Gönderen Konu: YÜKSEKLERDEN UÇAN DEDEKTÖR '' Benim defineciliğim okadar olur işte''...  (Okunma sayısı 412 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makintel

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
 ;D ;DBilmiyorum sizin de tecrübeniz varmı?... ben, çok güzel bir tecrübe sahibi oldum...dedektörü uçarken gördüm...baya da güzel bir hız yapıyordu...
,,,,,Terastayım; elimde çakar almaz dedektörüm...bazı deneyler yapıyorum...doluya koyup almama, boşa koyup dolmama hadisesi söz konusu...bir an geldi kafamdaki şapka bir kilometre yukarılara fırladı...bayramlık ağızım başladı yüksek sesle konuşmıya;
.....Ulan, dalında yeşermiş tatlı bir nane yemezsin!...
.....Kalk araziye gidelim diye yalvarırım,ben korkağın tekiyim , enselenmekten korkarım diye yaygarayı basarsın!...
.....Topladığın o kadar demir ile inşaat mı yapacaksın derim; hayır ıspanak yemekten bıktım, o yolla bünyemi geliştirip çelikleştireceğim dersin...
.....Ulan dedim, suratın surat değil... markan marka değil...kullanma kanunun kanun değil...ve ilâve ettim;
.....Gel seninle ufak yollu bir hesaplaşma seyahatine çıkalım...
Benim teras oldukça yüksektir;kolumla pek te yumuşak olmıyan bir hareket yaptım...aşağıya doğru o kadar tatlı bir tempoyla süzülüyordu ki; hızına yetişmek mümkün değildi...bu hız, belki ışık hızı değildi ama, hiç şüphe yok ki, ses hızını gölgede bırakabilecek nitelikte idi...
::::::::Bazı dedektör satıcılarının uçurmalarını ciddiye almaz, 'ammada abartıyor ha' dedrdik, meğerki haklıymış adamlar....
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2019, 23:14:08 Gönderen: makintel »
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimiçi Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Elize zihnine sağlık. Sanki bu senin ilk uçan dedektörün değildi. Yanlış mı hatırlıyorum? :)
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı makintel

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Haklısınız Karadağ Ustam; aynı dedektör anısının komik bir tarzda yeniden  hortlamasıydı ;) ... Saygılar, sevgiler.
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimiçi Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Yav ustam senin uçurduğun dedektör kimin elinden uçtuğunu bilse zevkle yere doğru ilerlerdi :)

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Profesör

• Söz Sahibi+
  • Yüzbaşı
benim yazdığım yazı nereye kayboldu eski yazıları sildinizmi?

Çevrimdışı makintel

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
lize zihnine sağlık. Sanki bu senin ilk uçan dedektörün değildi. Yanlış mı hatırlıyorum?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kıymetimi bilseydi   oh olsun

Çevrimdışı onur600

• Söz Sahibi+
  • General
  • ne çektin be...
:D sın günlerde uçan dedektör moda
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

whatsap ihbar 5443372844
Teknolojiekibi Tokat bayi

Çevrimiçi Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
benim yazdığım yazı nereye kayboldu eski yazıları sildinizmi?

Yo hiç bir yazı silinmedi

it ürür kervan yürür...

Havlayan kopek ısırmaz 

Çevrimdışı makintel

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
sın günlerde uçan dedektör moda
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
8) Bilemedin Onur Ustam, her dedektörün kanatları yoktur; öyle olsa, tüfeğini kapan sürek avına çıkar...

Çevrimdışı Ankebut

• Söz Sahibi+
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
Makintel ustam uçtu uçtu dedektör uçtu....desem kimse inanmaz dimi ama sen buna şahitsin. >:D

Çevrimdışı makintel

• Moderator
  • Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Alt tarafı bi dedektör ya.. uçtu gitti işte ne yapalım; uğurlar olsun....
arkadaşlar, hepsi bı tarafa  boşveret de; beceriksizlik ve bilgisizliğimden , sitemize vidyo yükliyemiyorum...kıymetli önerilerinize muhtacım...