Gönderen Konu: Kyzikos Digital dedektör kulllanan varmı  (Okunma sayısı 13984 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı benimadimsoyadim

• Er
Kyzikos Digital dedektör kulllanan varmı
« : 28 Haziran 2008, 19:06:41 »
arkdaşlar aranızda Kyzikos Digital dedektör kulllanan varmı ?

Pulse sistem çalışıyormuş,

(posta gazetesinden reklamını gördüm)
aradığımda test sahalarında kepçe ile kazıp derinlik ve ayrım performansını gösterdiklerini söylediler. adoğal arazide (test sahalarında )kepçe ile kazılan yerde hile yapılabilirmi.
kullanan yada gören varsa izlenimlerini aktarabilirmi.

Çevrimdışı Uykusuz

• Global Moderator
  • Yarbay
  • Eski Nick: elbombaci
Ynt: Kyzikos Digital dedektör kulllanan varmı
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2008, 19:29:38 »
Merhaba teknolojiekibi'ne hoşgeldiniz.

http://www.globaldedektor.com/teknik.asp

Bu linkte tabloya baktığımızda derinlikleri delta ile aynı. Abartı gelmedi bana.

Ama tabloda maks derinlik 7 yazarken üstteki üzelliklerde 8 yazıyor bu tarz çelişmeler göze hoş görünmüyor.

Arazide ne olduğu belli olmaz hile yapmak isteseler istedikleri her hileyi yapabilirler hiç bir şey de anlayamazsınız. Ancak cihazı alıp oradan uzaklaştıktan sonra tek başınıza iken gerçek performansını görürsünüz. Umarım hile yapmıyorlardır.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2008, 19:33:39 Gönderen: Uykusuz »
Ey zalim nefis! İlle de birini kıracaksan; irade topuzunla enâniyet buzunu kır Ve uhuvvet havsında erit! Sendeleyenlere bir çelme de sen atma!

Çevrimdışı finder

• Er
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2008, 15:32:16 »
kime sorulsa bu soru herkez çok memnunum diyor bu kyzikoz geçekten çok iyi bir pulse dedektör buna iyice inandım çünkü bu alet hakkında hiç kimse tek kelimeyle kötü söz söylemedi kötüleyen hiç yok demekki herkez kullanınca söylenecek söz bulamıyor ben kullanmdım ama bu iyi niyetli fikirlerden sonra bence sınıfının en iyisi diyebilirim ayrımın kuvvetli olması çok güzel bir özellik bir pulse makine için...

Çevrimdışı magicstorm1

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2008, 18:31:41 »
fiyatıda güzel 3500 euro
ocıhazın aynısı bulgarıstanda stınger 2 dıye 900 eurodan satlıyor.

Çevrimdışı remzi

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2008, 19:05:59 »
Ustam memleket neresi...

Çevrimdışı magicstorm1

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2008, 13:12:45 »
kastamonu kardeş

Çevrimdışı magicstorm1

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2008, 13:14:46 »
finder 1m2 başlık ufak şeylerede ötüyo çivi gazoz kapagı gibiminarelli toprakta aramak zor toprak temizse randıman süper

Çevrimdışı tuuva

• Er
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2008, 16:51:57 »
değerli arkadaşlar...

bizde kyzikos cihazını aldık rahata ettik...
diğer cihazlarda sıkıntı çok bu cihazın ayırımı derinliği bol metalli yada mineralli sahalardaki rahatlığı performansı gerçektende güzel...
kyzikos kyzikostur benzerleri asla aynı özellikte değildir farklı cihazları aynı stantta deneyer gördük bu farkı...
diğer dedektörler bence artık demode olmuştur..tek para olayı için söylemiyorum tabiiki...

Çevrimdışı agenor

• Onbaşı
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2008, 17:47:42 »
fiyatıda güzel 3500 euro
Yukardaki bilgi hakkında yorum yapan olmamış!
Eğer bu iki cihaz aynıysa fiyat farkı nerden çıkıyor?
Yorumlarını yazan arkadaşlara teşekkür ederim ama yorumlarınızda sanki reklam yapıyormuşsunuz izlenimi edindim. Elbetteki hiç bir mecburiyetiniz olmadan burada deneyimlerinizi paylaşmanızdan dolayı size saygım sonsuz ama ne bileyim ben böyle hissettim.

Çevrimdışı magicstorm1

• Yüzbaşı
« Yanıtla #9 : 10 Aralık 2008, 11:03:02 »
ground pionerr kyzikos türkiyede stinger bulgaristanda satılıyor.hepsi pd 3200 dedektörün aynısı türkiyede 3000 3500 eurodan bulgarıstanda 900 eurodan satılıyor kyzıkosta duydugum kadarıyla bulgarıstanda yaptırılıyor.hepsi pd3200 anlıyacagın...banada sitede kyzikos reklamı yapılıyor gibi geliyor.bana sorarsanız güzel makına alıcaksanız www.mdetectors.com adresinden 900 euroya stingeri alın
fazla para vermeye gerek yok.sitede videosuda var.herkese iyi bayramlar...

Çevrimdışı king34

• Er
« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2008, 00:22:11 »
merhaba

arkadas bende 1,5 senedir stinger var sofyadan almıştım her ay giderim bulgaristana ayrıca  kyzikos uda firmasına gittim gordum aynı dedektor degil kardes derinlik bile degisik fiyatı da 3500 ytl imiş  stingerde guzel pulse dedektor fakat ayrım net degil kyzikos daha iyi artık stingeri üretici firma uretmiyor  zaten uretici firma stinger 2 yi cıkarttı onuda gordum kullanılacak gibi degil cok karmaşık  (üretici frima mikron) bence atarken destekli atmak lazım ground pionerde bulgar yapısı shumende deeptech diye bir firma yapıyor ve 850 euro ama ground pioner ayrı cihaz stinger ayrı kyzikos ayrı ozellikleri de farklı

saygılar

Çevrimdışı king34

• Er
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2008, 00:26:12 »
ayrıca stinger dedektorumu 1*1 başlığıyla 900 euroya isteyen olursa verebilirim

mail : sahin1867@hotmail.com

Çevrimdışı tuuva

• Er
« Yanıtla #12 : 18 Aralık 2008, 23:07:04 »
değerli arkadaşlar.

yukarıda bulgaristandaki cihazdan bahsedilmiş burada bir noktayada temas etmek gereği duydum.

taktir edersinizki bulgaristandan alınan cihazın faturası ve garantisi olmaz diyelimki arıza yaptı muhatap olmaz bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım.

kyzıkos artık Türkiyede toplanıyor. maliyet düşmüş firma yetkilisinden bu gün edindiğim bilgiye göre şuanda fiyatı 4.000 ytl. kampanya fiyatı peşin para 3.500 ytl.

alana hayırlı olsun.

Çevrimdışı alcapane

• Üsteğmen
  • **
« Yanıtla #13 : 25 Ocak 2009, 22:29:30 »
tuuva senin bu kzykos ile ortaklığın war galiba :-) aynı paraya 3 tane bulgaristandan alıyosun yani arızalananı çöpe atsan da karlısın :-) nasıl mantık

Çevrimdışı LaHavLe

• Er
« Yanıtla #14 : 16 Şubat 2011, 10:29:15 »
fiyatıda güzel 3500 euro
Yukardaki bilgi hakkında yorum yapan olmamış!
Eğer bu iki cihaz aynıysa fiyat farkı nerden çıkıyor?
Yorumlarını yazan arkadaşlara teşekkür ederim ama yorumlarınızda sanki reklam yapıyormuşsunuz izlenimi edindim. Elbetteki hiç bir mecburiyetiniz olmadan burada deneyimlerinizi paylaşmanızdan dolayı size saygım sonsuz ama ne bileyim ben böyle hissettim.

Selam sevgili arkadaşım.Yazını geç okumuş oldum ama okuyuncada Hökkkk oldum desem yeridir.Ben sana diğer kişi veya  kişiler gibi  Cihaz satıcısımısın demiyeceğim :)  Kyzikos  Kyzikosdur demişsin ve cihazın  stinger 2 isminde takliti olduğunu söylemişsin umarım bunla araştırarak söylemişsindir diyeceğim fakat oda imkansız.Dostum bak sana şunu belirteyim amacım kimsenin ürününü karalamak veya hor görmek değil.Fakat burada birilerini överken  birilerinide yerin dibine sokman hoş değil.Konuyu biraz toparlayıp bitireyim.  Kyzikos dediğin cihaz Türkiyede imalatı olan ve o yerin dibine soktuğun Stinger 2 isimli cihazın birebir KOPYASIDIR  aynı zamanda  Land Craft < bu cihazda  Kyzikos gibi  stinger 2 isimli cihazın kopyasıdır.Sen şimdi çıkmış taklit bir cihazı orjinaline karşı daha iyidir diyerek kafaları karıştırıyorsun.önce araştır araştırmadan yorum yapmak sağlıklı değildir.

Çevrimdışı gaziteam

• Er
« Yanıtla #15 : 30 Ocak 2012, 20:34:05 »
merhabalar... uzun araştırmalarım sonunda bende bir kyzikos aldım 2. el.. 1800 tl ye var nette.. 38 cm lik başlık ile tek parayı 70-80 cm den görüyor.. Yaptıgım araştırmalar neticesinde kyzikos un bulgaristanda satılan bir pi dedektörün tükçe versiyonudur.. cihazın yüksek derinlink belirtmeleri 2x2 metre başlık ile yüksek çekime kavuşmasıdır.. cihaz 2 farklı başlık ayarından oluşuyor.. 2 si standart  2 si opsiyonel 4 başlıktan oluşuyor.. büyük pimaş boruları taşımak tek kişiyle imkansz.. 50x50  yada 60x60 elips başlık için çalışmalara başladım.. firma bobin konusunda hiçbirşekilde bilgi vermiyor.. yenisini verelim diyor ve 500 tl istiyor.. cat5 ve cat 6 kablosuna 500 tl vermekte işime gelmiyor dogrusu... nasip olursa bu yaz bolbol deneyecegim..

Çevrimdışı Bathonea

• Onbaşı
« Yanıtla #16 : 08 Mart 2012, 15:47:15 »
merhaba

arkadslar yaklasık 8 aydır kullanıyoruz

bizde  deneyerek aldık ve daha sonra tecrubelerimde gordum cihaz aynı verilen olculerde derinlikte
aynı derinlikte ceken diğer pulse dedektorlerde vardı ama bunun ayrımı cok iyi  alman lorenz deep max ile karsılastırdık lorenz  derin sınıfın en iyisi bilinir  ama 1*1 başlık ayrım yapmıyor kyzikos ayırıyor bence gidip gorup deneyin siz karar verin tek parada minelab derin sınıfta kyzikos diyoruz

saygılar

tek mesajınız var hiç inandırıcı gelmiyor ve satıcı firma izlenimi veriyor,  8)

bu pulseler tek kişi kullanılamıyor sanırım yerin 7 mt altını çektiğine göre kucağınızdaki cihaza devamlı öter  ;)

Çevrimdışı 23nisan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #17 : 07 Nisan 2012, 14:03:40 »
değerli arkadaşlar.

yukarıda bulgaristandaki cihazdan bahsedilmiş burada bir noktayada temas etmek gereği duydum.

taktir edersinizki bulgaristandan alınan cihazın faturası ve garantisi olmaz diyelimki arıza yaptı muhatap olmaz bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım.

kyzıkos artık Türkiyede toplanıyor. maliyet düşmüş firma yetkilisinden bu gün edindiğim bilgiye göre şuanda fiyatı 4.000 ytl. kampanya fiyatı peşin para 3.500 ytl.

alana hayırlı olsun.

magicstorm1 doğru söylüyor bu cihazda 900 eruo civarı vede açılan başlık zaten bu dedektörü kullanan birisi varmı diye tecrübeler hakkındaki bilgileri sormuş . Ama siz sanki satıcısısınız vede sırf bu başlık için hesap açmış gibi konuşuyorsunuz böyle bir niyetiniz var ise burası paylaşım forumu satış için değil bilgi vede elektronik ağırlık paylaşım amaçlıdır .

Çevrimdışı tolgahan06

• Yüzbaşı
« Yanıtla #18 : 27 Mayıs 2012, 16:57:50 »
Bu cihazı satan firmalar set 6 metre derinlik ve ne ayrımdan söz ediyorlar bence çok saçma diye düşünüyorum birde derinlğide veriyormuç madem okadar muhteşem ve mükemmel bir cihaz  satma kardeşim kendin bul.1 metre başlıkla net 6 metrede saçma diye düşünüyorum.
Eger insanlari, dusunduklerine inandirirsaniz, sizi severler. Gercekten dusundururseniz ise, sizden nefret ederler

Çevrimdışı yener

• Yüzbaşı
« Yanıtla #19 : 11 Temmuz 2012, 16:53:31 »
6 metre çekse kim kazacak ;D dagda onu ;)