Gönderen Konu: Neden T 1 ?  (Okunma sayısı 435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makintel

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Neden T 1 ?
« : 02 Şubat 2019, 15:43:09 »
Karadağ hocamızın üretmiş olduğu, bir çok işlevleri bulunan bunca dedektör dururken  neden  ''T 1 ''?...   tek tekçilik ruhu, hemen hemen hepimizde mevcut...tek tekçilikte, çoğumuzun  aradığı vasıflara sahip olup;ufacık tefecik yapıya sahip ama, karamürsel sepeti değil :D :D :D  ( Karamürsel sepetleri öyle, ufacık tefecikmidir  onu da bilmiyorum yaa >:D >:D >:D ...Pratik oluşu ,hafif oluşu, belirgin ses ayırım hüneriyle , fiyat cazibesiyle , elde ikinci bir  makina olarak bulundurulması gereken , tam olarak teknoloji ekibimize sunulmuş Hüseyin Karadağ yapımı nadide bir cihaz... Karadağ Hocam, nacizane bana da bir tane gönderdi...Israrla öneririm.
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Neden T 1 ?
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2019, 21:23:24 »
Hayırlı olsun ustam artık dolaşırsın sur aralarında veya sur duvarlarında >:D

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2019, 21:24:13 »
İnşallah bir gün benimde olur 8)

Çevrimdışı makintel

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2019, 22:36:39 »
Ankebut ustam, sağol, Allah razı olsun da; yalnız,  sur duvarlarına benim pek elim gitmez... ^-^ ^-^
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • General
  • ne çektin be...
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2019, 18:51:52 »
Hayırlı olsun güle güle öttürün 😊
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimdışı makintel

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2019, 21:30:20 »
Sağol Onur Ustam.  Ona bir de zil takarım; o zaman zilli düdük olur :D :D :D ...

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • General
  • ne çektin be...
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2019, 13:38:24 »
Yüksekten uçurmada ustam naparsan yap :)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimdışı makintel

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2019, 13:59:03 »
Onur Ustam, ona kanat filân takmam :D ...onun da, üreticisinin  de asaleti var...kaldı ki, bu dedektör, bir vlf de olması gereken bütün özelliklere sahip olmasına rağmen, sesli ayrımında da belirgin artılıkları var... bir ikinciside , ara sıradır benim öyle avanaklıklarım >:D >:D >:D ...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2019, 18:44:45 »
Öncelikle güle güle kullanın. Bol nasibiniz olsun. Beraberinde yazdığınız güzel iltifatlar için teşekkür ederim. Aslında bence baya abartmışsınız. Ben fakır bi dedektör tasarımcısıyım sadece :)
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı makintel

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2019, 21:14:02 »
Mütevazilik te bu kadar olur be Karadağ Ustam

Çevrimdışı makintel

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #10 : 13 Şubat 2019, 21:59:53 »
Arazi cesaretimi pek kullanmamış olmama rağmen, (neden mi ?  çünkü bulunduğum yöre, Dünya listesine aday hale getirilmiş tarihi bir sit alanı)  irili ufaklı pek çok dedektörlerle haşır neşir oldum ...hava testlerinin marefetini de az çok bilirim ;belki, istisnalar hariç 30-35 santim veya biraz daha farklı... hasılı, toparlıyacak olursak,  bizim ufacık tefecik görünen  '' T 1 '' imiz  neredeyse 46-50 santimlerde hissediliyor  lira büyüklüğünde bir parada. Bu da  ses ayrımı belirgin olan bir vlf için az şey değil... ha.. hava testi tam bir ölçü değildir ama, 3 aşarı, 5 yukarı yine bir fikir verir... ikinci bir cihaz olarak elde bulundurulması gereken güzel bir dedektör  ''T 1 ''...  Karadağ Ustalar reklamını yapmasını bilmiyorlar ve utanıyorlar anlaşılan;bari ben üsleneyim bu görevi >:D >:D >:D ...  Siz de, ''bu da iyiki bi dedektör almış, dilinden düşürmüyor'' demeyin ha ^-^ ^-^ ^-^ ...Ne yapalım bütçemiz o kadar :) ... o bütçeye o kadar olur >:D ...ama kullanın bak, haklımıyım haksızmıyım ^-^ ^-^ ^-^ ...