Gönderen Konu: Moharemka  (Okunma sayısı 49223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
Ynt: gold ghost
« Yanıtla #40 : 25 Ocak 2020, 20:58:02 »
bulutrey öncelikle yabtığına saygım sonsuz bende aynen yabtım ama bu şekilde araside cuvalladı sıkıntı cihazda deyil benim düşüncem başlıkta başlığa ekranlama yabtınızmı yabmadıysanız birde yapıp deneyin ve başlığı nasıl yabtınız bilgi verirseniz sevinirim sonucta aynı işlerle uğraşıyoruz amac birbirimize faydamız olsun yanlış birşeyler söylediysem özür dilerim.
Başlık hazır ben yapmadım. Ama ekranlama yapılmış . Sesli ayrım var ama bağlamadım böyke daha iyi çalışıyor cihaz
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #41 : 25 Ocak 2020, 21:34:30 »
Yani piyasada bir cok firma kullaniyo devreyi onlarin hazır basliklarini alabilirsiniz yapmak isterseniz birden fazla bobin parasi harciyorsunuz firma ismi vermek istemiyorum siz zaten biliyorsunuz
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #42 : 25 Ocak 2020, 21:42:18 »
Yok ben illa yapacam diyor iseniz fortume ve quasari yapin çünkü onlarin sirf bobin icin ozel menüsü mevcut. Bobinde ayrica Aliminyum ekranlama kullanmayin mesafe kaybi olur ekranlama kullanmasanizda  arazide kullanilmaz  grafit kullanarak simetrik sarilmis bi bobinle olayi cozebilirsiniz  anolog devrelerde osiloskop gerekir yok ise bu iki cihazdan birine yapılmış bobinler gold ghosta kullanilabilir hatta fortumede birden fazla  farkli capta bobin kullanilabilir
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #43 : 25 Ocak 2020, 23:26:27 »
5534 yanındaki lm393 yerine tl072 kullanın lm 358 yerine lf442 kullanın arkadaşlar sadece niyetim faydalı bişeyler yabmak bilgi baylaştıkca güzeldir

Çevrimdışı şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #44 : 25 Ocak 2020, 23:39:26 »
ama benden daha iyi entegre bilgisi olan varsa onlarıda değerlendire biliriz benim şu ana kadarki en iyi verim aldığım bunlar.

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #45 : 25 Ocak 2020, 23:41:09 »
5534 yanındaki lm393 yerine tl072 kullanın lm 358 yerine lf442 kullanın arkadaşlar sadece niyetim faydalı bişeyler yabmak bilgi baylaştıkca güzeldir
aynen ustam bilgi paylaştikça guzeldir
Herkes işini yapsın.

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #46 : 26 Ocak 2020, 15:31:48 »
Ustam ben sizden aldim devreyi dokumani paylaşmadim bulgar sitesinden aldim devreyi paylastim  emege tabiki saygi duyuyoruz
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #47 : 26 Ocak 2020, 15:58:45 »
kürşat arkadaş sana deyil bana diyor ben kendisinden devrenin pacalarının üstünü silme devre alayım diye rica ettim olmaz ben silerim dedi böyle diyen icin siz ne düşünürsünüz ayrıca benim ticari bir düşüncem yok ben sadece hobi amaclı yapıyom şu anda elimde 5 ceşit makina var daha 1 tane satmadım satmayıda düşünmüyom.

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #48 : 26 Ocak 2020, 16:05:10 »
Aynen  ustam bende bi taslak babinda paylastim ve görüş aldim revizyon yapacagimi acikladim
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #49 : 26 Ocak 2020, 16:39:07 »
ustam ocizimleri ben cizdim aynusaman  arkadaş benden istedi bende gönderdim ama siteye koymuş ordada benim emeğim var demi ama kimseye kızmadım birilerine fayda dokunursa ben memnun olurum direncleri tektek söküp ölcerek yaptım kondansitörler dahil kimse kuşkuda bulunmasın devre calışıyor seninde dediğin gibi sadece cihasla başlığı dengelemek.

Çevrimiçi Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #50 : 26 Ocak 2020, 17:15:39 »
Konu ticaret konusuna dönerse gerekli gördüğüm mesajları silerim. Lütfen yapıp sattıklarınızı gündeme taşımayın.  Konumuz bu devre ve yapmak isteyenlere yardımdır. Başka bişey değil
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #51 : 26 Ocak 2020, 20:35:42 »
Ozaman konu silinsin oyle düşünüluyorsa farkli bi devre paylasiriz

Konunun silinmesi gerekmez. Bence. Elimde bilgisi dökümanı olan başka arkadaşlar paylaşıp yapa nilir. Ama bu arada ceryan usta veya bu cihazı ticari amaçlı yapıp sanatn hiç bir arkadaşa taş atılmamasına özen gösterilmeli. Diye düşünüyorum
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #52 : 26 Ocak 2020, 21:18:02 »
aynen katılıyorum ustam

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #53 : 26 Ocak 2020, 21:23:33 »
Ozaman konu silinsin oyle düşünüluyorsa farkli bi devre paylasiriz

Konunun silinmesi gerekmez. Bence. Elimde bilgisi dökümanı olan başka arkadaşlar paylaşıp yapa nilir. Ama bu arada ceryan usta veya bu cihazı ticari amaçlı yapıp sanatn hiç bir arkadaşa taş atılmamasına özen gösterilmeli. Diye düşünüyorum

Buna katılıyorum.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #54 : 26 Ocak 2020, 21:44:18 »
Amacimiz formu ozune 2015 2016 li yillardaki haline dondurmek forma giriyoz herkes bisey satma telasinda ilgi cekmiyor   
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #55 : 26 Ocak 2020, 21:55:53 »
Amacimiz formu ozune 2015 2016 li yillardaki haline dondurmek forma giriyoz herkes bisey satma telasinda ilgi cekmiyor   

Valla ben de özlüyorum. Ne güzel insanların derdi bambaşkaydı. Bakın Plus yayınlamadım, scubayı bitirmedim çünkü ne yapsam birileri bişeylerini ele geçirme derdinde. Kardeşim yapıp öğrenme derdinde olunsa da bizler gibi yapıp paylaşacak kişiler de üretken olarak kalsa ne güzel olur.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı şenoluluer

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #56 : 26 Ocak 2020, 22:17:30 »
karadağ ustam sizin gibi düşünün cok az coğu kişiler ticaret peşinde keşke birşeyler yapılırken ben nasıl yardımcı olabilirim düşüncesinde olsalar saten bu işleri yapabilecek bir avuc insanız yapamayanlar saten bunları alıb kullanacaklar bizim amacımız iyinin daha iyisini yabmak olmalı yanlışmı düşünüyom.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #57 : 26 Ocak 2020, 22:30:55 »
karadağ ustam sizin gibi düşünün cok az coğu kişiler ticaret peşinde keşke birşeyler yapılırken ben nasıl yardımcı olabilirim düşüncesinde olsalar saten bu işleri yapabilecek bir avuc insanız yapamayanlar saten bunları alıb kullanacaklar bizim amacımız iyinin daha iyisini yabmak olmalı yanlışmı düşünüyom.

Gayet de doğru.

Çevrimdışı kuzen_212000

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #58 : 26 Ocak 2020, 22:48:09 »
Konu başlığı bence ''moharemka'' olsun böylelikle Türkiye'deki a kişilerini veya b kişilerini tartışmamış oluruz.Kişileri değilde olayları konuşalım.Madem paylaşma yoluna girildi bende şahsen bu devre hakkında bildiklerimi paylaşmaya hazırım.Allahın izniyle el birliğiyle devrelerimizi inşa ederiz selametle...
Ölen Hayvan İmiş.Aşıklar ölmezmiş....

Çevrimiçi Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #59 : 26 Ocak 2020, 23:02:59 »
Konu başlığı bence ''moharemka'' olsun böylelikle Türkiye'deki a kişilerini veya b kişilerini tartışmamış oluruz.Kişileri değilde olayları konuşalım.Madem paylaşma yoluna girildi bende şahsen bu devre hakkında bildiklerimi paylaşmaya hazırım.Allahın izniyle el birliğiyle devrelerimizi inşa ederiz selametle...
haklisin ustamda ismi nasil degistircez adminler yapabilir
Herkes işini yapsın.