Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922071 defa)

0 Üye ve 254 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #2400 : 23 Şubat 2014, 13:08:51 »
Kelime hatası yapmışım. Düzelttim.

Saygılar.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2401 : 23 Şubat 2014, 14:08:23 »
selam,
mesafe olayina çözüm gibi. resim amatorce ama. saygilar.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2402 : 25 Şubat 2014, 11:44:05 »
s.a arkadaslar
hafta sonu bir yere davetli gittiğim yerde dp3s le bir kac test yaptım.ozellikle test sahası zorlu bir yerdi.bosluk konusunda yardıma ihtiyac duyulmus.bunun ustesinden dp3s le geldim Allahın izniyle.gozlerine inanamadılar. guzel dostluklar edindim.basarı oranı test yerinde yuzde 90 basarıyla cıktım.belirtilen yerlerin noktasal ve dipteki boyutu yuzeysel cizilerek tespitte bulundum.son test sahası bolgede bir cok zeminaltı mezar odaları vardı en cok orada  zorlandım.
zeminaltında bulunan odacıkların,ust tarafı olan kayanın cok mineralli olması cogu yerde bosluk alamama sebeb oldu.eşik degerini 1 lere kadar düşürüp son anda azda olsa bosluk cıkarabildim.durumu kurtardım.sonra bana acılmıs bir yer gosterilince oradada hemen deneme yapıp diger yerlerin tespitini kolaylastırdı.ilk defa bosluk konusunda bu kadar zorlandım.ama o bolgede gosterilen butun mezarların tespitini yaptım.hemen hemen hepsi aynı boyutta mezar odası buyuklugunde tespitlerim oldu.cihazın başlık capı 70x40 cm.

misafir bulundugum evin onunde bulunan 1 metre 80 cm derinlikteki (bu ev sahibinin bizzat beyanıdır) kanalızasyon borusunu gozleri onunde tespit ettim.cihazla ilerleyerek kanalizasyon uzunlugu boyunca bosluk aldım.sonra yolun karsısında bulunan 1 metre 30 cm civarı yine ev sahibi beyanıdır.su boru hattını sinyal alarak cihazla tekrar ilerleyerek boru hattı boyunca sinyalleri sesli dinlettim.su borusunun degeri benim cihazda -20 gosterdi.başlık yuvarlak 40 cm caplı baslıkla tespitte buluundum.

sonuc olarak bosluk tespiti yaparken kayadaki minarele dikkat etmek gerekir.mezarlardaki yuzey taşlarını incelediğimde demir tozları bakımında yogundu.toprakta boyle bir sorun olmuyor.kayalık mineralli  bolgelerde boslugu bulmak için  oldugunca eşik degerini dusurmek ve her 4 -5 adımda tune tusuna basıp az bekleyip tekrar arama yapmak gerekiyor.gidilen o bolge bana buyuk bir referans oldu.

Hüseyin usta o insanlar piyasadaki cihazlar konusunda tecrubeli insanlardı.boyle bir cihaz tasarladıgınız ve bizimle paylastıgınız için Allah razı olsun sizden.o insanlara mahcup olmadım.arkadaslar bu cihazın kıymetini bilin.

saygılarımla.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2403 : 25 Şubat 2014, 11:49:11 »
yazmayı unuttum kusuruma bakmayın arkadaslar video ve resim cekmek istedim.izin vermediler anlayısla karsılamamı istediler.video ve resim cekme konusunda izin alamadım.insallah bir dahaki sefere olur.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2404 : 25 Şubat 2014, 12:01:42 »
sizin referansınız yeter class bilgi için tşk.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2405 : 25 Şubat 2014, 12:03:02 »
      Sayın class  aydınlatıcı bilgi paylamışınız video ve resimden daha iyi olmus heryerde video ve resim cekebilme luksümüz malesef olmuyo söylenen sözlere de itibar etmeliyiz paylasım icin sagolun saygılar.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2406 : 25 Şubat 2014, 12:11:29 »
Paylaşımınız için teşekkürler.
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #2407 : 25 Şubat 2014, 13:17:27 »
Class ustam paylasim icin tskler bisi sorcam acilmis bir yer var demisin buranin derinligi ve bosluk boyutlari nedir ayrica ustam kullandiginiz baslik caplari ile kac metrede bosluk tespiti yapa bildiniz ve bu boslugun boyutlari nelerdir demek istedigim 1m karelik baslikla enfazla nekadar mesafede hangi olculerde bosluk tespiti yapa biliriz saygilar

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2408 : 25 Şubat 2014, 18:17:24 »
s.a belirttiğim kayalık bolgede 80 cm yerden bosluk arası mesafe vardı.buyuk baslıgı yanımda goturmemem asıl sorun oldu.o buyuklukteki bosluklar buyuk baslıkla daha rahat algılayabilirdi.kaya zeminin minerali olması kucuk baslıkta zorladı beni.ama işin içinden cıktım.ufak baslıkla 40 cm yuvarlak yatay sarım unduksta 920 sarımlı baslıkla yukarıda yazdıgım gibi sırf beyaz tipli mineralsiz toprakta ev sahibi soylediği 1.80 diğer komsusuda bunu beyan etti 1.80 cm olcmusler.kanalizasyon borusunun capının buyuk olduğunu soylediler.buyuk baslıkla fazla bir deneyimim olmadı.
saygılarımla.

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2409 : 25 Şubat 2014, 19:12:52 »
selam,
class hocam bilgiler için sağol. 40cm başlıkta endüktansı 920 verdiğiniz başlığın tel çapı, tel türü, sarım sayısını verir misiniz? hatırladığım 400 ile 600 uh arası önerilen idi. saygılar.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2410 : 26 Şubat 2014, 00:00:24 »
       Sayın karadağ  3d çekimlerdeki metal algılama noktalarını pc başında grafik verilerini incelerken örnekleme noktalarındaki sayısal rakamlar büyük metalde 4.60 3.40 gibi veya 0.76 gibi biz rakamlar büyüdükçe 3d görüntüde net kırmızı metal sıfırla başlayan örnekleme noktalarında kırmızı metal rengi yok birde 2.60 gibi rakamı sıyah değilde kırmızı olarak yazan örnekleme noktası var grafik veri ekranındaki örnekleme noktalarındaki rakamlarla veya kullanımıyla ilgili  bilgi verebilirmisiniz
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2014, 00:02:47 Gönderen: karahasan35 »
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2411 : 26 Şubat 2014, 09:51:14 »
s.a
amators usta dp3 te kullandıgım bobin baslıgımdı.elimde oldugu için onu kullanıyorum.dogrudur siz onerilen 400 ile 600 uh arası kullanın bence.

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2412 : 26 Şubat 2014, 10:41:02 »
selam,
class usta eşiği düşürerek ayar yapman endüktans nedeniyle olmuş gibi bana geldi, doğrudur değil mi?
saygılar.

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2413 : 26 Şubat 2014, 10:46:04 »
selam,
karahasan35 3d çekimlerindeki tahminimi tekrarlıyor ve Karadağ ustam başta, ustaların dikkatine sunuyorum. Renk farkı ve derecelerinden, yani metal cinsi ayrımı, olası görülüyor, bilgisayar verileri analiz edilirse, bakınız lütfen konuya. Örneğin demir minerali kırmızı iken manyetik etkisi farklı olan metaller değişik renkler de olması ihtimali inceleme ve üstünde durulmayı gerektirir gibidir. Saygılar.

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2414 : 26 Şubat 2014, 11:37:03 »
selam,
emailime geldi.
Merhaba Sevgili arkadaşlar, ben seni DP3S metal dedektörleri yapmaktan öğrenmek istiyorum, Çin geliyor, ama şema ve PCB dosyaları almak için nasıl bilmiyorum, neden DP3S Karadağ devresi ve prosedürleri serbest değil, o satın almak gerekiyor? Yani, sizin yardımınıza ihtiyacımız oynamak için Çin'e gelmek için vakit bekliyoruz. Ben, benim posta [/size]2036206056@qq.com[/color][/size], bir yanıt bekliyoruz, teşekkür ederim misafirperverliği sıcak olacak
[/size]Bilginize Ustam, gereken yardımı ulaştırınız ve bu mesajın geldiği kişiler olabileceğinden bir açıklama ile kişilere durum hakkında bilgi veriniz lütfen. yani biz yolladık veya yollamadık, sizlere gelen mesaja cevap vermenize gerek yoktur benzeri. saygılar.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2415 : 26 Şubat 2014, 11:46:39 »
amators usta dediğinizi pek anlayamadım.acıklarmısınız.

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2416 : 26 Şubat 2014, 11:50:17 »
selam,
emailime geldi bu yazı. çinden. herkese mi gönderildi diye aktardım. saygılar.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2417 : 26 Şubat 2014, 11:55:19 »
çinliler siber saldırıya geçti galiba..... 8)

amators

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2418 : 26 Şubat 2014, 12:00:49 »
selam,
... adlı futbolcu topu aldı, göğsünde yumuşattı ve tehlikeyi savurdu, milli futbolcularımız bugün gayet başarılı.(Espri) saygılar.

nights_judge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2419 : 26 Şubat 2014, 12:21:17 »
Arkadaslar bu saldiri degil ki..
Aksine Çin'li bir vatandasin kendine gore istegi ve sikayeti..
Adam dps3 yapmak istedigini, ama sema ve pcb dosyalari icin neden para istendiğini bedava olmadigini yazmış. Ve yardim istiyor bu konuda