Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 3841664 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1360 : 12 Aralık 2013, 09:02:33 »
Merhaba.,

Karadağ ustam cihazın ayrımı gayet iyi özelikle altını harika ayırıyor. ama bazı eski sikkelere vlfler değerli derken, onlara - değer veriyor. bunun için tamamen kapatmak yerine menüye opsiyonlu olarak eklenebilir. en azından tek parada kullanan arkadaşlar için faydalı olur. birde benim cihaz pirince ve eski bakıra dövülmüş bakır sanırım - değer veriyor. bu metalleri deneyen arkadaşlar oldumu. test videolarını yakında yükleyecem inşallah....

Saygılar...

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #1361 : 12 Aralık 2013, 10:54:01 »
bu iş birazda başlıkta bitiyor başlık işini sağlam ve temiz yapmak gerekiyor yoksa indüklenme yada yeteri kadar kaliteli indüklenme olmaz ise ayrım ve derinlikte işe yaramayabilir?

bunun içi tesla başlık test olarak kullanabilir ve emaye teli dikey bir sarım yapılabilir.

ÖNCELİKLE TESLA BAŞLIĞI DENEYEBİLİRSİNİZ?

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1362 : 12 Aralık 2013, 11:39:15 »
s.a arkadaslar
dp3s in bosluk modunda iken metalin etkisi varmı diye bir video cektim.metalin etkisi olmuyor.guvenle kullanabiliriz bu modu arkadaslar.

buyrun

http://youtu.be/q-soTRyBzuA

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1363 : 12 Aralık 2013, 12:16:48 »
arkadaslar birde araziden bulduğum kırık testi ve tugla parcalarıyla test yaptım.biliniyorki bu tugla ve testi parcaları mineralli. bir cok cihazı zor durumda bırakıyor.dp3s te tek tusla sorun ortadan kalkıyor.bununla ilgili kendi calısmalarımdan bir kesit yayınlıyorum.

http://youtu.be/PYzfP_jZ8fs

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1364 : 12 Aralık 2013, 12:23:38 »
karadag usta umarım forumda goruntu kirliliğine sebeb olamamısımdır.

Çevrimdışı BigBang

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1365 : 12 Aralık 2013, 13:19:21 »
Sn. Class ,
Bu videoları yüklemenize sevindim . Zira siz metallerin boşluk modunu etkilemediğini değil , tam tersi nasıl etkilediğini bize göstermiş oldunuz  :D  Farkındaysanız metalleri koyduktan sonra boşluk göstergesi yok oluyor ... Ben de bu yüzden telefon kablolarının geçtiği kanallarda boşluk testinin yapılmasının sakıncalı olacağını söylemiştim.Videolar için teşekkürler ...

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #1366 : 12 Aralık 2013, 13:26:47 »
bunu herzamna konuşuyoruz class arkadaşımız incelik gösterip video yüklemiş teşekkürler ama en önzmlisi arazi testidir. arazide bu veriler tamamen değişebilir.

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • Albay
  • ne çektin be...
« Yanıtla #1367 : 12 Aralık 2013, 14:15:50 »
class ustam videolar çok güzel olmuş.Ellerine sağlık...

Bende video birkaç video yükleyeceğim fakat hem hava koşulları hemde 2n7000 yerine kullandığım 2n6718v transistör sesi  bayağı bir abarttı resmen gelin ben burdayım diye bağırıyor :)
Arazi testleri karlar eriyince kazmalı kürekli inşallah ;)
saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimdışı çanaf

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #1368 : 12 Aralık 2013, 15:10:54 »
MERHABALAR,
Class kardeş video için teşekkürler.
Bingbang gerekli olanı yazmış bende aynını düşünüyordum ağzına sağlık sağolsun yazmış.
Değerli arkadaşlar ;bazı forumlarda  Çok değerli  KARADAĞ kardeşimize yerli yersiz ama çıkar çatışması olduğu  aşikar olan çıkışlar yaparak rahatsızlık veriyorlar.dp 2 nin bile iyi anlaşılsığında hiçbir minerale kolay kolay yenilemeyeceğini onunlada çok çok rahat boşluk tespit edilebileceğini anlayamayanlar dp2 ile hiç bir alakası olmayan dp3--dp3s serileri hakkında nasıl önyargılı olabildiklerini görünce şaşırıp kalmamak elde değil.
Burda siz değerli forum üyeleri arkadaşlar çok değerli kardeşimize gereken desteği onu her türlü müsibetten korunması için dua ederek verelim.
Ben her zaman  götürüsü getirisinden çok fazla olacak, olması kesin olan izinsiz ve kanunsuz işlerden uzak durmanızı  bu işinde  arge  kısmıyla daha ilgili olmanızı önererek iyi çalışmalar dilerim.

Çevrimdışı elc

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #1369 : 12 Aralık 2013, 16:43:05 »
Merhaba;

boşluk modunun çalışma prensibine göre topraktan gelen etkinin azalmasıyla ekrandaki barların düşmesi şeklinde bu durumda boşluk içerisinde boşluğun verdiği etkiden fazla metal var ise ekranda boşluk çizemiyecektir çünkü metal barların yukarı doğru artmasını sağlıyor boşluk ise aşağı  doğru düşmesini bu durumda boşluk ararken metalleri es geçeceğiz demektir

bu dezavantajı aşmak için aklımla gelen bir fikir var tabi Hüseyin usta değerlendirmeye alacaktır boşluk modunda ekranın yatay olarak yarısını kullanabiliriz yarısından aşağı boşluk çizer yukarı doğru artmada ise metal olduğu fark edilebilir bu sayede boşluk ararken metalleride kaçırmamış oluruz

Teşekkürler.
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?"

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1370 : 12 Aralık 2013, 18:24:04 »
s.a arkadaslar
onur600,elc,kripto55 ustalar tesekkurler.tabiki arazi kosulları herseyi degiştirir.ben masa basında konusmuyorum.birseyleri test edipte konusuyorum.dp3 te bosluk modunda barlar bosalıyor.dp3s te barlar doluyor.bu tamamen kullandıkca test ettikce arazi ustalığına kalıyor.ben niye videolarla konusup yorum yazıyorum.en zor sartlara tabi tutuyorum cihazı.birseyleri yasayıp test etiğim için konusuyorum.elimde bir cihaz var bu cihaz uzerine konusuyorum.yazdıklarımın arkasındayım.insaallah hafta sonu farklı bir video yukleyip gercek ortamda ilk konustuğum yerde bir kez daha video cekecem.
herkes videolarla yaptıkları testlerle burda yayınlayıp konusursa daha mukemmel olur.daha iyi anlasılır dusuncesindeyim.

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #1371 : 12 Aralık 2013, 18:41:50 »
class usta video ile öncelik ettiğinden teşekkür ederim sen zaten ispatladın sen devam et konuşan konuşur kimse tutamaz biz kimlerin iyi yada kötü olduğunu biliyoz sadece saygı göstersinler yeter  .

kaç kişi dp3s yaptıda class kadar yükleme yaptı 3 geçermi forumlara tek tek bakamadım class ustanın emeklerine çamur atmayın adam denemiş sağlamasını yapmış cihazın hala altında bakla arayanlar var?

saygı saygı saygı diyorum...

daha iyisini yapan varsa dp3s den buyursun yapsın bizde tebrik edelim >:( >:( >:(

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
« Yanıtla #1372 : 12 Aralık 2013, 20:25:42 »
class usta videolarda devrede mükemmel tek kelime ile devreyi bize kazandıran karadağ ustama sonsuz teşekkürler
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #1373 : 12 Aralık 2013, 20:31:01 »
bende katılıyorum selami ustama karadağ emeklerinden dolayı teşekkürler.

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1374 : 12 Aralık 2013, 23:44:46 »
class
arkadaşım nikin gibisin teşekkürler eline sağlık emek vermisin
cihaz videosu havada yada toprakta farketmez dış ortamda çekmelisin tavsiyem
--------------------------------------------------------------------------------------
senin neyi anlatmaya çalıştığını anlayamamışlar tune islemine basmış olsaydın
o kadar metal ve tuğlanın ne kadar değişim yaratabileceğini farkedemezlerdi bile
yüzde 3 lük  değişimi kendi kibirlerini örtmek için bahane etmişler
sen kimseye takılma eğitimi ben sonra veririm tek tek
---------------------------------------------------------------------------------
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 23:46:10 Gönderen: Tesla^Pulse^Coil »

Çevrimdışı elc

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #1375 : 13 Aralık 2013, 08:37:14 »
burada class' a olumsuz bir şey söyleyeni göremiyorum laf olsun diye laf kalabalığına hiç gerek yok
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?"

Çevrimdışı çanaf

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #1376 : 13 Aralık 2013, 10:26:41 »
MERHABALAR,
Değerli arkadaşlar, burada kim cihaz hakkında olumsuz bir şey söylemiş açıkçası anlamadım.
Ama aşikar bir gerçek var forumda bu gibi yaklaşımlar diğer forumlarda saçma sapan bilinçsizce karalamalarada çanak tutuyor.
Sanki site içersinde tutarsızlık varmış gibi hava oluşuyor.
Oysaki ne yaparlarsa yapsınlar ,bu süper cihazı karalamakla kendi durumlarını üzüntülerini saklayamacaklardır. ÇÜNKÜ BU CİHAZ SÜPER GENEL KAPSAMDA.. Kucak dolusu çoluğun çocuğun rızkını bu cihazlara kaptırdıktan sonra duyduklarını nedameti burdan siteye ve çok değerli HÜSEYİN KARDEŞİME VE CİHAZINA ÇAMUR atmakla çıkarmıyo çalışıyorlar.
Ne olursa olsun cihaz harika bir cihaz ve daha daha iyileride gelecektir.
Sizlere düşen yanlış anlamarı engellemek için daha duyarlı olmaktır.

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1377 : 13 Aralık 2013, 12:53:27 »
Merhaba.,

Dp3s Gerçekten çok iyi bir cihaz. elinize alıp arazide kullanmaya başladıktan sonra bunu çok daha iyi anlıyorsunuz. bende bir iki video ekliyorum. şu anda elimdeki başlıklardan cihaza en uygunolanını bulabilmek için çalışıyorum. Cihazı kötülemek isteyenler iki şekilde olabilir. birincisi bol sıfırlı rakamlara cihaz satan kişiler ikinciside cihazı kullanmayı bilmeyerek kullanamayan arkadaşlar. benim eklediğim videolarıda kötülemek gibi algılanmasını istemem ben arazide denedim gerçekten çok çok iyi. sadece değişik metallerle denemeler yaptım pirince değersiz diyor bu benim için önemli değil bana pirinci bulmasın. birde şu var kullanılan başlıktan başlığa veya ayarına görede ayrım tabiki farklılık gösterecektir. sadece bu cihaz için değil ben bütün pi sistemlerin tek para için kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. bu cihazlar daha büyük metal ve derin aramalarda kullanılmalı. ekranın ışığını parlamasın diye kapatmıştım çok net görünmüyor ama inşallah faydalı olur. gereksiz görülürsede site yönetimi tarafından silinebilir. Kullandığım bilezik 14 ayar bu bileziğe tepki vermeyen bol sıfırlı cihazlar gördüm ben.teknoloji ekibi daha iyisini yapana kadar en iyisi DP3S
Saygılar...

http://youtu.be/Zlb2w0kxCrs
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 13:02:13 Gönderen: canbay »

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1378 : 13 Aralık 2013, 13:06:21 »

Tek para testi

http://youtu.be/PXsEaT1Z6NQ

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı