Gönderen Konu: Bu Çubukların yaptıgı Dogrumu  (Okunma sayısı 3703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mercek

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Bu Çubukların yaptıgı Dogrumu
« : 16 Temmuz 2020, 13:02:45 »
buradaki video da yapılanlar dogrumu acaba..Bu konuda bilgisi olanın fikirlerini almak isterim.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Bu Çubukların yaptıgı Dogrumu
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2020, 08:34:43 »
Şu sıralar ticari alan taramalar birbirini karalayarak kendi cubugunu satmaya çalısanlarla dolu o yuzden ben  cubuk satanlara karsiyim  size tavsiyem onlar yapabiliyor ise sizde yapabilirsiniz  hatta  bilgi icin yardimci olabilirim ama para vermeyin cubuga
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2020, 22:03:09 »
Hayallere inanma hayalsizde kalma=alan taramalar = çubuk sistemleri

Çevrimdışı mercek

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2020, 10:05:05 »

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2020, 11:05:48 »
Çubuk değil resmen sanat eseri. Gözlerimiz bizi yanıltmıyorsa videodaki her şey doğru.  O çubuklardan temin etmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca buradan yıllarca mühendislik, teknikerlik okuyan, okumayan, kendini elektroniğe vermiş, yıllarını tecrübeye edinmeye odaklamış ustalarımızın da zamanlarını boşa heba ettiklerine şahit olduk.
Aydınlattınız bu videolarla bizi sağolun varolun. Ben videoları izlemedim ama usulen şaşırdım kaldım.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2020, 13:28:35 »
Bu sitenin müdavimi olup çubuk ve alantaramaya inanan olmaması lazım :)
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimdışı mercek

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2020, 16:38:58 »
Çubuk değil resmen sanat eseri. Gözlerimiz bizi yanıltmıyorsa videodaki her şey doğru.  O çubuklardan temin etmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca buradan yıllarca mühendislik, teknikerlik okuyan, okumayan, kendini elektroniğe vermiş, yıllarını tecrübeye edinmeye odaklamış ustalarımızın da zamanlarını boşa heba ettiklerine şahit olduk.
Aydınlattınız bu videolarla bizi sağolun varolun. Ben videoları izlemedim ama usulen şaşırdım kaldım.
Needen boyle konustunuz anlamadım . bende 30 yıla yakın elektronik işi ile ugrasıyorum ..bende inanmam bunu gibi cok şeyler izledim ve gordum.yanıltıcı bir bilgi vermedim sadece yapılanların dogrumu yanlışmı onu sormak istedim.Cunku digerlerinden farklı oldugunu dusundum..Bir daha yazmam kardeş sende beni aydınlattın sagol..

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2020, 16:49:28 »
nedenki ustam  :D insanin bi enerjisi var ve her nekadar maddesel olarak etkisini kanitlayip cozemesekte  bi enerji söz konusu  % 100 varda  diyemeyiz  boyle bisey yokta diyemeyiz arastirabilirz ama
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimdışı mercek

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2020, 17:10:16 »
nedenki ustam  :D insanin bi enerjisi var ve her nekadar maddesel olarak etkisini kanitlayip cozemesekte  bi enerji söz konusu  % 100 varda  diyemeyiz  boyle bisey yokta diyemeyiz arastirabilirz ama
Yuzde yuz katılırım buna ..Radyestezi olayını bilen bunun oldugunu bilir.Ben kendimden ornek vermek istiyorum insanların rahatsızlıklarına bakan biriyim.yaklasık 8 yıldır bunun farkındayım.Bu zamana kadar cok insana yardımcı oldum ucret karsılıgı degil. Bunuda ispatlamaya hazırım..Ornek verecek olursak yagmurlu havadaki enerji farklıdır gunesli havadaki enerji farklıdır.Kapalı alanın icerisine hava girdigi zaman enerji degişimi olur ama hava akımı girmeyen odanın enerjisi farklı olur  .Bu cubukları yapan kişi bunun farkınamı vardı acaba onu cok merak ettim..

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2020, 17:37:24 »
Şu çubuğu ve alan taramayı bana matematiksel olarak biri modellesin lütfen... Ben de önünde diz çöküp af dileyeyim :) Öyle boş tezler ile teoriler ile falan anlatmaya kalkıp boşuna post kasmaya gerek yok :)

Yapabilen yoksa ben haklıyım demektir :)
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2020, 22:05:01 »
Bu çubukların yaptığı doğru mu?
Bu sorunun cevabı "evet" ."" Çubuk yalan konuşacak" bir şey değil.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #11 : 23 Ağustos 2020, 13:56:12 »
Arkadaşlar radyestezi araştırmaları yapmış bir kişi olarak şunu açıklamak isterim,keramet çubukta olamaz keramet insandadır. Çubuk bir aracıdır. Yani ibre gibi bir şeydir. Çubukla bir şeyler bulan insanlar vardır. Fakat çubuk hiç bir şey bulamayacağı için milyonda bir doğuştan gelen yetenektir. yani geri kalan 999.999 kişi boşuna eline çubuk alıp gezmesin. Her zaman söylerim eline çubuk verdiğiniz kişinin gözlerini bağlayın bulacağı şeyi bir kenara koyun birde gözü kapalı araştırsın. Sonuç sıfır olacaktır. Yani hüsrana uğrayacaksınızdir. Bunu deneyin gözü kapalı bulan var ise işte o kişi milyonda bir olan özel bir kişidir. Bunun duşında kalanlar da ben bulurum diyorsa yanınıza çubukcuları götürün yövmiyeli çalıştırın bulduğu yeri kendi kazsın verin günlük kazma parası kaç metre ise kazsın bakalım ondan sonra çubukla gezermi arazide >:D >:D  elleri kazmaktan patladıktan sonra görelim birde çubukçuluğu.

Çevrimdışı skoylu

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #12 : 20 Aralık 2020, 11:19:23 »
Şu çubuğu ve alan taramayı bana matematiksel olarak biri modellesin lütfen... Ben de önünde diz çöküp af dileyeyim :) Öyle boş tezler ile teoriler ile falan anlatmaya kalkıp boşuna post kasmaya gerek yok :)

Yapabilen yoksa ben haklıyım demektir :)

Aslında şöyle bir şey var...

Acıktın, hamburger aldın, yolda yedin bitirdin. Kolanın şişesini çöpe atıyorsun ya, karşıdan, basket topu hesabı. İşte o anda beyninin yaptığı hesaplama, elin bir sensör, gözlerin hem konum, hem mesafe hesaplıyor vs. vs. Ama sen hiç, frontal korteks sen mesafeyi ölç, arka lob balistik hesabı yap demiyorsun, o beynin basbaya arka planda, hesabı hallediyor.

İşte, insan beyni böyle bir şey. Baya güçlü bir bilgisayar ve yabana atmamak gerekiyor. BU aletlerin, bazısının elinde iş yapması, bazısında süpürge sapı gibi kalma sebebi bu. Sahada tecrüben var, toprağın duruşundan vs. beynin hesaplıyor, burada olmalı diyor. Ha, çok zaman yanlış çıkıyor, ama öyle işte.

Beyin tepkiyi koyunca, eldeki kaslara etkide bulunuyor. Kızınca dişleri sıkmak gibi, bir tür refleks. Mikro kas hareketleri, çubuklara yön veriyor, olan biten hepsi bu.

Yani, başka bir galaksideki, evrendeki tek gezegenden gelmiş bir kristalden yapılmış çubuğun, söğüt dalından hiç bir üstünlüğü yok, olmayacaktır. Çubuğa abes abes elektrik vermeniz, frekans vermeniz falan da hiç bir şeyi değiştirmez.

Çevrimdışı skoylu

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2020, 01:57:15 »

Varlığını gösterene kadar, buna var diyemezsin, yoktur o. Arkanda sekiz ayaklı pembe ve uçan bir fil olmadığını kanıtlaman mı gerekiyor illa?