Gönderen Konu: K150 PIC PROGRAMMER HAKKINDA  (Okunma sayısı 130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
K150 PIC PROGRAMMER HAKKINDA
« : 31 Temmuz 2019, 14:54:50 »

S.a arkadaşlar. K150 pic programmer aldım birtane. bunda fuse ayarını yapamadım fuse ye tıklayınca 3 cü resimdeki gibi bir sayfa çıkıyor kafam karıştı H fuse Ve L fuse nerelere gireceğim bu değerleri
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • As Soon As Possible.
Ynt: K150 PIC PROGRAMMER HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2019, 15:10:53 »

S.a arkadaşlar. K150 pic programmer aldım birtane. bunda fuse ayarını yapamadım fuse ye tıklayınca 3 cü resimdeki gibi bir sayfa çıkıyor kafam karıştı H fuse Ve L fuse nerelere gireceğim bu değerleri

Bende almıştım zamanında bundan. Bunun kendi yazılımı var sigorta ayarları o yazılım üzerinden yapılıyordu galiba.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimiçi BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2019, 15:25:35 »

Bende almıştım zamanında bundan. Bunun kendi yazılımı var sigorta ayarları o yazılım üzerinden yapılıyordu galiba.

KENDİ ORJİNAL YAZILIMI BAŞKA YAZILIMLARLA DENEDİM PROGRAMLAYICIYI GÖRMEDİ

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • As Soon As Possible.
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2019, 15:37:13 »

KENDİ ORJİNAL YAZILIMI BAŞKA YAZILIMLARLA DENEDİM PROGRAMLAYICIYI GÖRMEDİ

Driverini kurdun mu peki, bu programlayıcıların usb sürücüsünü bulmak mesele oluyordu.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • As Soon As Possible.
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2019, 15:40:44 »
http://wp.brodzinski.net/wp-content/uploads/2014/10/IO-Cable_PL-2303_Drivers-Generic_Windows_PL2303_Prolific.zip

sürücüyü indirip yükleyin. Aygıt yöneticisinden Prolific-to-Serial Comm Port  a sağ tıkalyın ve sürücü yazılımını  güncelleştire tıklayın.
Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara ya basın. Gözat a tıklayrak Prolific USB-to_Serial Comm Port version 3.3.2.105 model [10/27/2008] ı seçin ve ileriye tıklayın.

Dosyayı indirip talimatı bir dene kardeşim.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimiçi BuLutBey

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2019, 16:09:40 »
http://wp.brodzinski.net/wp-content/uploads/2014/10/IO-Cable_PL-2303_Drivers-Generic_Windows_PL2303_Prolific.zip

sürücüyü indirip yükleyin. Aygıt yöneticisinden Prolific-to-Serial Comm Port  a sağ tıkalyın ve sürücü yazılımını  güncelleştire tıklayın.
Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara ya basın. Gözat a tıklayrak Prolific USB-to_Serial Comm Port version 3.3.2.105 model [10/27/2008] ı seçin ve ileriye tıklayın.

Dosyayı indirip talimatı bir dene kardeşim.

Kuurlumda sıkıntıyok kuruldu pic okuyorum üzerinden yazarken fuse ayarları nası olacak onu öğrenmek istedim