Gönderen Konu: SMW KİT  (Okunma sayısı 2003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
Ynt: SMW KİT
« Yanıtla #20 : 02 Mart 2021, 00:07:17 »
devre hatalı bile olsa ki şemalarla karşılştırınca hata gözükmüyor (ŞEMALARLA DİYORUM ŞEMA DEMİYORUM YANİ BİRDEN FAZLA ŞEMAYLA KARŞILAŞTIRMIŞIM DEMEKKİ) Hatalı bile olsa bütün malzemeler üstündemi üstünde her.gi bir başlık taksan çalışırmı çalışır tam verim için ne yapıcaksın bellidir rx kondansatörü iyi ayarlANMIŞ bir başlık olmadı ayrım kısmına swiç eklersin tgsl gibi vs vlfler hep birbirine benzer başlıksız vlf kit alıyorsan çok işin var zaten.

Çevrimdışı ahmet4333

• Yüzbaşı
« Yanıtla #21 : 02 Mart 2021, 01:38:50 »
bu arada 2 resimlere yakından bakınca haklısın işçilik biraz pis ama o dönem 2 tane öyle denk geldi aceleyle biraz tiner ve diş fırçasıyla tertemiz olur arkaya leimlenen kabloları da öne aldınmı 10 dakikalık iş haklısın aslında 150 liraya satmıştım geri alabilirim istersen dediğin gibi başka şikayeti olan bir tek kişi daha vardı ama başka şikayet eden yok çok sattım ikinize de para iadesi yapabilirim.

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #22 : 02 Mart 2021, 02:41:33 »
Usta ilana koydugun,kit aha resimde ilan geçmişte ordan baka bilirsin bana yolladıgın kit resimleri aha orda tek bi açıklama yap dürüstce ilana koydugun kiti degilde çamur gibi kit yolladın bana önce bunu açıkla ve elimde benim balık çok osilaskopumda var ben sana başlıgım yok osilaskopum yok demedim yaşın kaç bilmiyom ama birtaraflarından element uydurma usta bu konuyu kapatalım artık sıkıcı oldu ben şuanda halini anlatarak resminide koydum alamak isteyen arkadaş alsın benim için sorun olmaz ilandan kaldırım ve bu kiti manyak bi hale getiririm ama satmam fakat benim bu cihazla ugraşacak zamanım yok şu an gayet standart bişekilde çalışıyor tek sorun ses son olarak bu kitlerin montajını yap normal bi şekilde çalışırsa sanada helal olsun
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar