Gönderen Konu: Kış geldi. Boşta kalıp millete sallamayın. Bir hobiniz olsun  (Okunma sayısı 3949 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
az önce biri video çekmiş gönderiyor beni tehdit ediyor. M1 uçurtma başlıkla yüzük denemiş almamış onu da videoya çekmiş bunu yayınlarım diyor :) Sen dur ben yayınlayım dedim nasıl dedektör kullanılmaz diye de başlık atarım dedim...
Eğitim şart 🙂

Çevrimdışı onur600

• Albay
Ben izledim videoyu. Tüylerim diken diken oldu ama müşteri daima haklıdır. Bilmediği konuyu öğrendiğinde ben haksızmışım der.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ben izledim videoyu. Tüylerim diken diken oldu ama müşteri daima haklıdır. Bilmediği konuyu öğrendiğinde ben haksızmışım der.

Bir kişi bir konuyu bilmiyorsa sorar öğrenir. Öğrenmek için soranın başımızın üzerinde her zaman yeri var. Video çekip tehdit eder ve peşine de ürünü karalamaya kalkarsa onun hakkı başka şeydir. Kimse kusura bakmayacak.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Karadağ ustam adama kızma en azından uçurtma başlığın dedektör başlığı olduğunu öğrenmiş,  8)  ya bide ucunu ip takıp rüzgarda uçurtma diye uçurmaya kalksaydı... sonra niye uçmadı diye şikayet ederdi....bu ülkede çok görmemek lazım bu tipleri... >:D >:D >:D

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Karadağ ustam adama kızma en azından uçurtma başlığın dedektör başlığı olduğunu öğrenmiş,  8)  ya bide ucunu ip takıp rüzgarda uçurtma diye uçurmaya kalksaydı... sonra niye uçmadı diye şikayet ederdi....bu ülkede çok görmemek lazım bu tipleri... >:D >:D >:D

Valla oda olabilirdi :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
😂😂😂😂