Gönderen Konu: Windows XP SP3 Türkçe  (Okunma sayısı 7972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dadasugur

• Onbaşı
  • DaDaŞuĞuR
Windows XP SP3 Türkçe
« : 06 Mayıs 2008, 07:19:21 »
Normalde 5 Mayıs için planlanmış olan Windows XP SP3 Türkçe, erkenden indirilmeye sunuldu. Artık Türkçe Windows XP kullananlar da SP3'ün nimetlerinden yararlanabilecek.

Ayrıntılar
Windows XP SP3 boyut olarak tam 320 MB. SP2'nin yayımlandığından beri arada kalan tüm güncellemeleri ve ekstra bazı eklentileri içeriyor. Yeni özelliklerden ilk göze çarpanlar kurumsal ağlara girişi kısıtlayan SP3 Network Access Protection (NAP) ve Microsoft Management Console (MMC) uygulamasının 3.0 güncellemesi. Windows Installer uygulaması da 3.1 v2 sürümüne güncellenmiş.

SP3 yüklenen Windows XP'ler aynı zamanda ağlarda Windows Vista ve Server 2008 yüklü sistemlerle daha rahat iletişim kurabiliyorlar.

Normal bir bilgisayar kullanıcısı için en önemli yenilik ise artık SP2 kurulu bir sisteme MB'larca yama indirip kurmaya gerek kalmaması oluyor. İster SP1 yüklü olsun ister SP2; hatta hiçbir yama yüklü olmasa bile SP3 ile sisteminizi doğrudan en güncel seviyeye getirebilirsiniz.
indir Download
http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/svpk/2008/04/windowsxp-kb936929-sp3-x86-trk_5AAF60501636AF08C97EF1C18F1315F4ED6FBCDF.exe
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2008, 07:22:52 Gönderen: dadasugur »
[c=4]!.SaHiPSiZ VaTaNıN BaTMaSı HaKTıR,SeN SaHiP ÇıKaRSaN Bu VaTaN BaTMaYaCaKTıR.![/c]
selam arkadaşlar ne kadar dogru olur bilemem ama benim çalıştıgım firmaya elektrik teknikeri sahada şalışmış arkadaşlar arıyoruz yer istanbul şehir dışında yani çerkez köyde çalı

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Windows XP SP3 Türkçe
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2008, 12:35:20 »
tşekkürler dadasugur hemen indirip kuruyorum ;)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Müslim yavuz

• Yüzbaşı
  • technician and photographer
    • www.muslimyavuz.com
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2008, 13:16:09 »
kuran var mııı

Çevrimdışı dadasugur

• Onbaşı
  • DaDaŞuĞuR
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2008, 15:47:26 »
ben  kurdum süper :D
 ???
[c=4]!.SaHiPSiZ VaTaNıN BaTMaSı HaKTıR,SeN SaHiP ÇıKaRSaN Bu VaTaN BaTMaYaCaKTıR.![/c]
selam arkadaşlar ne kadar dogru olur bilemem ama benim çalıştıgım firmaya elektrik teknikeri sahada şalışmış arkadaşlar arıyoruz yer istanbul şehir dışında yani çerkez köyde çalı

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2008, 00:25:42 »
bende kurdum gerçi bi değişiklik sezemedim ama..
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı dadasugur

• Onbaşı
  • DaDaŞuĞuR
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2008, 09:23:22 »
deyişiklik şu kısaca makina eskisinden daha inceliyor sistemini ve explorerde daha hassaz oluyor kısacası  ::)

Çevrimdışı cihan19

• Yüzbaşı
  • Çalışarak emek vererek devam edeceğiz.
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2011, 01:35:15 »
teşekkürler kardeş bi denicem.
ENDUSTRİYEL ELEKTRONİK FETHİYE