Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921743 defa)

0 Üye ve 169 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #8400 : 28 Haziran 2016, 17:15:30 »
Usta ilanlarınızda bu durumu vurgularsanız sıkıntı olmaz, Sizin haricinizde birinden satın alınıyorsa eğer, alanın sorumluluğundadır diye açıklama her şeyi çözer siz zan altından kurtulursunuz tabi söz almanızda sözünü tutan insanlar için güzel bir yol olabilir.Benim kanaatimce kendi yaptığın dedektörü satmak ne demek ticarethane mi bu iş  hiç etik değil.Hem analog yapılı bir cihaz değil ki bu patentli bir ürün, böyle kafasına göre yapıp satmak çok saçma ve ayıp...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8401 : 28 Haziran 2016, 18:37:09 »
Tam 20 dakikadır telefondayım. Bir kişi bizim videolarımızı izlemiş ve 3s yi beğenmiş. Sahibinden üzerinden TeknolojiEkibi diye yazılan bir ilandan dedektör almış. Dedektör demonte kitten toplama. Ciddi  manada kötü durumda. İlanı açan ürünü bizim imalatımız diye lanse etmiş. Alan kişi bana kızıyor suçlusu sensin neden devre veriyorsun diyor. Arkadaşlar doğru düzgün topladıktan sonra bişey demiyorum ama böyle yarım yamalak toplanmış şeyleri insanlara satmayın. Hele kendi yaptığınız şeyleri TeknolojiEkibi yapımı diye hiç satmayın. Karşınızdakinin de bizim de hakkımıza geçiyor böyle yapanlar.
İki bandrol çözer bu işi...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı pilter

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8402 : 30 Haziran 2016, 09:55:03 »
http://i.hizliresim.com/PM2QQd.jpg konuyu baska tarafa cektim kusura bakmayin. burdaki sonumune ulastim 1 tl yi 10 cmden goruyo tune yaptim yine olmuo esik 1de mosfetim asiri isiniyo yardimlarinizi bekliyorum ustalarim.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8403 : 30 Haziran 2016, 10:05:20 »
Arkadaşlar işi çözme mevzusu değil. Zaten demonte kitlerde ekranda demonte kittir dedektör olarak satılmaz diye yazdık. Burada zihniyete bakmak lazım. Bizden demonte alıp yarım yamalak yapıp bide bizim imalatımız diye satan zihniyete bakmak lazım. Bizim bu pozisyonda hiçbir önlem almamızın gerekmemesi lazımken olana bakın. Bu projelerden faydalanan arkadaşların çeşitli yerlerde gördükleri böyle durumlara karşı bir tepki oluşturması, ilgili siteye sahte üründür diye şikayette bulunması lazım ama böyle bir yaklaşım olmuyor malesef.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8404 : 30 Haziran 2016, 10:19:06 »
http://i.hizliresim.com/PM2QQd.jpg konuyu baska tarafa cektim kusura bakmayin. burdaki sonumune ulastim 1 tl yi 10 cmden goruyo tune yaptim yine olmuo esik 1de mosfetim asiri isiniyo yardimlarinizi bekliyorum ustalarim.

Eğri aşırı dik. Sitede örnek eğri fotoğraflarına bakarak yakın ayar yapmaya çalışın.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #8405 : 30 Haziran 2016, 10:21:37 »
Arkadaşlar işi çözme mevzusu değil. Zaten demonte kitlerde ekranda demonte kittir dedektör olarak satılmaz diye yazdık. Burada zihniyete bakmak lazım. Bizden demonte alıp yarım yamalak yapıp bide bizim imalatımız diye satan zihniyete bakmak lazım. Bizim bu pozisyonda hiçbir önlem almamızın gerekmemesi lazımken olana bakın. Bu projelerden faydalanan arkadaşların çeşitli yerlerde gördükleri böyle durumlara karşı bir tepki oluşturması, ilgili siteye sahte üründür diye şikayette bulunması lazım ama böyle bir yaklaşım olmuyor malesef.
Karadağ usta biz gerekli hassasiyeti elimizden geldiği kadar gösteririz ama sizin iyi niyetinizi suistimal etmek isteyenler mutlaka çıkacaktır.Bu imkandan yararlanacağına ticaret maksadıyla hileli tanıtımlarla para kazanma gayretinde düşük insanlar hep gösterecek kendisini.Bizde üzerimize düşeni yaparız usta sen sıkma canını.Teknoloji ekibine her zaman sahip çıkarız her konuda çünkü bir tane daha yok bu flatforumdan bunun farkındayız.
Saygılar...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8406 : 30 Haziran 2016, 10:30:16 »
Karadağ usta biz gerekli hassasiyeti elimizden geldiği kadar gösteririz ama sizin iyi niyetinizi suistimal etmek isteyenler mutlaka çıkacaktır.Bu imkandan yararlanacağına ticaret maksadıyla hileli tanıtımlarla para kazanma gayretinde düşük insanlar hep gösterecek kendisini.Bizde üzerimize düşeni yaparız usta sen sıkma canını.Teknoloji ekibine her zaman sahip çıkarız her konuda çünkü bir tane daha yok bu flatforumdan bunun farkındayız.
Saygılar...

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #8407 : 30 Haziran 2016, 10:37:47 »
Saygılar...

Teşekkür ederim.
Usta asıl biz teşekkür ederiz yaptığınız kolaylıklar için.Tüm samimiyetimle söylüyorum;Gayretiniz, hizmetiniz,emeğiniz ve dürüstlüğünüz taktire şayan...

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #8408 : 05 Temmuz 2016, 14:38:41 »
Adamlar zaten şikayetçi değil ki :) Dedektör kemerdeki metali algılıyor kullanıcı toprakta bişey var sanıyor :)

usta başlıgı yere koyuncada sinyal veriyor sanırım dedektörde kalibrasyon falan hicbirsey yapmamıslar veya lullanmayı bilmiyorlar.

Çevrimdışı EMCOBERG

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8409 : 08 Temmuz 2016, 16:49:19 »
S.A arkadaşlar RamazaBayramınız mubarek olsun. bakıyorum da insanlar cin olmadan adam çarpmaya kalkışıyor.

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8410 : 08 Temmuz 2016, 18:53:16 »
S.A arkadaşlar RamazaBayramınız mubarek olsun. bakıyorum da insanlar cin olmadan adam çarpmaya kalkışıyor.

Kimse kimseyi carpmaya kalkIsmIyor,gorduklerinizin hepsi gercek.CihazI uzun zamandIr kullanIyorum.Cihaz hakkInda bilgin yoksa efendi ol sus.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8411 : 08 Temmuz 2016, 21:16:23 »

a.s. sizin de. kim kimi çarpmaya çalışıyor?

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8412 : 08 Temmuz 2016, 22:02:00 »
A.S. seninde geçmiş Ramazan bayramın kutlu olsun EMCOBERG cin taklidi yapan kim açıklarsan ona göre gardımızı alalım..

Çevrimdışı Karain

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8413 : 09 Temmuz 2016, 18:33:58 »
bu dedektördede wg12864B Kullanılıyor diymi

Çevrimdışı gezgin_2

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8414 : 11 Temmuz 2016, 09:32:29 »
slm ustalar bir konuda yardım istiycem 3s arama yaparken kapanıyordu 100n taktım şimdi ise 1x1 başlıkla gene kapanıyo 32 likte sorun yok neden yapabilirki  bobin değeri 1,8 ohm 460 mh

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8415 : 11 Temmuz 2016, 21:58:50 »
slm ustalar bir konuda yardım istiycem 3s arama yaparken kapanıyordu 100n taktım şimdi ise 1x1 başlıkla gene kapanıyo 32 likte sorun yok neden yapabilirki  bobin değeri 1,8 ohm 460 mh

Kulaklık ile deneme yapın. Eğer kapanma olmuyorsa hoparlörünüzü ceğiştirin.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8416 : 12 Temmuz 2016, 11:39:53 »
selm arkadaşlar benim 2 ci 3s   sadece altın na değerli diyo bakır ve diyer sarı lara değersiz veriyor sesli ayırımda değersizde ses kesilmiyor iyimi kötümü  çözemedim :D
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı selami

• Er
« Yanıtla #8417 : 12 Temmuz 2016, 23:38:36 »
Usta  devreyı  yaptık  hersey  guzelde   kıtı  once  gonderırken  niye  t12 yı  takmayın  yada  eksık  gondermedınız  .. 1x1m  baslık  1m  yı  gecmıyor 32cm baslık  ise  50  cm  gecmıyor

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8418 : 12 Temmuz 2016, 23:53:10 »
Gerekli revizyonlar ilk mesajda yer alıyor. Oradan bakabilirsiniz. Baktığınızda takılmamalı gerekenler yazıyor. Mesafeniz için kontrol etmeniz gereken noktalar var. Öncelik kalibrasyon. Düzgün şekilde kalibrasyon yapılmalı. Bobinlerin düzgün olduğunu varsayarsak diğer kontrol edilecek noktaları önceki sayfalardan bulabilirsiniz. 1x1 ile piknik tüpü kadar metalde 2 metre mesafe görmelisiniz.

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8419 : 13 Temmuz 2016, 11:32:55 »
Arkadaslar merhaba bayramda giresunun yaylalarinda cihazi deneme firsatim oldu soylentiler uzerine olan yerlere gittik elimde kucuk ceyrek altin ile cihazi test edip torak ayarini yapip aramalar yaptik yol vururken kup dagitmislar paralar soylentiye gore saga sola dafilmis actim cihazi gerekli tune ayarlarini yapip altinada degerli dedikten sonra basladik gezintiye 2-3 yerde uyari verdi %30-35 degerli cizginin ustunde ancak kazmak icin yanimizda bisey goturemedik bir yere daha gittik baska bir dedektor ile daha onceden sinyal almislar oaryada tuttuk %70 degersiz versi 45 lik baslik ile bu sonuclar ancak mineral cok asiri bilmiyorum oralarin yayla topraklarini goren veya bilen varmi kursun veya bakir curufu gibi boyle erimis taslar var gibi resim isteyecegim burada paylascam bu toprak yapisinda yagmurda baslayinca cihaz tune yapmama ragmen kucuk altina bile uyari vermemeye basladi acaba yagmurdan mi toprak yapisindan mi tune yaparken cihaz ekraninda 00 yaziyor yani t1t2 vs yazmiyor ama o arazide gezinti yaparken hep degersiz diyor