Pulse 2

14.950

Derin aramalar için tasarladığımız, 15cm den 150cm ye kadar farklı boy arama başlıkları ile kullanıma uygun, her çeşit ve ebat metal aramaları için kullanılabilen, LCD ekranındaki barlar sayesinde metal cinsi hakkında fikir verebilme özelliğine sahip mükemmel bir Pulse sistem dedektör. VLF dedektörden daha ucuza Pulse dedektör sahibi olmak istiyorsanız Delta Pulse 2 tam sizin için demektir.

Açıklama

1 – Ayarlar ve Kullanım: 

Güç, kazanç, örneklemeler, eşik ve ses ayarı gibi tüm çalışma parametrelerine doğrudan müdahale ederek dedektörün tüm kontrolünü elinizde tutarsınız. Bu sayede profesyonel kullanımda her ortam için tüm müdahaleler sizde olur.

1.1 – Otomatik ve Manuel Tune: 

Pulse 2 otomatik ve manuel tune seçeneğini aynı anda size sunarak her ortamda dedektörün kullanımını sizin kontrolünüze bırakmaktadır. Manuel tune özelliği sayesinde dedektörünüzü çok daha hassas ayarlayarak daha yüksek derinlikler elde edebilirsiniz. Yada otomatik tune sayesinde çalışma ortamında meydana gelen mineral değişikliklerinin dedektör tarafından tune yapılmasını sağlayabilirsiniz.

1.2 – Derinlik

Cihazımız tüm dünyanın bildiği Pulse derinliğine sahiptir. Bir metrekare başlığı ile büyük metallerde çok yüksek derinliklerde algılama gerçekleştirmektedir. Tüm başlık çaplarında piyasada satılan birçok dedektörden daha derinden algılama gerçekleştirebilmektedir.

1.3 – Ayrım Bilgileri:

Ayrım devresi tamamen cihazdan bağımsız çalışmaktadır. Bu nedenle ayrım yapma özelliği cihazın algılama derinğinliğini etkilememektedir. Ekranda bulunan barların arasındaki farklara bakarak ve cihazımızın sizler için bu barlara bakarak yaptığı tahmini ledlerden gözlemleyerek metal cinsi hakkında fikir edinebilirsiniz. Değerli metallerde iki bar arası fark fazladır ve cihaz tahmini olarak yeşil ve kırmızı ledi aynı anda yakmaktadır. Değersiz metallerde ise iki bar arası fark daha azdır ve cihazımız kırmızı ledi yakmaktadır. Aynı zamanda kırmızı led metal algılandığının uyarısıdır.

2 .Diğer Özellikler

Ekranda bulunan pil göstergesi sayesinde akü durumunuzu güncel olarak takip edebilir, çalışmalarınızı sizi yolda bırakmayacak şekilde planlayabilirsiniz. Cihazımızın yedek akü girişi de bulunmaktadır. Bizden alacak olduğunuz yedek akünüzü cihazınızın arka tarafında bulunan yuvasına taktığınızda cihazı yedek aküden çalıştırabilir, gerektiğinde de cihazınız üzerinden yedek akünüzü şarj edebilirsiniz.

Ürün ile beraber gönderilecekler:

32cm arama bobini

1×1 arama bobini

Tutma Kolu

Şarj Aleti

Ana ünite

(Çanta ve Kulaklık opsiyoneldir.)

 

X