Gönderen Konu: Dedektör alcam karar veremiyorum YARDIM  (Okunma sayısı 3732 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ramses4040

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Dedektör alcam karar veremiyorum YARDIM
« Yanıtla #20 : 14 Temmuz 2021, 11:28:45 »
Bence insanlar ne aradiğıni bilmiyor ki bilseler zaten piyasada dolandırıcı kalmayacak kendinize gore cihaz alın egitimini alin yada zamanla tecrübe edin yok bu bunu dedi yok bu şunu dedi olmuyo zaman kaybi ne aradiklari konusunda ise youtubede zaten TE nin urunleri ile ciddi sonuçlar almiş videolar var bi bakin hayal gucunuz şekillensin

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #21 : 29 Temmuz 2021, 22:48:02 »
valla arkadaşım bende çok farklı cihazlar gördüm  ve ister inanın ister inanmayın kimseye yaranmak içinde söylemiyorum kimsedende bi çıkar beklentim yok ben 3s dışında hiç bir cihazdan memnun kalmadım ota bk ötmüyor kim ötüyor diyorsa kullanmasını beceremiyor demektir ha birinci sınıf yüzbin ikiyüzbinlik bir cihaz deyil zaten bu parayla yüz 2yüz bine cihaz alıpta definecilik yapan adamda aklından şüphe duyarım adanalı bir radyocu ihtiyarın yaptığı 24 voltluk bir elyapımı gördüm demire ötmez oda yirmi sene eveldi ozamanda bu ihtiyar 70 yaşındaydı bana sorasanız 3s ten şaşmayın  gerisi keyfinize kalmış :P
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı getho35

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #22 : 02 Aralık 2021, 15:12:14 »
Bu detektörü kullanmak için her.gi bir belge filan şartmı yoksa herkes alıp direk kullanabilirmi. Zararı ziyanı varmı

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #23 : 02 Aralık 2021, 15:50:53 »
Bu detektörü kullanmak için her.gi bir belge filan şartmı yoksa herkes alıp direk kullanabilirmi. Zararı ziyanı varmı
Parasını ve vergisini ödeyerek herkes dedektör alabilir. Ancak kullanmak yasaktır. Kaçak olarak kullanman gerekir. Yakalanırsan 2863 nolu kanuna muhalafetten yargılanırsın.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Suta35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #24 : 03 Aralık 2021, 07:29:38 »
Konu hala aktif mi bilmiyorum ama bütçesi yeten teknoloji ekibinin m1 cihazını almalı, bambaşka bi hissiyat. Amacim reklam değil zaten dedektöre de çok para veren biri değildim taa ki ihtiyacım olana kadar, cihazı dün öğlen aldım akşamına daha önce gezdiğim bi alana gittim dd başlık ile en az 10 12 yerden sinyal aldım, sadece birini zemine yakın diye kazabildim bronz kemer tokası çıktı. Ben bitik sandığım yerden çok fazla sinyal alınca haliyle daha önce kullandıklarımın 5 para etmediğini anladım. Kullanıcı yorumlarını mutlaka okuyun cihaz almadan. Cihaz hakkında bilgi verecek zaten saygılar

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi