Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 3719810 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TEKİM MURAT

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1340 : 10 Aralık 2013, 20:21:55 »
kayzer1915 selam ben boşluk modunda 60 santimde mezar tespiti yaptım arazide ekrana dikkatli bakın derin gösteren yani boşluk ekranı çoğunlukta kaplaması gerek boşluğu bulduktan sonra minarel moda aldım biliyorsun mezarda minarel çok olur sıfırlayarak tekrar  geçtim  ve bir tl büyüklüğünde  sike boldum unutmayın oksitli alanda metali bulma imkanı ve daha yüksek oluyor mesafeside artıyor cihazın diyer bulduklarım normal mod yazsam satırlar yetmez  bu özellikte bir dedektör icat ettikleri için karadağ ve hüseyin ustama teşekür ederim ben anlatmakla bitiremem övgüyü hakaden bir cihaz dahada iyisini  yapana kadar benim gözümde en iyisi dp3s

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #1341 : 10 Aralık 2013, 21:01:57 »
DP3 ÇOK IYI BİR CİHAZ ÇOK KISA SÜREDE BÖYLE BİR CİHAZ ORTAYA ÇIKARANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.. ^-^ ^-^

Çevrimdışı kripto55

• Binbaşı
« Yanıtla #1342 : 10 Aralık 2013, 21:18:34 »
BU ŞEKİLDE ÇALIŞMA YAPSAK ÇOK GÜZEL OLUR ARTIK KORKAR OLDUK ELDE KÖTEK GÖREN JANDARMAYA HABER VERİYOR  DEFİNECİ DİYE  ^-^ ^-^

TEKNİK ÖZELLİKLERİ VE ANLATIMI:

Hazine aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı.Sandalete yerleştirilen dedektör, zahmetsiz şekilde yer altındaki metallerin bulunmasını sağlıyor.Yer altında bulunan metallerin tespiti için kullanılan metal dedektörleri, hemen herkesin yakından tanıdığı bir cihazdır. Ancak bu dedektörlerin kullanımı, arama faaliyetini yürüten ve bu cihazı kullanan kullanıcıların biraz efor sarfetmesiyle mümkün olabiliyor. Oysa geliştirilen yeni bir metal dedektörü, kullanıcıları adeta bu uğraştan tamamen kurtaracak gibi görünüyor. Metal dedektörünü sandaletlere taşıyan bu cihaz sayesinde kullanıcılar her.gi bir cihazı elinde tutmadan, sadece yürümek kaydıyla arama işlemi yürütülebiliyor. Yerin 60cm derinliğine kadar metal olan tüm objeleri algılayabilen cihaz, nesneyi tespit ettiğinde kullanıcıya titreşim göndererek üzerinde bulunduğu zeminin altında metal bir objenin bulunduğunu haber veriyor
[/size]
[/size]
[/size]

Çevrimdışı çavuş

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1343 : 10 Aralık 2013, 21:43:28 »
Ustam bu şekil sadece yüzeydeki objeler bulunabilir. Dp3 profesyonel metal dedektörü. Çeşitli ebatlarda başlık takılması mümkün ama dediğiniz şekilde küçük ebatlı bobine sahip olacağından yüzeydekiler hariç iş görmez.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2013, 21:45:08 Gönderen: çavuş »

Çevrimdışı Santokan

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1344 : 11 Aralık 2013, 10:50:38 »
whats the matter with dp3s?better is dp3 or dp3s or nothing?

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1345 : 11 Aralık 2013, 11:47:09 »
s.a arkadaslar
kayzer1915 usta foruma yazdıgın mesajı yeni gordum. bosluk konusunda tereddudun olmasın bizzat kullanınca ne demek istediğimi anlarsın.arazide deneme yerrin yoksa mesela mahalle aralarında telekom un şu yuvarlak logar kapakları var.her 50 metre veya 100 metrede olur veya sokak boyunca logar mazgalları var suyun aktıgı yerlerde.yerin altından gecer.bu cihazla bosluk modunda onları tespit edersin.sonra arazi işine gidersin.ben boyle bir cihaz gormedim.arkadaslar yanıma geldiğinde bu logar ları tespit ettiğimde sasırıyorlar.herkeste birden define yerleri hikayesi baslıyor.hersey hikaye gercek su ki bu cihaz tam anlamıyla mukemmel.ben de bu cihaza bosluk modu için can atmıstım.bu konuda sorunum kalmadı.yakında fırsat bulabilirsem bir kac video daha ekleyecem.bu cihaza sahip olan arkadaslarda video cekerlerse guzel olur.tecrubelerimizi paylasmıs oluruz.bazen yazmaklada olmuyor.karadag usta tekrar boyle bir guzel cihaz kazandıdıgın için tesekkuler.hakkın odenmez.
saygılarımla.

Çevrimdışı BigBang

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1346 : 11 Aralık 2013, 15:55:40 »
Class kardeşim ,

Telekom'un kanal boşluklarından kablolar geçtiği ve dolayısıyle içinde iletkenler olduğu için boşluk modu verdiğiniz örnekte doğru çalışmaz bence  ;)   Cep yönteminde para testleri yaptığımız gibi boşluk testi yapmak bile bana daha mantıklı geliyor .

Bir de bu konu üzerine Karadağ kardeşimiz birkaç video hazırlamış ve konuya eklemiştir . Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımızda 38'lik antenle yer karolarının altındaki ufak boşlukları gördüğüne dair bir video eklemişti . Video çekme imkanı olan arkadaşlar da ayrıyeten foruma ilave ederlerse iyi olur . Ancak bu konu altında devreye dair yazışmalar da olduğu için DP3S için tecrübelerin ve videoların olduğu yeni bir konu açılması bana mantıklı geliyor . Bilmiyorum sizler ne düşünürsünüz ?

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1347 : 11 Aralık 2013, 16:23:57 »
Merhaba Arkadaşlar,

kripto55, resimdeki gibi bişeyler  dedektörle olmaz ama başka şekilde yapabiliriz ;)

BigBang, konuyu tecrübeler olarak ayırma konusunda  çok mantıklı düşünmüşsünüz. Bunu uygumak güzel olacak.

Arkadaşlar ayrım için bir video çektim. Ne dersiniz artık değersizi kapatsak mı ;)

3s ayrım videosu

Saygılar
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 16:25:43 Gönderen: Karadağ »
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1348 : 11 Aralık 2013, 16:43:56 »
Açtığım konuların çoğu popülarite konusunda çok yüksek ilgi aldı ama bu video ekleme
konusunda sonuçsuz kalmıştı linke isteyen eklesin açılmışı var konunun :D
http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?topic=4467.msg37879#msg37879
--------------------------------------------------------------------------------------------
hüseyin usta video aceleye gelmiş kısa olmuş
ekrana ışık vurmuş tam ne gözükmüyor birde
bahsedilen diğer cihazı gördüm tuğla diye topraktan yapılmış bir şey koymuşlar :D
söyle kıpkırmızı 1 ateş tuğlasını bobinde tek tuş ile nası diskalife etitiğini göşteren bir video koyalım
kiremit tuğla konusunu açıklağa kavuşturan bilgi vermiştim zaten
su sıralar konu farklı yönlere kaydı sizin yazılarınız olsada kusura bakmazsanız ileriki zamanda kaldırmak istiyorum
teknik bilgiler dökümanlar olsun istemiştim firma cihazlarına döndü
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 16:47:52 Gönderen: Tesla^Pulse^Coil »

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1349 : 11 Aralık 2013, 16:54:09 »
Açtığım konuların çoğu popülarite konusunda çok yüksek ilgi aldı ama bu video ekleme
konusunda sonuçsuz kalmıştı linke isteyen eklesin açılmışı var konunun :D
http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?topic=4467.msg37879#msg37879
--------------------------------------------------------------------------------------------
hüseyin usta video aceleye gelmiş kısa olmuş
ekrana ışık vurmuş tam ne gözükmüyor birde
bahsedilen diğer cihazı gördüm tuğla diye topraktan yapılmış bir şey koymuşlar :D
söyle kıpkırmızı 1 ateş tuğlasını bobinde tek tuş ile nası diskalife etitiğini göşteren bir video koyalım
kiremit tuğla konusunu açıklağa kavuşturan bilgi vermiştim zaten
su sıralar konu farklı yönlere kaydı sizin yazılarınız olsada kusura bakmazsanız ileriki zamanda kaldırmak istiyorum
teknik bilgiler dökümanlar olsun istemiştim firma cihazlarına döndü

Merhaba,

Tesla, Ekranı büyüttüğünde + ve - görünüyor. Küçük ekran olduğunda parlamadan dolayı görünmüyor. Evet tuğla için video çekmek lazım. Nasipse o da haftasonuna kalsın. Diğer konuda ise evet iş farklı yerlere gitti ama kaldırmak yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

Saygılar

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı tutkusezgin

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1350 : 11 Aralık 2013, 17:45:44 »
Merhaba Karadağ ustam uzun süredir fırsat buluk gönderememiştim fotoları.Bugun fırsatını buldum ve ekliyorum hemen.

Cihaz o kadar süperki çalışmaktaki kesinlikle hiç bir zaman sahile gittiğim zaman boş geçmiyor.Okudugum kadarıyla çoğu kişi tektekçilik için iyi bir cihaz değil diyor ama ben sürekli sahilde kullanıyorum  bu cihazı mukemmel sadece bobinim kötü onuda Tesla usta halledicek ama şuan maddi durum sıkıntısı var.Birde karadağ ustam benim cihazımda ayrımda - + olarak göstermiyor.bunu nasıl yapabiliriz ? çalışmalarında başarıların devamını dilerim bizlere bu aleti sundugun için emekleri ve paylaşımların için çok teşşekkürler.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1351 : 11 Aralık 2013, 17:51:24 »
s.a
evet dogrudur bigbang usta. yuvarlak demir bulunan logarın etrafı bos ve derin.metalin algılama noktasında yaklastırılmıyor.o cukura.bizim burda su logarları için yapılmıs mazgal kapaklarının karsılıklı kısımları, suyun yer altndan giden kısmı plastik boru.dp3 te cektiğim bir bosluk videosu var.sanırım o plastik boru metal olarak algılanmıs.delta pulse 3te metali gordugu zaman bosluk yapıyordu.dp3s de benim cihaz diyeyim.bosluk modunda metali gormuyor.sanırım dp3s kullananlar farkındadır.bunla ilgili bir video cekmeyi dusunuyorum.
saygılarımla

Çevrimdışı nicolas

• Teğmen
  • *
  • I m always busy
« Yanıtla #1352 : 11 Aralık 2013, 20:23:39 »
Videoyu izleyemeyenler için ;)

Hi Karadağ
First I wish you good luck and success
I have not seen a video how DPS3 working on the sofware 3 dimension
is that through a computer via USB. or a bleutooth?
more details friend

Çevrimdışı dalgic35

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1353 : 11 Aralık 2013, 21:43:28 »
See page 64 to Nicolas

Çevrimdışı murat_42

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1354 : 11 Aralık 2013, 22:11:30 »
Dp3s test video

Çevrimdışı murat_42

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1355 : 11 Aralık 2013, 22:16:26 »
Dp3s test video

Sanirim video yuklenmedi beceremedim :D

Çevrimdışı nicolas

• Teğmen
  • *
  • I m always busy
« Yanıtla #1356 : 11 Aralık 2013, 23:15:02 »
See page 64 to Nicolas

Hi thanks

I have see it

but I cant understand. I see only software in laptop.

but I need know how interface and how work with the DPS3? I not see socket for dongle or hardware for bluetooth in PCB

How is the transfer from the DPS3 and laptop
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 23:17:11 Gönderen: nicolas »

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1357 : 11 Aralık 2013, 23:37:26 »
Hi,

Thank you for your interest. A extra modul is added for 3d to the detector. This modul like TE1 modul. And modul is adding top side of pic. I had previously added a photo about modul. Modul is using blutooth for PC connection.

Regards

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Çevrimdışı nicolas

• Teğmen
  • *
  • I m always busy
« Yanıtla #1358 : 12 Aralık 2013, 00:28:44 »
Hi,

Thank you for your interest. A extra modul is added for 3d to the detector. This modul like TE1 modul. And modul is adding top side of pic. I had previously added a photo about modul. Modul is using blutooth for PC connection.

Regards

ok thank you Karadag I understand you now

I can see this picture ?

Thank you for your message

Cordially Nicolas

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1359 : 12 Aralık 2013, 07:13:57 »
:) :) yazılanları videoları gördük ce iyiden merak sardı beni :) kafa reset attı ,bu ay sonu almam gerek bu harika üründen :)
Okumak tutkuların en soylusudur,