden küfredenlerin hepsi şimdi X marka süper über demeye başladı.

Bence bu durumun temel nedeni makina karşılığı ürün parlatanlar ya da reklamım olsun diye beleş makina dağıtan firmalar değil, kendi aklı ile ürün almayı beceremeyen, illa başkasının aklından yardım almayı isteyen kullanıcılardır. Bu durum her zaman başkasının aklı ile iş yapanların kazıklanması ya da parasının karşılığında çok daha düşük bişeyler alması ile sonuçlanmıştır ve sonuçlanmaya devam edecektir.

Şimdi bu yazdığımı kaç kişi okuyacak da dikkate alacak derseniz ben size yazayım hiç kimse kumayacak hiç kimse dikkate almayacak. Ama ben de bi içimi dökmüş oldum hazır konusu açılmışken.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2022, 15:25:22 Gönderen: Karadağ »
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2022, 16:50:06 »
iç dökmek iyidir usta

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2022, 22:35:03 »
Linke tıkladım karşıma metin e bayram çıktı. Bir yorum yapayım dedim yapamadım.eskiden yapabiliyordum oysa.
Bazı altı boş iddalarına yazdıklarım canını sıkmış demek ki.

Gelelim M1 e M1 parasına göre çok güzel bir pulse dedektör. Bu rakamlara avrupa menşeli sıfır vlf bulmak bile zor artık.

Gelelim videoya bu tip tuğlalarla video çekmeyin, zamanında bizde çektik ve eleştirildik. Biraz profesyonelleşmek lazım.

Bunlar ufak meseleler aslında. Asıl benim takıldığım nokta şu;yüzlerce kişinin aktif olduğu forum sayfası nasıl sessiz bir yer halini alır.
Hiç mi eleştirecek, tebrik edecek veya şöyle olsa diyecek insan çıkmaz! Gerçekten ilginç.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2022, 23:36:17 »
Forum sessiz çünkü insanlar hazıra alıştı. Forum demek emek demek, araştırmak demek, kafayı çalıştırmak demek. Artık bunu insanlar yapmak istemiyor. Birileri bişeye bu züper desin istiyorlar ya da bu bi işe yaramaz desin istiyorlar. Uç notada övme ya da uç noktada yerme istiyorlar. İnsanlar sanırım artık normal tepkileri algılayamayacak kadar köreldi. Açıkçası ben forumun facebook gibi olmasındansa yani çöplüğe dönmesindense altın gibi bir avuç insanla olmasını tercih ederim. Bu benim tercihim.

Videoyu eleştirme konusunda ise, ben de eleştirebilirdim ama yapmadım. Çünkü elin gavurunun malı ile cayır cayır videolar çekenler, boy boy foto yayınlayanlar bize gelince tü kaka diyorlar ya da sesizliği tercih ediyorlar...

Bakın 2850tl ve VLF satıyoruz, 4250tl ye pulse satıyoruz. Kaç dedektörcü arkadaş gardaşım bakın bu alet ucuz ve iyi diye yayınlıyor?

Adam eğri doğru elini taşın altına koymuş, bence değerli. Eleştrilebilir, ama değerli. Çünkü çıkar beklemeksizin bunu yapan çok az kişi kaldı...
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2022, 23:49:29 »
Linke tıkladım karşıma metin e bayram çıktı. Bir yorum yapayım dedim yapamadım.eskiden yapabiliyordum oysa.

Gelelim M1 e M1 parasına göre çok güzel bir pulse dedektör. Bu rakamlara avrupa menşeli sıfır vlf bulmak bile zor artık.

Gelelim videoya bu tip tuğlalarla video çekmeyin, zamanında bizde çektik ve eleştirildik. Biraz profesyonelleşmek lazım.

Bunlar ufak meseleler aslında. Asıl benim takıldığım nokta şu;yüzlerce kişinin aktif olduğu forum sayfası nasıl sessiz bir yer halini alır.
Hiç mi eleştirecek, tebrik edecek veya şöyle olsa diyecek insan çıkmaz! Gerçekten ilginç.

Facebook kullanımı insanlar için daha kolay. Ayrıca o ortamda çeşitli satıcıların onlarca sahte hesabı ile saha çok bilgi aldıklarını düşünüyorlar bence.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2022, 10:06:06 »
Malesef M1 in ve 6N in kıymetini Türkiye Anlamadı

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2022, 12:09:09 »
MERHABALAR
KARADAĞ KARDEŞİM
çok üst seviyede ki bu başarıların sebebiyle acizane bir elektronik meraklısı olarak her tür takdiri hakettiğini yürekten katıldığımı şahsen sen en yakından bilensin .insanların bunu heyacanla takdir ve seni tebrik  etmesi için haset ve kıskançlığı bir tarafata tutup  bu işin mantığını bilmesi gerekir. nasıl bir emekle buralara getirdiğin bu teknolojiyi anlaması gerekir .seni tekrar tebrik ediyor başarılarının ALLAH ın emri olan ilimle taçlandırmaya devamını rabbimden diliyorum kolay gelsin selam ve dua ile ...

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2022, 00:02:00 »

ben m1 kullanıcısı olarak ürünü ilk aldığım günden beri sürekli anlattım, konu açtım bu forumda tartışmaya kimse katılmadı, cihazın üst düzey cihaz olduğunu arazide ne markaların tokatladigini tek tek anlattım, bizim insanlarımızın tek derdi en çok parayı ben vereyim en çok beğenilen cihazı alayım evde dursa da olur... ama m1 gerçekten (bana göre) lorenz'den bi çok konuda daha iyi.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2022, 02:13:02 »

ben m1 kullanıcısı olarak ürünü ilk aldığım günden beri sürekli anlattım, konu açtım bu forumda tartışmaya kimse katılmadı, cihazın üst düzey cihaz olduğunu arazide ne markaların tokatladigini tek tek anlattım, bizim insanlarımızın tek derdi en çok parayı ben vereyim en çok beğenilen cihazı alayım evde dursa da olur... ama m1 gerçekten (bana göre) lorenz'den bi çok konuda daha iyi.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu lorenzcilerin olduğu bir ortamda yazsanız anında iş bilmez ilan edilirsiniz, birçok kişi üzerinize saldırır ve peşine bizim ürünleri karalamak için yazılar ve hatta videolar başlar. Bunu gören bizim üründen memnun olan kullanıcılar da doğal olarak sessiz kalmayı tercih eder. Ben bu süreçten bıktım. Gerçekten bıktım. Ben isterim ki iyi olana gerçekten iyi olduğu için iyi densin.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2022, 11:10:51 »
Lorenzciler aninda banliyo özellikle muhterem cihaz satici arkadaşlar eleştirel yoruma gelemiyor 😂😂😂 o değil kendilerini  usta saniyolar 😂😂 iyi hoşta sel gider taş kalır el gider gardaş kalir elin almaninin yaptigi cihazi ovuyolar teknoloji ekibini gömüyorlar  sorsan milliyetçi arkadaşlar 😂😂😂 çekemiyolar  neyseki
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür