Gönderen Konu: felez Joo pı  (Okunma sayısı 247426 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Loyal.866

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: felez Joo pı
« Yanıtla #520 : 13 Ocak 2019, 19:27:08 »
فول هگز فلز جو
Full hex

Çevrimdışı masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #521 : 15 Şubat 2019, 17:57:12 »
spiter örgü iyi sonuc veriyor  ayrımı 10  yapıyor   40x40  başlıkla  ündüktansı  407uh iyi  sonuc aldım  1.3 ohm bu makinada  sıkıntı  ıd   tek dir ondan  2ıd  li olmuş olsa  ayrım cok sıkıntı yaratmaz   demirin üzerinde  deyerliye gec  algılama gec yspıyor    ıD  TEK  ONDAN

Çevrimdışı mercek

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #522 : 08 Mart 2019, 13:44:23 »
bu full hex problemlimi acaba.deneyen oldumu

Çevrimdışı mercek

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #523 : 09 Mart 2019, 14:39:31 »

çok teşekkür ederim sevgili Mehdi.  Sınır sadece 300 kez açılıp kapanır ve iki programdan biri olan bir demo değildir ve herkes bunları kolayca değiştirebilir! Farklı sürümler üzerinde incelemekte olduğum yaklaşık 20 güvenlik mekanizması var. Bazıları, programın normal izlenmesiyle izlenemeyecek ve telgraf veya belirli koşullar altında hareket edecek şekilde tasarlanmıştır! Bu nedenle, programın tam işlevselliğini üstlenecek bir kişi için manipülasyon yapmak neredeyse imkansız ve sonuçta tüketici için bir sorun haline geliyor. Cihazla gelen şeylerden bazıları, diğerlerinin iddialarıyla aynıydı ve daha sonra Mojtaba'nın aynı manipülasyonların formları olarak adlandırdığı ve tanımladığı yeme sorunu. Demo versiyonu, bazılarının yaptığı kardan çok daha güvenilir. Şimdi, ne söylersek söyleyelim, memnun değiliz. Bu sadece onlar için değil, onlar doğru değil ve onlar için teknik olarak önemli değil. Bu arada, Aziz Tabriz, tüm bu iddia ile, böyle bir şey yapmak mümkün değildi! Bu alanda bu bireylerin daha fazla göstereceği.

Bu hamidin yazdıgı yazı..

Çevrimdışı temhem

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #524 : 01 Nisan 2019, 19:05:14 »

Ekranda kare kutular görünüyor başka bir şey gelmiyor.  Forumda aynısını yaşayan bir arkadaş daha gördüm ama çözüm bildirilmemiş. İşlemciyi iki kez programladım değişen bir şey olmadı..Siteye resim yüklemede sorun var sanırım harici bir siteye yükledim.
https://ibb.co/YBBjYZq
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2019, 11:19:19 Gönderen: Zanos »

Çevrimdışı latcakir

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #525 : 11 Temmuz 2019, 09:25:09 »
Sitenizden çok faydalandım, benim de bi tuzum olsun. Gerber dosyasını ekte paylaşıyorum. https://jlcpcb.com/ veya https://www.pcbway.com gibi sitelerden sipariş verebilirsiniz.

zip dosyası içinde layout dosyası ve jpg ön izlemesi de mevcut. Gerber dosyası sprint layout ile oluşturulmuştur.

Çevrimdışı can_recep

• Yüzbaşı
  • بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ
« Yanıtla #526 : 11 Eylül 2019, 00:53:01 »
Bu cihazı gerçek arazi şartlarında gezdirip memnun olan arkadaşlarımın cihaz üzerindeki modifikasyonlarını geliştirme ile ilgili tavsiyelerini yazıp bizimle paylaşmalarını rica ediyorum. Cihaz videolarında şöyle bir tespit yaptım cihaz sallama yaparken bir noktadan başka bir noktaya hareketi sırasında stabil degil. Yani masadaki gibi mesafeye abanamıyoruz  stabiliyet sorununu giderebilen bir arkadaşımız varmı forumda bizi degerli bilgileriyle aydınlatabilecek . Herkese başarılar kolay gelsin...
Rahman Ve Rahiym Olan ALLAH ın Adıyla

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #527 : 11 Eylül 2019, 03:36:02 »
Malesef cihazda stabilite yok cihaz videolarında hep başlık sabit sadece derinlik baz alınmış. Ben 5 tane yaptım.stabilite sıfır. Mesafe güzel.
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #528 : 01 Ekim 2019, 19:42:44 »
Abartılı bir cihaz 3s bu cihazdan çok daha iyi ve stabil

Çevrimdışı sipan

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #529 : 25 Ekim 2019, 19:26:53 »
S.A ustalar bir sey aklima takildi bu ATmega328 programsizda calisirmi yani illa ardunio ya baglanmasi lazim onsuz calisamazmi .herkese saygilar

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #530 : 25 Ekim 2019, 20:36:59 »
S.A ustalar bir sey aklima takildi bu ATmega328 programsizda calisirmi yani illa ardunio ya baglanmasi lazim onsuz calisamazmi .herkese saygilar

Atmega programsuz boş bir tahta parçası sayılır hiç bir işlem
 yapmaz .
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı sipan

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #531 : 25 Ekim 2019, 21:30:25 »
Cok tsk ederim bulutbey usta . Iyi oldu pcbsini basmadim az kalmisti basiyordum simdi once gidip su bos tahtayi doldurayim oylece pcbsini basiyim . Saygilar ustam

Çevrimdışı 95megahertz

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #532 : 26 Kasım 2019, 02:39:55 »

İyi çalışmalar..Elinde hazır pcb olan var mı?

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #533 : 26 Kasım 2019, 16:24:33 »
Bana uşaşabilirsin ustam elimde pcb var fabrikasyon
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #534 : 26 Kasım 2019, 20:50:18 »
bende var bir kısmı dizilmiş uygun verebilirim

Çevrimdışı masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #535 : 26 Kasım 2019, 22:40:42 »
felezde   grond  toprak ayarı  iş yapmıyor  dikkateetinizmi  toprak  balans ayarı  olmayan  makina    arazide hayatda  çalıştıramazsınız    başlıgı kaldır indir   yine öter     2 metrede bir sıfırla işin yoksa    balans toprak ayarı olacak  bir  devrede  yok  bunda  boşa  emk  verdim   pi polanez  ayrım yok  ama   en azında istedin başlıkla  arazide  rahat geziyorsun  çünkü toprak ayarını yapa biliyorsun   polanezde   yaptım  develerde  en iyi sonuç polanezde aldım   

Çevrimdışı gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #536 : 27 Kasım 2019, 13:53:16 »
zaten iyi birşey olsa adam paylaşırmı zaten forum şema çöplüğü malzemeci zengin etme yeri burda biizm gibi hoby severleri kobay olarak kullanıyorlar

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #537 : 27 Kasım 2019, 20:08:11 »
toprak ayar konusuna katılıyorum usta pulse vlf fark etmez cihazda toprak ayarı yapmıyorsa arazide hiçbir şekilde iş yapmaz analok cihazların ğözünü seveyim devre üzerinde istedigin gibi çalişa biliyorsun ama yazılımlı cihazda hiç birşey yapamiyon ancak tasarlayıcı diledigi gibi yazilımınla oynaya bilir
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı sipan

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #538 : 09 Aralık 2019, 20:01:26 »
S.a ustalar felezi toplayım dedim topladım fakat gucu verdiğmde 18v bi an 4.5v oluyor bu sorunu bilen ustalar lutfen bana yardım etsin şimdiden herkese tsk saygılar

Çevrimdışı masey111111

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #539 : 04 Şubat 2020, 14:32:14 »
toprak ayari yok  uğrasmayin   emeginize yazik