Gönderen Konu: deepscan veya süperscner  (Okunma sayısı 176928 defa)

haylaz36 ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzey

• Yüzbaşı
Ynt: deepscan veya süperscner
« Yanıtla #400 : 13 Nisan 2017, 23:23:17 »
sayın sinyalci usta kaliteli makina ustası yapmışsa 2 metrekare bobinle 4.5 metre 30*30cm metal
1 metre kare bobinle 3.20cm
45 lik başlıkla 2.20 cm

Çevrimdışı hammami lassaad

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
    • teknolojikibi
« Yanıtla #401 : 13 Nisan 2017, 23:38:34 »
ce n'est pas photo shop ok c' est votre pcb commercial ok et j'ai a une surprise pour nos amis ok le super scan avec discrimination ok schemas pcb layout ok et implantation des composant et ses valeurs et referances ok tous et gratuit

tunisien chasseur

Çevrimdışı hammami lassaad

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
    • teknolojikibi
« Yanıtla #402 : 13 Nisan 2017, 23:49:04 »
حديث قدسي من كتم ذرة علم على اخيه الجمه الله بلجام من النار يوم القيامة
tunisien chasseur

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #403 : 14 Nisan 2017, 00:53:01 »
حديث قدسي من كتم ذرة علم على اخيه الجمه الله بلجام من النار يوم القيامة

Ateş Tanrı'nın farkında kardeşini susturmak mısırdan Hadis Kudsi kıyamet gününe dizginleri sürdürür
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #404 : 24 Nisan 2017, 19:28:17 »
Yapan soluğu arazide almış sanırım ^-^  kimse kalmamış ustalar ne oldu sonuç netice nerdesiniz saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #405 : 24 Nisan 2017, 19:44:07 »
Yapan var soluğu arazide almak isteyenlerde çok. ;) Ama arazide denemeye değecek sonuç çıkarabilmek peşindeyiz daha. :) Videolardaki derinlikleri elde edebilseydik, hakkıyla yapmış olduk diyebilirdik ama iş sonuçlanmadan sonuç çıkarmak olmaz.Çok uzadı ama geç olsun güç olmasın diyerek avutuyoruz kendimizi. :) Bizim elimizden gelen bu, işi ustasına bıraktık artık.Olmazsada olmaz bir çizgi çekeriz bu paylaşılan devreye olur biter.En azından kimseyide uğraştırmamış oluruz bizim gibi.Ben emeğe acımam kendim adıma, yeter ki kafamızda soru işareti kalmasın...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #406 : 24 Nisan 2017, 19:57:17 »
Öyle düşünme ustam her devrede sonuç iyi yada kötü olsun bi tecrübe katıyor bişeyler öğretiyor insana pes etmek yok ^-^  olduğu kadar mücadele etmeli, emeğinizede saygı duyarım tam netice almadan bilgi açıklamada bulunmamakta doğru yerinde bi karar inş umulan istenen  değerlere verimli sonuçlara ulaşılır emek zayi olmaz kolay gelsin iyi çalışmalar saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #407 : 24 Nisan 2017, 22:35:56 »
Bu devreyede mı el atsak ne yapsak

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #408 : 24 Nisan 2017, 22:59:43 »
Bilemedim bende mehdi ustam ^-^  finder ustam Karadağ a gönderdi ayara bakalım nasıl olacak hatta modülleri satışa koymuştum satammı satmayammı arasında kaldım bunada modül eklenirse satmış olursam ortada kalacak ^-^ ;)
ceryan3200

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #409 : 24 Nisan 2017, 23:02:07 »
Ha bi çalıştırdım güzel son doru ayarlar bu denilirse bizde yaparız bekleyin denildi beklemeye aldık takip edicez bakalım inş iyi bi sonuç çıkar emek ziyan olmaz saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #410 : 25 Nisan 2017, 00:51:32 »
Bu devreyede mı el atsak ne yapsak
Ben yapıp parcalamistim.O zamanlar verim alamamıştım.18v daha iyiydi diye hatırlıyorum.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #411 : 25 Nisan 2017, 00:53:04 »
Bilemedim bende mehdi ustam ^-^  finder ustam Karadağ a gönderdi ayara bakalım nasıl olacak hatta modülleri satışa koymuştum satammı satmayammı arasında kaldım bunada modül eklenirse satmış olursam ortada kalacak ^-^ ;)
Modül tüm pi lere uyar.Yapabilene.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #412 : 25 Nisan 2017, 01:03:02 »
O vakit elden çıkarmıyayım onur ustam çünkü ben yapamıyorum ilerde lazım olabilir teşekkürler ;)
ceryan3200

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #413 : 25 Nisan 2017, 01:25:53 »
Çıkarma usta.
Bu arada bu devre değilmiş yaptığım.Gunahini almışım yukarıda☺
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #414 : 25 Nisan 2017, 01:32:27 »
Canın sağolsun usta ;)  oda lazım olanın zararı olmaz ^-^  oda gözel olsun olabilir  ???  zamanla olur ^-^
ceryan3200

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #415 : 25 Nisan 2017, 01:36:10 »
Var elimde çalışan scan güzel bildiğim cihas ama malüm kamufle  ;)  oynamak istemiyom.o yüzden takip ediyorum sonuç gelişmeleri inş güzel sonuçlar alınır saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı güven akgül

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #416 : 25 Nisan 2017, 03:05:57 »
Arkadaşlar 45 lik başlık La arazide denedim 23 cm kalaylı Yen'i gömülü bakır tencere kapağını 90 cm den babamızın demiyor tahminen 1,5 mt den rahat alıcak.48 cm'de gömülü 9'5cmx9'5cm 1mm bakır saçı çok kuvvetli alıyor.1 tl 35cm gömülü ,10 kuruş25 cmgömülü gayet güzel alıyor

Çevrimdışı güven akgül

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #417 : 25 Nisan 2017, 03:11:07 »
yeni malzemeler gömecez daha derine fırsat buldukça . Birde hızlı bile geçilse hedefin yakınından anında kapıyor.şunada dikkat ettim havada1 tl yi25 cm'den zor görüyor toprak altı45 cm garanti

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #418 : 25 Nisan 2017, 13:25:47 »
Öyle düşünme ustam her devrede sonuç iyi yada kötü olsun bi tecrübe katıyor bişeyler öğretiyor insana pes etmek yok ^-^  olduğu kadar mücadele etmeli, emeğinizede saygı duyarım tam netice almadan bilgi açıklamada bulunmamakta doğru yerinde bi karar inş umulan istenen  değerlere verimli sonuçlara ulaşılır emek zayi olmaz kolay gelsin iyi çalışmalar saygılar
Yorumunuz için tşk ederim pes etmek demeyelimde, olmuyorsa olmaz zorlamak anlamsız olur.Ben süperscanın devreyi çöpe atmamış olurum bu devreyi parçalarsam bu cihazın derinlikleri ortada.Paylaşımda orjinal bir paylaşım olmadığı ortaya çıkar yada bilerek komponent değerlerinin değiştirildiği.Eğer öyleyse Karadağ usta bu değerlerin uygun olmadığınıda, uygun olan değerleride ortaya çıkartacak nitelikte bir ustamız olduğunu biliyorum.Sadece bu devreyle uğraşmıyor bir çok projeyle kafa patlatıyor.Çok uğraş gerektirmesi demek bazı projeleri kısıtlaması demektir.Buna değer mi yada karadağ ustaya bir katkısı olur mu bilemiyorum?

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #419 : 25 Nisan 2017, 13:35:50 »
Arkadaşlar 45 lik başlık La arazide denedim 23 cm kalaylı Yen'i gömülü bakır tencere kapağını 90 cm den babamızın demiyor tahminen 1,5 mt den rahat alıcak.48 cm'de gömülü 9'5cmx9'5cm 1mm bakır saçı çok kuvvetli alıyor.1 tl 35cm gömülü ,10 kuruş25 cmgömülü gayet güzel alıyor
Derinlikler iyi görünüyor 45'lik başlığa havadan kola kutusu testi yapabilir misiniz?En azından standartlaşmış bir test metali.Karşılaştırma yapılıp bir fikir verebilir...