Gönderen Konu: Gold Rider v1.0 SU Edition  (Okunma sayısı 85997 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Gold Rider v1.0 SU Edition
« Yanıtla #200 : 11 Şubat 2021, 12:41:11 »
Bu devrede çalıştırlamayacak bişey yok. Bu devreyi bu hali ile çalıştıramamak için hemen hemen hiç dedektörde anlamamak lazım.

Ben çizdiğim pcb yi denedikten sonra 3s deki gibi çoluk çocuğun bile çalıştıracağı gibi dökümanlarını yayınlayacağım. Bu projeye benim de katkım olmuş olur. Sizler de bilir kişiler olarak yapamayanların elinden tutarsanız güzel bir iş olabilir.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #201 : 11 Şubat 2021, 12:44:03 »
Bu devrede çalıştırlamayacak bişey yok. Bu devreyi bu hali ile çalıştıramamak için hemen hemen hiç dedektörde anlamamak lazım.

Ben çizdiğim pcb yi denedikten sonra 3s deki gibi çoluk çocuğun bile çalıştıracağı gibi dökümanlarını yayınlayacağım. Bu projeye benim de katkım olmuş olur. Sizler de bilir kişiler olarak yapamayanların elinden tutarsanız güzel bir iş olabilir.

Ustam son noktayı koydu olay bitmiştir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #202 : 11 Şubat 2021, 12:45:27 »

Ustam son noktayı koydu olay bitmiştir.

Eyvallah...

PCB sipariş edeceğim. Çin şimdi tatilse o nedenle biraz bekleyeceğiz. Ama sonunda çok basit hale gelmiş olacak.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #203 : 11 Şubat 2021, 13:07:48 »

nokta  şapka çıkartıyorum böyle olmalı forum hareketlesin denilerek başlanılan proje böyle olur teşekkürler ustam

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #204 : 11 Şubat 2021, 13:12:03 »
Kardeşim ben 12 senedir bu formdayım kimler geldi kimler geçti...
Ben bazı şeyleri grubunuza yazarsam az önce senin dediğin olay olur armut piş ağzıma düş etik olmaz

Ben yukarıda ne diyorum sen bana ne diyorsun ben diyorum ki çoğu kişi calistiramayacak çalıştırada bilgi vermeyecek sen otla samanı birbirine karistiriyorsun
kardeşim soylediklerinle onayladiklarin birbiri ile çelişiyor bence otla samanı sen karıştırıyorsun oku bı yazdıklarını sonra konuşalım.

Çevrimdışı keçelerli

• Yüzbaşı
  • Goldenmask
« Yanıtla #205 : 11 Şubat 2021, 14:02:14 »
Usta eline orjinal bir kit alırsın ikisini yan yana koyarsın ikisini kiyaslarsın aradaki farkı görürsün... Bende bu cihazın 5-6 tane değişik versiyonunu gördüm( farklı marka adı altında) onlarca çizimini  gördüm...
Bu cihazla ilgili bilgi paylaşmak doğru olmaz. Arkadaşlar belki beni yanlış anlıyorsunuz ama gerçek her zaman gerçektir   
ben anlatamadım galiba ustam değişik versiyonları elimde mevcut ben hiç bir fark göremedim sen eksik ne gorduysen söylede bilelim. Ha ticaretini yapacaksan herkes kendi nasibini yer bana özelden mesaj attım 7 aydır bu devre ile uğraşıyorum herşeyini çok iyi biliyorum bı yerde tikandim kaldım diye bende sana guruba yaz kafana takılani çözeriz dedim neden yazmadın da şimdi yok devre eksik yok kimse yapamaz bunu gibi ithamlarda bulunuyorsun ayıp ustam. Yapanlar annesinin karnında ogrenmiyor herşey çok açık paylasildi melez devre herkes çok iyi biliyor devreyi çalıştırmaya arkadasin ya devre üzerinde hiç bir bilgisi yok araştırmamıs ogrenmemistir yada patates malzeme kullanmıştır bu kadar basit. Sunuda eklemek istiyorum başlığını yapamazsan verim alamazsınız bu devreden. Araştırın öğrenin armut pis ağzıma düş ben alacağımı alayim gerisi beni ilgilendirmez olmuyor. 
Smoth usta değişik versiyonlari elinde mevcutsa bir paylaşıp yap görelim madem doğru olan var niye paylasmiyorsun bekliyoruz paylasmani şemayı lay dosyasini
(ᵔᴥᵔ)◖⚆ᴥ⚆◗ʕ·ᴥ·ʔ(◕ᴥ◕)

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #206 : 11 Şubat 2021, 14:12:11 »
Arkadaşlar dğeişik versiyon aynı versiyon , başkasının çakması vs vs bunların yeri bu konu değil. Yapmak isteyen insanlar için tüm bilgileri belgeleri paylaştık. Yapmak isteyen yapsın, istemeyen konuyu baltalamaya çalışmasın lütfen.
Ayrı ayrı sayfalara doküman eklememiz nedeniyle, sayfalara yaymışınız parça parça bilgi vermişiniz diyorsunuz , bunun bizim elimizde olmadığını, konuları düzenleme hakkımızın olmadığını bilmeniz gerekiyor. 10 mesaj sonra birisi mesaj atmıs demiş ki ustam gerber paylşa, 20 mesaj sonra birisi demişki parça listesi paylaş vs vs. Bunlar olmasın diye açık çizim paylaşmama rağmen hala sorun çıkartmaya çalışıyorsunuz.
Yapmak isteyen lütfen alsın projeyi yapsın, istemeyen yapmadığı yada yapmayı planlamadığı devre üzerinden eleştiri yapmasın, yapıp çalıştıramayanlarla tartışmak isteriz.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #207 : 11 Şubat 2021, 14:36:14 »
Usta eline orjinal bir kit alırsın ikisini yan yana koyarsın ikisini kiyaslarsın aradaki farkı görürsün... Bende bu cihazın 5-6 tane değişik versiyonunu gördüm( farklı marka adı altında) onlarca çizimini  gördüm...
Bu cihazla ilgili bilgi paylaşmak doğru olmaz. Arkadaşlar belki beni yanlış anlıyorsunuz ama gerçek her zaman gerçektir   
ben anlatamadım galiba ustam değişik versiyonları elimde mevcut ben hiç bir fark göremedim sen eksik ne gorduysen söylede bilelim. Ha ticaretini yapacaksan herkes kendi nasibini yer bana özelden mesaj attım 7 aydır bu devre ile uğraşıyorum herşeyini çok iyi biliyorum bı yerde tikandim kaldım diye bende sana guruba yaz kafana takılani çözeriz dedim neden yazmadın da şimdi yok devre eksik yok kimse yapamaz bunu gibi ithamlarda bulunuyorsun ayıp ustam. Yapanlar annesinin karnında ogrenmiyor herşey çok açık paylasildi melez devre herkes çok iyi biliyor devreyi çalıştırmaya arkadasin ya devre üzerinde hiç bir bilgisi yok araştırmamıs ogrenmemistir yada patates malzeme kullanmıştır bu kadar basit. Sunuda eklemek istiyorum başlığını yapamazsan verim alamazsınız bu devreden. Araştırın öğrenin armut pis ağzıma düş ben alacağımı alayim gerisi beni ilgilendirmez olmuyor. 
Smoth usta değişik versiyonlari elinde mevcutsa bir paylaşıp yap görelim madem doğru olan var niye paylasmiyorsun bekliyoruz paylasmani şemayı lay dosyasini
ustam ya ben anlatamıyorum ya siz anlamak istemiyorsunuz değişik verilsiyonu dediğiniz aynısı zaten adamlar yolları entegrelerin yerlerini değiştirmiş al sana değişik versiyon.

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #208 : 11 Şubat 2021, 14:37:32 »
Oku bakalım ben ne yazmışım yazdıklarım ile ilgili bir çelişki varmı ne ima etmeye çalıştığını anlamadım senden başka bu devreyi yapan varmı yok arazi testi videosu var mı yok ne var biz yaptık paylaştık yapan yapsın uğrassın dursun bumu yani

Gereksiz yere plomige girmenin bir anlamı yok . Ben o mesajı sana birşey biliyormusun diye attım ilk paylaşım yapıldığında baktımki devre ile alakalı birşey bilmiyorsun devam etmedim

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #209 : 11 Şubat 2021, 14:40:32 »
Biraz bekle kartlar gelsin utanacaksin bu soylediklerine.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #210 : 11 Şubat 2021, 14:42:14 »
Oku bakalım ben ne yazmışım yazdıklarım ile ilgili bir çelişki varmı ne ima etmeye çalıştığını anlamadım senden başka bu devreyi yapan varmı yok arazi testi videosu var mı yok ne var biz yaptık paylaştık yapan yapsın uğrassın dursun bumu yani

Gereksiz yere plomige girmenin bir anlamı yok . Ben o mesajı sana birşey biliyormusun diye attım ilk paylaşım yapıldığında baktımki devre ile alakalı birşey bilmiyorsun devam etmedim
bende dedim ki sana kafana takılan soru neyse foruma yazda cevaplayalım sen ne yaptın cevap verme gereğinde bile bulunmadın demekki alacağımı alayım gerisi beni ilgilendirmez diyenlerdensin

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #211 : 11 Şubat 2021, 14:47:34 »
O kadar paylaşımda bulunulmuş madem ilgileniyordun elini taşın altına koyda sende biseyler paylaş gelip burda tartışma çıkarma şurası yanlış de sırayı şöyle yaparsak doğru olur de ama ne yapıyorsunuz muhalefet olalimla forum şenlensin. Ayıp kardeşim ya. Ustalar demiş kart satma gibi bı derdim yok kartları biz kendimize bastırdık isteyen olursa verecem demiş sen daha yok arazi videosu yok , devreyi yüzde doksanı çalıştıramaz. Hemşerim yapamayacaksan yapma banane .

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #212 : 11 Şubat 2021, 15:04:26 »
Ben kimsenin ticari sırrını ortaya çıkarma niyetinde değilim yapmam yapamam da böyle bir düşüncemde yok  ben kendi düşüncemi dile getirdim lakin hedef gösterir gibi... Yapan yapar yapamayan uğraşır cebellesir durur muharrem ka daki gibi yada sana gönderir sen halledersen

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #213 : 11 Şubat 2021, 15:09:42 »
Bulgar yapımı bir kaç tane devreden alınan kopya mu ticari sır ?

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #214 : 11 Şubat 2021, 15:15:38 »
Kardeşim ben aksini iddia etmiyorum ki. Yapan arkadaş buradan selam olsun kendine modifiye yapmış satmış . Farklı kopyaları olmuş inka olmuş pars olmuş onlarca ismi olmuş olmusta olmuş ben simdi burada öz eleştiri yaptım diye konu uzuyor gereksiz polemik oluyor

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #215 : 11 Şubat 2021, 15:28:01 »
Bende sizden rica ediyorum bahsettiğim devrelere bakarsan burda paylaşılan la aynı eğer olalı gözden kaçan bişey var farkına vardiysan söylede veren el ol. Egerki bı fark göremediysen ki ben göremedim gereksiz polemiğe hiç gerek yok.  Kafamıza takilan yerleri olur hep beraber yapalım sorunu çözelim bu şekilde tavır yapmaniz hoş değil amacı gerçekten öğrenmek isteyen varsa dürüst bır şekilde sorabilir burdaki ustalarda elinden geldiğince yardımcı olacaktır eminim.

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #216 : 11 Şubat 2021, 15:36:51 »
Bu cihaz bende var. Forumdan bir ustadan almıştım. 1TL havada 60 cm, 20 cm çelik tencere kapağı 150 cm. Yapıp çalıştıran bilgileri püf noktalarını paylaşırsa memnun oluruz. 

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #217 : 11 Şubat 2021, 15:39:58 »
Abi sendekine enerji içeceği içirmişler.

Çevrimdışı haylaz36

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #218 : 11 Şubat 2021, 15:40:55 »
değerli ustalarım bu vürüsede bir çözüm bulamazmısınız :)
smootH usta kartlar nerde gelmedimi daha ....

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #219 : 11 Şubat 2021, 15:44:00 »
Yapan ustada öyle diyor.