Gönderen Konu: Bursa :Yenişehir : Resmi Kazı Yapacaklar İçin Yer?  (Okunma sayısı 402 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibumail

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Bursa :Yenişehir : Resmi Kazı Yapacaklar İçin Yer?
« : 30 Aralık 2018, 19:35:37 »
Resmi Kazı Yapacak Arkadaşlara Duyurulur Hayriye Köyünde Bulunan ve Sit Alanı Olmayan Bölge İçin Bulmacayı Çözdük.
Hayriye Köyü Göksu Deresine 100m mesafede yerde kesinlikle var Lidyalılara ait olduğunu düşündüğümüz yer. Sadece Resmi Kazı Yapacaklara ve Pay vereceklere tam nokta verilir. Deneyin Şansınızı. Ya Çıkarsa?
Kesin değil ama yüksek ihtimalli yer.
Definecilikte uzun yıllardır varım. Haram olduğu için ben bulup almayanlardanım. Bulun ve alın. Dere kenarı kanyona gelmeden sol tarafta taşlık alanın ustu (Kaya Mezarlarının Üstü) Lidya dönemi

Çevrimdışı Ankebut

• Moderator
  • Yarbay
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Bursa :Yenişehir : Resmi Kazı Yapacaklar İçin Yer?
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2018, 20:38:54 »
Eğer sen definecilik haram diyorsan o zaman yer söylemende günah değilmidir? Oysaki yanlış biliyorsun define haram değil helaldir. Usulüne göre yapılan definecilik helaldir. Usule uyulmaz ise harama girer. Bu bağlamda çalışarak para kazanmakta helaldir ancak günah işlerden kazanırsan harama girer. Herkesin bilgisine.

Çevrimdışı ekol71

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2018, 17:09:46 »
Herşey  haram bu nedir arkadaş gecen biride  gün yapip para biriktirmek haram diyodu :)

Çevrimdışı ibumail

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2019, 00:19:52 »
Benim resmi kazı ysapmam görevim dolayısı ile uygun olmaz. Ondan Bana Haram Size Helal
 >:D

Çevrimdışı senolcandir

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2019, 22:08:34 »
haram oldugu için ben yapmıyorum, pay vereceklere yer gösterilir.
afederinsin,de bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezlermi kardeşim. Aldıgın payda haram o zaman. oh ben masraf yapmayayım boş atıp dolu tutayım çıkarsa pay alayım çıkmazsa resmi kazı masrafları kazana girsin. oldu gözlerim doldu. >:(