Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1556989 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #2160 : 23 Ocak 2017, 07:39:47 »
Guzel test olmus,tebrik ediyorum.Bende yakInda V2 yazIlImI icin  PIC'i (islemciyi) ya Huseyin ustaya gonderecegim ve ya  siparis edecegim.Havalar duzelene kadar bende hazIr olurum insallah.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2161 : 23 Ocak 2017, 07:51:00 »
Sürekli takip ettiğim göktaşı adam programı var. Adamların boynundaki cihaz o marka. Deepmax modeli. Yanılmıyorsam 45 lik başlıktı. Polonya da meteorite ararken sinyal alıyorlardı. Ve kazdıklarında bir karıştan az fazla bir derinlikten boş mermi kovanı çıkarttılar ve üstüne de bir laf geldi. Bu derinlikten kovan bulmak için iyi bir makine dendi.
ben herşeyi geçiyorum. Arkadaş Plus yerli üretim daha iyisini yapacak varsa ki sanmıyorum eminim ki Karadağ usta gibi olmaz.. Hemde hiçbir konuda. Bozmasaydın der çatır çatır ücretini alır.. geçen haftalarda dağıtılan hediyeleri biliyoruz. Başkası yapmaazz.
Yerli üretim yokki daha iyisi olsun.Yerli üreticilerin neler ürettikleri belli... :)

haklısın ustam.
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2162 : 23 Ocak 2017, 08:05:30 »
İyi seyirler arkadaşlar. İnşallah beğenirsiniz.

Olmuyor,olmuyor.Ben beğenmiyorum.Mesafe çok düşük.Dp2 bile daha derinden algılar.Dp.nin ustası bunları izledikçe keyiften gülüyodur.Daha çok ekmek yemeniz lazım.
Yine emek vermişiniz,te p rik ediyorum.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2163 : 23 Ocak 2017, 11:01:15 »
DP2 den daha derin algılayan cihaz yok zaten :) Amaç burada ground modu test etmek ;) Ground modu olmadığında mesafe dp2 den fazla oluyor.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2164 : 23 Ocak 2017, 12:54:37 »
Teşekkürler Hüseyin Ustam maşallah gece gündüz demiyorsun sürekli daha iyisini nasıl yaparım diyorsun.Adına yakışanı yapıyorsun Hak yar ve yardımcın olsun.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2165 : 23 Ocak 2017, 13:32:48 »
Elimden geldiğince güzel olsun diye uğraşıyorum. Her şey adım adım.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Teknoloji13

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2166 : 23 Ocak 2017, 18:57:36 »
Usta tek kelime ile mükemmel. Bu test dedektörün ne seviye kaliteli olduğunu ortaya koymuş. Artık buna da laf edecek varsa defineciliği bıraksın :)
Doğru yazdım diye kızma!

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #2167 : 23 Ocak 2017, 19:04:38 »
Gercekten cok güzel çalisma...

Çevrimdışı Teknoloji13

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2168 : 23 Ocak 2017, 19:55:04 »
Usta bana da yap bundan. Bana özelden telefonunu ver.
Doğru yazdım diye kızma!

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2169 : 23 Ocak 2017, 20:34:23 »
Derinlikleri düşük bulabilirsiniz bunu gayet normal karşılarım ama bütün zorlu arazilerde tuğlalı zeminlerde de bu derinlikleri garanti edebilirim.Diyeceksiniz ki öyle şey olur mu hiç?Olur çünkü ground modu bu. ;) İşte bu yüzden uğraşıyoruz. :D Derinlik mevzusu üzerine hüseyin usta birşeyler düşündü bazı teoriler var uygulanacak, kesinlikle bunla yetinilmeyecek ve adım adım daha ileriye daha derine inebileceğiz.Burda önemli olan Lorenz ile aynı kalite saat gibi işleyen bir ground sistemimiz var.Tabi kalite itibariyle işlerlik açısından Lorenzle aynı sadece derinlikler düşük kalıyor kıyaslarsak, tabiki şimdilik... ;)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2170 : 23 Ocak 2017, 20:48:24 »
Finder bugün yaptığın tek para testlerinden de bilgi verebilir misin.

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2171 : 23 Ocak 2017, 21:00:19 »
30cm başlıkla bugün bir tek para testi yaptım. :D Sonuçlar şaşırtıcı, ground modunda tuğlaları tamamen sildirilmiş bir şekilde vlf cihazların  tuğlalı arazilerde inemediği derinliklerden paraları yakalattırdım inanılacak gibi değil.Derinlikleri veriyorum bu derinlikler tık tık diye ses verdirerek alınmadı baya sürekli tıkırtı ile alıyor yani ilk sinyal noktaları için 1-2cm daha eklenebilir.İşte derinlikler:1tl: 27cm 50kr:25cm 5krş: 16cm 1krş: 24cm metalı muhtemelen daha kaliteli olduğu için sarı parlak bir parada fark bu.Ve en sonda bit parayı denedim evet gördü hemde 7cm.Bundan sonra eğer tek tek cihazınız yok ama plus'ınız varsa tek tekte mümkün.Vlf cihazların paraları yakalayamadığı tuğlalı arazilerde çok iyi arkalarından para toplar. ;) :D Buda yeni bir gelişme, hadi bakalım hepimize hayırlı olsun diyelim... :)

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2172 : 23 Ocak 2017, 21:09:32 »
Teşekkürler finder emeyine sağlık.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2173 : 23 Ocak 2017, 22:01:02 »
30cm başlıkla bugün bir tek para testi yaptım. :D Sonuçlar şaşırtıcı, ground modunda tuğlaları tamamen sildirilmiş bir şekilde vlf cihazların  tuğlalı arazilerde inemediği derinliklerden paraları yakalattırdım inanılacak gibi değil.Derinlikleri veriyorum bu derinlikler tık tık diye ses verdirerek alınmadı baya sürekli tıkırtı ile alıyor yani ilk sinyal noktaları için 1-2cm daha eklenebilir.İşte derinlikler:1tl: 27cm 50kr:25cm 5krş: 16cm 1krş: 24cm metalı muhtemelen daha kaliteli olduğu için sarı parlak bir parada fark bu.Ve en sonda bit parayı denedim evet gördü hemde 7cm.Bundan sonra eğer tek tek cihazınız yok ama plus'ınız varsa tek tekte mümkün.Vlf cihazların paraları yakalayamadığı tuğlalı arazilerde çok iyi arkalarından para toplar. ;) :D Buda yeni bir gelişme, hadi bakalım hepimize hayırlı olsun diyelim... :)

Şimdi 50-60 cm ciler gelir bunu beğenmez. Senden ricam bir de kullandığın diğer makinaları yazar mısın. Milletin gözü gerçek defineci, gerçek makinacı görsün.

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2174 : 23 Ocak 2017, 22:13:38 »

Şimdi 50-60 cm ciler gelir bunu beğenmez. Senden ricam bir de kullandığın diğer makinaları yazar mısın. Milletin gözü gerçek defineci, gerçek makinacı görsün.

Estağfurullah piyasadaki bir çok cihazı kullandık en ince ayrıntısına kadar kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde denememizi kendimizce yapmaya çalıştık.Aynı kriterleri her vlf cihazada uyguladık.Sonuç bu derinliklerden özellikle tuğlalı arazilerde tek para alan VLF cihaz olmadı en azından değerli diyerek alan olmadı.Bu mesafeler vlf cihazlarda ayırımada müsade etmiyor alsa bile.Haliyle demir deyip geçiyorsun ama plus bunları yakalayacaktır hiç şüphesiz...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2175 : 24 Ocak 2017, 14:02:53 »
DP2 den daha derin algılayan cihaz yok zaten :) Amaç burada ground modu test etmek ;) Ground modu olmadığında mesafe dp2 den fazla oluyor.
Kısa zamanda testini yaparım.Bırayada yüklerim.Bakalım dediğiniz gibi mi.
Mesafe konusu aslında sorun değil.Zaten saklama para max1-1.5m yi geçmiyor.
Bu özelliğin küçük başlıkla daha verimli olacağını düşünüyorum.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2176 : 24 Ocak 2017, 14:12:14 »

Düşündüğün doğru. Küçük başlık daha verimli çalışıyor.

Çevrimdışı VENOM

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2177 : 24 Ocak 2017, 19:01:36 »
Allah Allah deyip kendimi vuracam dağa bayıra tabi modülü aldıktan sonra. Deneme safhasını geçip uygulamaya başlayalım artık. Canıma tak etti Plus sızlık..
Tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir...

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #2178 : 24 Ocak 2017, 21:31:21 »

dene bakalım sende, mesafeler nedir senin cihazda.Bakalım dediğimiz gibi mi? :) Mesafe en küçük ebatlı toplu parada cihazın alacağı mesafe (örneği benim denediğim küp) 1m olması çok iyi bir derinliktir.Toplu paraların 1.5 metreyi geçeceğini bende düşünmüyorum.Aslında gömen adam 20cm'e koyuyor.İhtiyacı kadar bir avuç alıp yine kapatıyor üstünü malum banka yok parayı güvende tutamazsın o devirlerde.En güvenli yer toprak altıydı o zamanlar. :) Ama zamanla bina taşları tuğlalar ve toprak üstüne geliyor, oluyor sana 1m.Burada bazı yerleşim yerlerinin temelleri 1.5m'den çıkıyor düşünün ki zamanla nasıl toprak doldurmuş burayı...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2179 : 24 Ocak 2017, 21:46:54 »

Plus kullanıcılarından Oktay Avşar bir video çekmiş. Bence çok başarılı. Umarım siz de beğenirsiniz.