Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 3951807 defa)

murat erdogan ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5980 : 14 Ocak 2015, 00:18:44 »
**

Ook anladım ..Aynen katılıyorum.Ancak kablonun büküldükten sonra tam orta yerinide bant ile sargılayarak biraz sertleştirmen gerekecek. Veya sertlik sağlayacak kılıf kabloda kullanabilirsin .Aslında metal yaylar daha ideal ama bize uymaz...  :D
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2015, 00:19:32 Gönderen: Ankebut »

Çevrimdışı acemi-usta

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5981 : 14 Ocak 2015, 00:21:13 »
sperl elektirik borusu ne güne duruyor   ^-^
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı acemi-usta

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5982 : 14 Ocak 2015, 00:24:23 »
**
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5983 : 14 Ocak 2015, 00:26:24 »
güzel...benimde düşüncemde benzer sürgülü küçülebilen ve büyüyebilen bir başlık modeli var

Çevrimdışı acemi-usta

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5984 : 14 Ocak 2015, 00:34:37 »
güzel...benimde düşüncemde benzer sürgülü küçülebilen ve büyüyebilen bir başlık modeli var
ben bu başlığı 6 sene önce bi arkadaş için yaptım bobinleri yapmakta hiç bi zorluk çekmedim şemsiye tipi dahil biçok başlık yaptımen uygunu şemsiye başlıktır ama malzemesini yapmak biraz zaman alır bu başlığı tek başına kullana bilirsin çok yakında onuda paylaşacam

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5985 : 15 Ocak 2015, 00:20:46 »
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2015, 00:23:05 Gönderen: devriye20 »

Çevrimiçi Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5986 : 15 Ocak 2015, 07:53:01 »
2 AYLIK KRONOS PULSE DERİN DEDEKTÖR ÇİFT BAŞLIKLIDeep Power Pulse GOLDDerin ve Güçlü Pulse
Delta Pulse GOLD AYRIMLI
Derin ve Güçlü Pulse
hepsi delta pulse3 vey 3s tir bu dedektörü kac kişi üretiyor acaba

Bunlar yine farklı adda olanlar. Birde demonte kitten dedektör toplayıp bu teknolojiekibinin ürünü diye satanlar var. Asıl onlar sorun teşkil ediyor. Dedektör doğru düzgün çalışmıyor ama teknolojiekibi ürünü diye satılmaya çalışılıyor.
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı acemi-usta

• Söz Sahibi+
  • Binbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5987 : 15 Ocak 2015, 12:24:52 »
yaw biz takasa bile teredütle yaklaşırken millett neler yapıyor O0

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5988 : 15 Ocak 2015, 17:10:06 »
sayın karadag usta ben nete gezerken gördemde ondan paylastım dedigin gibi sana katılıyorum usta is utasının elinden cıkacak  ben 3 aydır delta pulse 3 s le uyrasıyorum hale sorunlarım var  cözemedim ama zamanla  cözecem bir seyi ustasının yapması her zaman  iyidir saygılarımla  karadag usta
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2015, 17:12:37 Gönderen: devriye20 »

Çevrimiçi itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5989 : 15 Ocak 2015, 23:26:32 »
2 AYLIK KRONOS PULSE DERİN DEDEKTÖR ÇİFT BAŞLIKLIDeep Power Pulse GOLDDerin ve Güçlü Pulse
Delta Pulse GOLD AYRIMLI
Derin ve Güçlü Pulse
hepsi delta pulse3 vey 3s tir bu dedektörü kac kişi üretiyor acaba

Bunlar yine farklı adda olanlar. Birde demonte kitten dedektör toplayıp bu teknolojiekibinin ürünü diye satanlar var. Asıl onlar sorun teşkil ediyor. Dedektör doğru düzgün çalışmıyor ama teknolojiekibi ürünü diye satılmaya çalışılıyor.

hüseyin ustam bu senin makine patentli deyilmi,yazılımı sana ait deyilmi.nasıl olurda bu kalpazanlar adını deyişirler.demekki etrafımızda emeğe saygısı olmayan,iyi niyeti suistimal eden,başkalarının sırtından geçinen ------ yasakler var

Çevrimdışı walkman

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5990 : 15 Ocak 2015, 23:38:01 »
itaatsiz ustam son yazdıklarınızı okuyunca aklıma aynı kemal sunal filmi gibi olmuş dedim. Dikkate etmeli aramızda casuslar olabilir  ^-^ ^-^

Birşeycik olmaz tarifi ustada  ;D

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #5991 : 16 Ocak 2015, 00:03:19 »
İnsanlardaki ticari anlayış çok farklılaştı ...Halbuki  ürünü ; üreten ortaya çıkaran gerçek sahibi ile görüşseler hayal ettikleri paralardan daha iyi para kazanırlar.

Doğruluk dan dürüstlükden ayrılmamak lazım. Birlikden kuvvet doğar.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 00:07:25 Gönderen: kripto55 »

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5992 : 16 Ocak 2015, 00:05:13 »
slm.ustalar malesef ülkemizde edepsizlik kalpazanlık yüzsüzlük sömürücülük her alanda kendini geliştiriyor hırsızlık sadece kapkaç deyil işte
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5993 : 16 Ocak 2015, 00:45:27 »
slm ustalar haddim degil ama nacizhane bende bu konudki gorusumu bildireyim hatam olursa affola burda birileri suclaniyor kim oldugua bence hiç onemli degil ama birileri hakkinda yorum yazarken iki kere dusunun derim bir cihazi ureticisi istedigi isimle istedigi firmayada ticaretini yaptirabilir pisman olacaginiz cumlelerle millti karalamak kimsye yakismaz bence belki bu isin asli sizin bildiginiz gibi degildir bunuda uretici size aciklamaya bence mecbur degil  bize dusen emegin e sahip cikmak icin tasarim sahibini uyarmak olmali gerisi onlarin arasinda kalir bize uzqktir  lisanda ynlisim varsa affola herkeze selamlar saygilarimla
ceryan3200

Çevrimiçi itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5994 : 16 Ocak 2015, 11:47:32 »
ceryan kardeşim yıllardır bu sitedeyim,her konuya mesaj yazmasamda hemen hemen her konuyu takip eden bi insanım.bu site sayesinde ülkemizdeki pek çok değerli ve büyük ustalarla tanışma ve muhabbet etme şansım oldu,karadağ ustayıda az çok tanımış bi insan olarak şuna eminimki eyer usta bu cihazı farklı bi isim adı altında farklı firmaların üretmesine izin vermiş olsaydı mutlaka üzerinde ve lcd görselliğinde pek çok değişiklik yapardı.ikincisi ise kalpazanlıkta çığır açtıkları yöntem,oda takas yolu ile elimize ulaşan cihaz diyerek satması.üçüncüsü hiç bi firma makineyi o şekilde amatörce yapıp satmaz,başlık bobini ALLAH'a emanet resmen.çalışmayacak olduğunu usta olan birçok arkadaş fotolardan anlıyo bile

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5995 : 16 Ocak 2015, 13:21:37 »
Bence bu ürünleri yapanlardan farkları yok, kaldı ki, biz zaten hangisi gerçek Delta Pulse 3s zaten ayırt edebiliyoruz.
Aslında hiç kafaya takmamak lazım.....kalite kendini adından belli eder.......

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5996 : 16 Ocak 2015, 14:49:55 »
ustalar ben kimseyi savunuyor yada kimsenin cihazini kotuluyor degilim heleki dp3s tasarim harikasi diyebilirim huseyin ustayida bu konuda takdir etmisimdir vetekrar tebrik ediyorum diger konuda ise huseyin usta hic bir firmaya kendi tasarimini uretmeye izin vermemistir zaten ancak kendisi derki benden alinan kitleri ve kendi topladiginiz kitlerimi benim adima yada teknolojiekibi adina satis yapmayiniz buna hakkida vardir dediginiz gibi amator toplanan yada her.gi bi sikintida kendi mesuliyeti olmadigini ve tasarimina ait kotu bi tutum meydana gelmemesi yonundendirki zaten adamlari cihazida ne uretmis nede kopya yapmamislardir hepside tasaricinin orjinal kitidir hepside gercek 3s dir yani sadece kiti toplayan farki vardir bu toplayis seklindeki hatalardan dolayida ne cihaza ne tasarimciya olumsuz bir itham olusmamasi icinde bu isim satiliyor olabilir oyle disinda dp3s yazip icinde pulsestar cikmaz cinlilerin gibi :  zaten bu cihazi huseyin ustadan baskasi yapamaz  kaldiki ben ordan alin burdan alin demiyorum dikkat ediniz birde cihaz kabina susune ve bobinin simetrisine bakilip anlasilmaz ben sahhsen denerim begenirsem isini susune bakmam alirim eger bu sahislarda kit tasarimcinin orjinal kiti olduna gore bobinide ustanin tarifine gore yapabiliyolarsa cihaz aynidir sonucta oda tasarimci imalati ve yazilimi oda fark yok bu basari huseyin ustanin zaten ahmet pulse memetpulsenin degil yanii saygilar
ceryan3200

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5997 : 16 Ocak 2015, 16:14:14 »
ben sahsen denerim begenirsem isini susune bakmam alirim eger bu sahislarda kit tasarimcinin orjinal kiti olduna gore bobinide ustanin tarifine gore yapabiliyolarsa cihaz aynidir sonucta"

Sayın ceryan 3200 şu kişisel cümleni kurmasan diğer dediklerine katılabilirdim. Ancak şahsi fikirlerini açıklayarak
"ustalar ben kimseyi savunuyor yada kimsenin cihazini kotuluyor degilim" bu giriş kısmınla çelişiyorsun.... Objektif sergilemeye çalıştığın tutum bir anda subjektif hale geliyor...
Özgürlükler ülkesinde yaşıyoruz tabii ki herkes özgürdür....

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • Albay
  • ne çektin be...
« Yanıtla #5998 : 16 Ocak 2015, 17:10:55 »
Ne tuhaftır ki bende elimdeki fazla cihazımı değerlendireyim diye satış ilanı vermiştim.Ayrıca çevremede elimden geldiği kadar satmaya çalışırım.Ha dahaca hiç satmadım o ayrı.Bir cihazım da resmen iç edildi.
Biraz canım sıkıldı.

Form da daha öncede buna benzer durumlar tartışıldı,konuşuldu.
İsteyen tabikide cihazını satarda,atarda.Ama tutupta kendi olmayan markasını koyarsa bu sahtekarlığa girer...
Şuda varki cihazı üreten farklı versiyonlarla çeşitli markalara üretim yapabilir.Bu en doğal hakkı.Aksi takdirde bu çark bir yerden sonra tıkanır değilmi?
Bu kısır döngü diğer cihazlar içinde geçerli.Taklit edilemeyen cihaz yoktur.Menüsü dahi aynı olabilir.Bu çok da zor değil.
Kafaya takmayın,yok sayın.Biz amatörler olarak işimize bakalım.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 17:12:29 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5999 : 16 Ocak 2015, 17:31:57 »
onur ustam dogru soylemissin biz isimize bakalim demekle yalniz usta sunu soylemek isttiyorum karadg ustam izin verirse bana bir yazilim yazar ustune ekrana ceryan3 s yazar ve benim bu cihazi bu isimle satmami uygun gorurse bu ticaret karsilikli anlasma ve izinle yapilabilirbu benim yada baskasinin kalpazan hirsiz hayirsiz oldugunu gostermez ole diyemeyiz bunu diyebilmemiz icin tasarim sahibinin bu isten haberi olmadigi izninin olmadigini kesinlikle  bilmek lazimdir ankebut ustam ben ortaya konustum objectif subjectif pek boyle terimleri ifadeleri bilmem anlmini icim disim birdir  arkadas o cihazin adi su duzgun calismaz demis gorunusunu ornek verip bende cihazin kitleri ayni  ikiside iyidir huseyin ustamindir demek istedim ayrica ben bu dp3 s ten huseyin ustamdan kendime aldim ve satisini yapmiyorum alani satani tanimam bu anllamda dedim kimsenin cihazini kotulemem diye ben genl olarak insanlari yargilarken once aslini ogrenip oyle yargilamali onyargiyla hirsiz hayirsiz dememeli dedimbu benim gorusum bende hatali yanlis olabiliriminsaniz
ceryan3200