Gönderen Konu: Sizce bu kopek büyünce nasıl bişey olur (resimli)  (Okunma sayısı 20183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uykusuz

• Ziyaretçi
Herkese merhaba,,,

Bizimkiler biyerden bir kopek getirmişler çok tatlı bişey geldiğinde düzgün yürüyemiyordu. Ben bu işlerden anlamam acaba anlayan arkadaşlar bunun ne cinsi veya en azından büyüyünce nasıl bişeye benzeyeceği hakkında yorum yapabilirler mi? Herkese saygılar.

« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2008, 18:44:17 Gönderen: Uykusuz »

Çevrimdışı elaass

• Yüzbaşı
Ynt: Sizce bu kopek büyünce nasıl bişey olur (resimli)
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2008, 20:20:20 »
Bence bu kopek (tam yazdırmıyor forum) PATAAATEEESSSSS ;D ;D ;D ;D
Şaka
Tatlı bişey.Cinsi yok kırma bence.
Büyünce de orta irilikte sırtı simsiyah karın ve göğsüne doğru kahverengi ve sarı bir renk alır.Ayaklarındaki beyazlıklar gider.
Ama kopekler herzaman sadık bir dost olurlar.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2008, 20:23:09 Gönderen: elaass »

Uykusuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2008, 20:26:26 »
Yorumunuz için teşekkür ederim.  :) Gerçekten büyüyünce nasıl birşey olacağını çok merak ediyorum. Dh forumunda da yazdım orada pitbul ve sibirya kurdu kırması olabileceğini yazdılar. Ayrıca babam da getirdiği yerdeki elemana sormuş o da pitbul ve kurt kırması olduğunu yazmış.

Vallaa akşama kadar işi gücü oyun sürekli oyun peşinde kendisi. Ama insansız kaldığında da sürekli yatıyor  :)

Rottweiler X Husky kırması olduğu söyleniyor.

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2008, 20:33:35 »

Sanırım tam benim kopeğe benzemese de, biraz bu türe yaklaşabilir. Benim son yetiştirmeye çalıştığım dedektör, bu canavar parçasıdır. Şimdilik, bakır madenleri tespit edebiliyor. Bronzları yüzde elli yanılmayla buluyor ama, benim hedefim, altın para konusunda başarı sağlamak. :D
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2008, 20:40:04 Gönderen: yeraltıcı »

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2008, 20:48:49 »
Uykusuz, başarabilirsen, bütün dedektörlerin üzerinde, inanılmaz bir buruna sahip, bir dedektör yetiştirebilirsin o küçük canavardan. :DAma, ilk eğitimi şöyle yapabilirsin. Paslı bir bakır parçasını koklat,ve sağa sola sakla, eğer bulabilirse, ona, bir parça, kaynamış et ver! Zamanla bu oyunu birazdaha geliştir, fakat, sonraları metali, başkalarına saklat, çünkü, senin elinin kokusunu bırakıp, metale yönlenmeli. BU oyunu her gün tekrar edersen ve metali farklı eller saklayıp bulmaya başladığında, (Her bulduğunda ödüllendirmelisin, bulamadığı zamanlar, sakın kopeği sevme!) sıra, toprağa gömmeye gelmiştir, önce yüzeyden buldur, Sonra bir parmak derinliğe, uzunca bir zaman sonra da, santim santim derinliği arttır. Göreceksin bir süre sonra, her geçen gün biraz daha derinliğe inecektir. Kolay gelsin, eğer, cins bir hayvan ise, sonuçta başarılı olamaman için hiç bir engel yok. Ama unutma, bulamadığı zamanlar sakın sevme! Kopeğe en büyük ödül, sahibinin sevmesidir. Bulduğunda seveceksin.

Çevrimdışı senkron

• Üsteğmen
  • **
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2008, 20:50:04 »
Cinsini minsini bilemicem ama çok tatlı olduğu kesin :)

Çevrimdışı elaass

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2008, 20:51:07 »
Yorumunuz için teşekkür ederim.  :) Gerçekten büyüyünce nasıl birşey olacağını çok merak ediyorum. Dh forumunda da yazdım orada pitbul ve sibirya kurdu kırması olabileceğini yazdılar. Ayrıca babam da getirdiği yerdeki elemana sormuş o da pitbul ve kurt kırması olduğunu yazmış.

Vallaa akşama kadar işi gücü oyun sürekli oyun peşinde kendisi. Ama insansız kaldığında da sürekli yatıyor  :)

Rottweiler X Husky kırması olduğu söyleniyor.

Husky ve rot besledim rot için kafa yapısı benzemiyor. Husky ise tüyleri farklı olur ve çeneleri uzun olur.

Çevrimdışı elaass

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7 : 30 Mayıs 2008, 20:54:59 »
Uykusuz, başarabilirsen, bütün dedektörlerin üzerinde, inanılmaz bir buruna sahip, bir dedektör yetiştirebilirsin o küçük canavardan. :DAma, ilk eğitimi şöyle yapabilirsin. Paslı bir bakır parçasını koklat,ve sağa sola sakla, eğer bulabilirse, ona, bir parça, kaynamış et ver! Zamanla bu oyunu birazdaha geliştir, fakat, sonraları metali, başkalarına saklat, çünkü, senin elinin kokusunu bırakıp, metale yönlenmeli. BU oyunu her gün tekrar edersen ve metali farklı eller saklayıp bulmaya başladığında, (Her bulduğunda ödüllendirmelisin, bulamadığı zamanlar, sakın kopeği sevme!) sıra, toprağa gömmeye gelmiştir, önce yüzeyden buldur, Sonra bir parmak derinliğe, uzunca bir zaman sonra da, santim santim derinliği arttır. Göreceksin bir süre sonra, her geçen gün biraz daha derinliğe inecektir. Kolay gelsin, eğer, cins bir hayvan ise, sonuçta başarılı olamaman için hiç bir engel yok. Ama unutma, bulamadığı zamanlar sakın sevme! Kopeğe en büyük ödül, sahibinin sevmesidir. Bulduğunda seveceksin.
En hassas burunlu kopekler Setter ve Tarsus Catalı dır
Bunları bulmakta oldukça zor.Ama bu kopekler belki toprak altını da koklayabilirler

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2008, 17:05:31 »
ne cins olduğunu bilemiycem ama çok tatlı hale bak resmen poz vermiş kerata ;D
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2008, 21:18:30 »
Bunları bulmakta oldukça zor.Ama bu kopekler belki toprak altını da koklayabilirler

Sanırım haklı olabilirsin Elaas arkadaş, bizim kurtlar biraz aksi oluyorlar, eğitimi gerçekten çok zor. Bugüne kadar altını hiç bulduramadım. Neyse Elaas sana özel bir soru, bu niki nereden aldın? Tahminime göre bir film vardı, bir zamanlar Müfreze diye, orada, aklı başında ama anarşist ruhlu, insan sever bir çavuş vardı, oradan mı esinlendin? Adamı, yani elaas'ı, diğer hayvan ruhlusu, vurup ölüme terk etmişti. Bilmem hatırladın mı?

Çevrimdışı elaass

• Yüzbaşı
« Yanıtla #10 : 31 Mayıs 2008, 22:28:03 »

Sanırım haklı olabilirsin Elaas arkadaş, bizim kurtlar biraz aksi oluyorlar, eğitimi gerçekten çok zor. Bugüne kadar altını hiç bulduramadım. Neyse Elaas sana özel bir soru, bu niki nereden aldın? Tahminime göre bir film vardı, bir zamanlar Müfreze diye, orada, aklı başında ama anarşist ruhlu, insan sever bir çavuş vardı, oradan mı esinlendin? Adamı, yani elaas'ı, diğer hayvan ruhlusu, vurup ölüme terk etmişti. Bilmem hatırladın mı?

Evet filmi biraz hatırlayabiliyorum. Sazlık bir alanda kavga etmişlerdi. Daha sonra diğer eleman onu vurmuştu. Ben bu şekilde hatırlayabildim.
Ama nick in hikayesi 99 yılına dayanıyor. Mynet ten hesap almaya çalışıyordum gözlerimden dolayı 'ela' almaya çalıştım olmadı bir 'a' daha koydum olmadı çoğul yapayım dedim 's' olmadı bir 's' daha bırakınca sonuna oldu.
Kopek eğitiminde en güzel ödül Tenis topudur arkadaşlar. Dayanamayan kopek yoktur. Kopeklere 2 aylıkken eğitim verilmeye başlanması gerekir. Kızdığınız zaman veya birşeyden korkmasını istiyorsanız bir gazeteyi gevşek bir şekilde rulo yapın ve kopeğe vurun. Canını acıtmaz çıkan sesten genelde tümü korkar.
Bir kitap var bende. 21 günde kopek eğitimi diye (Hiç okumadım) ::) ::)
İsteyen olursa bir boş vaktimde tarayıp yayınlayabilirim
Yeraltıcı kardeş kurtlar aksi olur
Ama yakınlarda (narkotik) 4 tane var walla hepsi kedi gibi

Uykusuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2008, 00:29:08 »
Sayın elaass kitap tarama olayı benim için iyi olurdu gerçekten.  :)

Çevrimdışı elaass

• Yüzbaşı
« Yanıtla #12 : 01 Haziran 2008, 00:47:08 »
Sayın elaass kitap tarama olayı benim için iyi olurdu gerçekten.  :)
En kısa sürede yapabilirim İNŞALLAH
Zaten 50 sayfalık birşey.

Uykusuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 01 Haziran 2008, 00:52:19 »
Teşekkür ederim müsait vakitlerinizde size zahmet olacak biraz.

Çevrimdışı elaass

• Yüzbaşı
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2008, 22:35:47 »
Uzman bir arkadaş (Narkotik) ekteki ders notmlarını önerdi
Kitabı inceledi ve işe yaramas dedi.
Buyrun
http://www.savefile.com/files/1611431

Uykusuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 15 Haziran 2008, 23:19:03 »
Çok teşekkür ederim sağolun  :)

Uykusuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 09 Kasım 2008, 10:46:44 »
Bakın arkadaşlar nasıl bişey oldu:

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #17 : 09 Kasım 2008, 11:47:40 »
şuna bak gözde kırparmış ;D
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
« Yanıtla #18 : 09 Kasım 2008, 13:33:00 »
Yanılmamışım, kurtluk kırması var, kulaklarını dikmiş. Şimdi kaç aylık oldu?

Uykusuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 09 Kasım 2008, 13:59:06 »
Sanırım 1 yaş civarı olsa gerek.