Gönderen Konu: SMW TOPRAK DENEMELERİ  (Okunma sayısı 305047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: SMW TOPRAK DENEMELERİ
« Yanıtla #540 : 19 Kasım 2020, 22:31:39 »
katılıyorum sn karadağ  benim başıma geldi 1 tlyi 55 cm   sonra baktım  elimi sallasam elime tepki veriyor    sense bağlı 470k direnci söksemde aynı tepki sökmesemde  bende burda takıldım kaldım
Forumu baştan sona oku, yanlış yaptığın çok bariz, aynı sorundan bahsetmişler çözüme kavuşmuş.. Söylemek isterdim ama forumun adeti böyle kendin öğren... Aslında iyi bisey inat ederek devreyi çözüyosun, sana ukala da diyolar çok bilmişte, haklılar da.. Şuan devreyi yaptım smw2 olanı 1 tl 35 cm ayrım net parazit yok. Devre sorunsuz diyenler haklıymış.. Kendin öğrenince daha hoş oluyo milletin ağız kokusunu çekmiyosun, en azından öğreniyosun bu forumun kattığı tek şey yanliz iş yapman gerektiği... Kolay gelsin yapan arkadaşlara

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #541 : 19 Kasım 2020, 22:35:19 »
Buda benim devre smw 2

Çevrimdışı masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #542 : 19 Kasım 2020, 23:15:19 »
bobin ündüktansını tutdurursar neden olmasıl  toprak ayarı güzel  tutuyor  1 tl  yi 20 cm gecemedim birtürlü

Çevrimdışı masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #543 : 19 Kasım 2020, 23:19:25 »
smw 2yapmışsın  smw555 il arada fark oluyormu 

Çevrimdışı gurdal

• Yüzbaşı
« Yanıtla #544 : 19 Kasım 2020, 23:39:41 »
Amatör

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #545 : 20 Kasım 2020, 00:39:40 »
smw 2yapmışsın  smw555 il arada fark oluyormu 

Smw555 yapmadım hiç aradaki fark nedir tam bilmiyorum, thresholdu var zemin sesi. Farkı bu sanırım

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #546 : 20 Kasım 2020, 00:43:42 »

Çevrimdışı masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #547 : 20 Kasım 2020, 08:35:58 »
Bobin ūndūktans sin tx rx kac

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #548 : 20 Kasım 2020, 11:18:06 »
katılıyorum sn karadağ  benim başıma geldi 1 tlyi 55 cm   sonra baktım  elimi sallasam elime tepki veriyor    sense bağlı 470k direnci söksemde aynı tepki sökmesemde  bende burda takıldım kaldım
Forumu baştan sona oku, yanlış yaptığın çok bariz, aynı sorundan bahsetmişler çözüme kavuşmuş.. Söylemek isterdim ama forumun adeti böyle kendin öğren... Aslında iyi bisey inat ederek devreyi çözüyosun, sana ukala da diyolar çok bilmişte, haklılar da.. Şuan devreyi yaptım smw2 olanı 1 tl 35 cm ayrım net parazit yok. Devre sorunsuz diyenler haklıymış.. Kendin öğrenince daha hoş oluyo milletin ağız kokusunu çekmiyosun, en azından öğreniyosun bu forumun kattığı tek şey yanliz iş yapman gerektiği... Kolay gelsin yapan arkadaşlara

İnsanları bir davranışa zorlayan şey başka insanların davranışıdır her zaman. Bişeyleri yapıp sunan kişilere sövüldüğü sürece, birileri işi ticarete döktüğü sürece, yapılandan faydalananlar yapanın arkasında durmadığı sürece maalesef bilen bildiğini yazmaktan her zaman çekinecektir.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #549 : 20 Kasım 2020, 11:32:46 »
Emek verene sövme konusunda bende karşıyım, forumda yapılan değişiklikleri,nasıl stabil olur onları anlatan kişilere aldıkları tavrı bi çoğumuz görüyoruz, ticaret kısmına gelince gayet stabil olan cihazı piyasasının altına vermek, emeğinin karşılığını almak bence normal, her ne kadar hobi olsa da, devreyi toplayıp düzgün çalıştırip işi çözdükten sonra ek gelir yapması bence gayet doğal, bu forum da bu işlerle uğraşıp hobiyi nakite cevirmedim diyen kişi sayısı bi eli geçmez Karadağ hocam..bence ticaret kısmını değil, bu bilgileri veren adamlari neden yerden yere vuruyoruz onu konuşmak lazım. Devreyi dizmeden bu cihaz işe yaramaz diyenlerde oldu, hiç bulaşmayın ben topladım çalışmiyo diyenlerde oldu, halbuki forumun %80 i benim kadar amatör.

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #550 : 20 Kasım 2020, 11:49:46 »
Bu dediğim ticarette şu anlama gelmesin, 3'e mal edip 10'a satmakta delikanlılık işi değil..Onu yapan adam zaten ticaret değil çakallık yapiyodur öyle ticarete hepimiz karşıyız

Çevrimdışı ramses4040

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #551 : 20 Kasım 2020, 23:22:55 »
dökümanı aşikar olan bişeyin ticareti sadece ustalık ile olur oda biraz :D :D  ister

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #552 : 21 Kasım 2020, 15:40:42 »
Benim ticarete dökmek diye anlatmaya çalıştığım şey şuydu, kimileri hiç bir şekilde katkı sağlamazlar sadece gelir okur öğrenir gidip bu bilgiyi paraya dökerler. Bu da yetmezmiş gibi bilgiyi aldığı yeri kötülerler. Bunu senelerdir peryodik olarak yaşadık. En son burada 2 kablo lehimlemeyi öğrenen biri gitti altın ayrımlı pulse diye piyasa dolandırmaya başladı. Bir de peşinden gidenler de oldu. Yoksa biri bitane makina yapmış onu da yeni bişey yapmaya sermaye etmek için satmış bu ticaret değildir. olsa olsa sermayeyi kaybetmemeye çalıuşmaktır bana göre.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #553 : 21 Kasım 2020, 17:49:40 »
Benim ticarete dökmek diye anlatmaya çalıştığım şey şuydu, kimileri hiç bir şekilde katkı sağlamazlar sadece gelir okur öğrenir gidip bu bilgiyi paraya dökerler. Bu da yetmezmiş gibi bilgiyi aldığı yeri kötülerler. Bunu senelerdir peryodik olarak yaşadık. En son burada 2 kablo lehimlemeyi öğrenen biri gitti altın ayrımlı pulse diye piyasa dolandırmaya başladı. Bir de peşinden gidenler de oldu. Yoksa biri bitane makina yapmış onu da yeni bişey yapmaya sermaye etmek için satmış bu ticaret değildir. olsa olsa sermayeyi kaybetmemeye çalıuşmaktır bana göre.

Onu yapan da harbi karaktersizmis ustam :) bütün iyi niyetimi geri alıyorum, bu tavrı alan bütün ustalar sonuna kadar haklı o zaman, iyisinden kötüsüne..

Çevrimdışı Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #554 : 22 Kasım 2020, 08:04:00 »
ustam eline saglık yanlnız bişey dikkatimi cekti tx neden aynalamadınız rx kadar tx de önemli bana göre en önemlisi tx
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #555 : 22 Kasım 2020, 14:40:31 »
Ustalar sizce idx mi? Smw mi? Hangisi daha iyi

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #556 : 23 Kasım 2020, 17:27:14 »
Slm usta eğer arazide kalibre edebilirsen başlığı düzgün olursa tabiki Smw idx ten iyidir👍
ceryan3200

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #557 : 23 Kasım 2020, 17:56:18 »
Slm usta eğer arazide kalibre edebilirsen başlığı düzgün olursa tabiki Smw idx ten iyidir
Tamam adem abim, teşekkür ederim

SM-J600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gurdal

• Yüzbaşı
« Yanıtla #558 : 23 Kasım 2020, 23:17:37 »
Amatör

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #559 : 24 Kasım 2020, 07:12:32 »