Gönderen Konu: sniffer XR-71  (Okunma sayısı 148196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: sniffer XR-71
« Yanıtla #80 : 14 Nisan 2011, 15:58:09 »
syn alemdar bu mustafa ustanın sattığı plaket gerçek xr71mi kendisinede sordum ama seninde bilgin vardır açıklarmısın saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #81 : 14 Nisan 2011, 17:00:56 »
devre delta ile aynı çakma xr-71 bu devre yaptığım farkı ise 300hz de çalışması sadece

alemdar usta'nın ticari olarak yaptırdığı karttan zamanında 5 tane almıştım kenarda duruyordu

şuan kartı yeniden dizmeye başladım

Çevrimdışı asad06

• Yüzbaşı
  • Efendilik ağaç gibidir Kökü yerde, başı Göktedir..
« Yanıtla #82 : 14 Nisan 2011, 17:11:34 »
Anlaşılan bu plaket saglam degil ticaret amaçlı yapılıp satılmak için sunulmuş malesef sanal ortamda neleri var işte

Çevrimdışı asad06

• Yüzbaşı
  • Efendilik ağaç gibidir Kökü yerde, başı Göktedir..
« Yanıtla #83 : 14 Nisan 2011, 17:27:03 »
Ayıkmışın mevzuyu işte ;)

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #84 : 14 Nisan 2011, 17:31:13 »
devre delta ile aynı çakma xr-71 bu devre yaptığım farkı ise 300hz de çalışması sadece

alemdar usta'nın ticari olarak yaptırdığı karttan zamanında 5 tane almıştım kenarda duruyordu

şuan kartı yeniden dizmeye başladım

usta cevabınız için teşekkürler şimdi bu devreyi yüksek frekansta çalıştırmanın mineralde etkisi nasıl olur yani iyimi kötümü birde bu plaket üstündeki küçük bobin nedir ne işe yarar bilgi verirmisin teşekkür ederim sizede kolay gelsin saygılarımla
ceryan3200

Çevrimdışı alemdar

• Yüzbaşı
« Yanıtla #85 : 14 Nisan 2011, 18:12:49 »
teknoloji
devre %90 bitti, az bir kısım yer var. sorun yok.satışına gelince tabiki daha olmamış bir cihaz satcak değiliz fakat illada istersen xr7 ve süper scan modellerini sipariz ile yapıyor mustafa usta.xr71 de çok kısa zamanda işallah olur.Entegreleri genel olarak 741 ile yapıldığı doğrudur.saygılar.

Çevrimdışı alemdar

• Yüzbaşı
« Yanıtla #86 : 14 Nisan 2011, 18:15:05 »
diğer soruya gelince
resimdeki 71 kartı çakmadır. orjinal xr71 kesin olarak değildir.bizde bir sazanlık yapıp büyük bir heves ile 50 adet bastırdık. Fakat orjinal cihaz ile alakası olmadığı için bir üretmedik.

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #87 : 14 Nisan 2011, 18:17:16 »
slm alemdar usta bu plaketteki bobin nedir ne işe yarar bide frekans artınca mineralde fark ne olur saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı Teknoloji13

• Yüzbaşı
« Yanıtla #88 : 14 Nisan 2011, 18:27:25 »
diğer soruya gelince
resimdeki 71 kartı çakmadır. orjinal xr71 kesin olarak değildir.bizde bir sazanlık yapıp büyük bir heves ile 50 adet bastırdık. Fakat orjinal cihaz ile alakası olmadığı için bir üretmedik.

xr71 delta pulse delta pulse2 aynı çihaz aralarında 2-3 malzeme farkı var bunlarda performansı etkiliyecek bir şey değil.x71 veya delta prensip olarak devrenin anlaşılması açısından temel alınacak özelliği oldugu için iyi bir başlangıçtır diye  düşünüyorum geliştirmeye açık bir çihaz tabi bu size kalıyor.gold scan vs.. lerde bunların kardeşleri dir  ;D bu saatten sonra sizin yaratıcılıgınızla bu şemaları geliştirmek kalıyor henüz stabil olmayan bir kart hala.
Doğru yazdım diye kızma!

Çevrimdışı alemdar

• Yüzbaşı
« Yanıtla #89 : 15 Nisan 2011, 12:02:45 »
resimde görünen bobin asıl olarak orada olması gereken sigorta olmalı.fakat mustafa usta bir mucit olarak oraya bobin takarak elektiriği soklamış.ve olası paraziti engellemeye çalışmış.diğer soruna gelince frekans yükselince mineralde ne gibi sıkıntı olur, bence gerek yok, cihazın hızlı çalışmasının kullanıcıya fazla bir artı sağlıyacağını sanmıyorum. boşa akü sarfiyatı olabilir.mineraldende etkilenme söz konusu olur.

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #90 : 15 Nisan 2011, 15:46:43 »
resimde görünen bobin asıl olarak orada olması gereken sigorta olmalı.fakat mustafa usta bir mucit olarak oraya bobin takarak elektiriği soklamış.ve olası paraziti engellemeye çalışmış.diğer soruna gelince frekans yükselince mineralde ne gibi sıkıntı olur, bence gerek yok, cihazın hızlı çalışmasının kullanıcıya fazla bir artı sağlıyacağını sanmıyorum. boşa akü sarfiyatı olabilir.mineraldende etkilenme söz konusu olur.

alemdar usta cevap ve ilginiz için teşekkür ederim saygılarımla
ceryan3200

şah-in

• Ziyaretçi
Ynt:
« Yanıtla #91 : 05 Mayıs 2011, 16:27:59 »
 bende sniffer XR-71 metal dedektörü var.nasıl kullanılır .ayarlarını detaylı anlatan olursa memnun olurum.saygılar

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
Ynt:
« Yanıtla #92 : 05 Mayıs 2011, 22:19:57 »
bende sniffer XR-71 metal dedektörü var.nasıl kullanılır .ayarlarını detaylı anlatan olursa memnun olurum.saygılar
s.a.
sende ki xr-71 nasıl bir cihaz şeması bu sitede olandan mı yoksa değişik birşey mi? eğer şeması bu sitede olan değilse bir resmini çekip ekleyebilirmisiniz buraya
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

şah-in

• Ziyaretçi
« Yanıtla #93 : 10 Mayıs 2011, 01:43:57 »
sniffer XR-71 metal dedektörü nasıl kullanılır .ayarlarını detaylı anlatan olursa memnun olurum.saygılar

Çevrimdışı alemdar

• Yüzbaşı
« Yanıtla #94 : 10 Mayıs 2011, 20:53:56 »
selamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ne iş yahu.

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #95 : 10 Mayıs 2011, 22:21:24 »
selamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ne iş yahu.

buyur usta
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı alemdar

• Yüzbaşı
« Yanıtla #96 : 11 Mayıs 2011, 21:04:12 »
Dostum bu aralar sniffer sahibi olanlar tek tek ortaya çıkıyor.ne bu hal.İşallah iyi olur
ne dersin..............

OLDMAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : 30 Ekim 2011, 18:12:28 »
Selam kardeşler hepinize başarılar dilerim.Bende dışı XR71 olan fakat içi açıldığında  2010 olan bir makina,
bu makina çok perişan bir halde bana geldi.topladım .çalışır vaziyet getirdiğimi sanıyordum.
Makineye akım verdiğimde bir türlü sus turamadım.Devamlı metale öter bir ses gibi ses veriyor.
Siz değerli ustalardan sorunuma yardıcı olmanızı istirham ediyorum.Bu sorunu nasıl giderebilirim.
yardımcı olursanız sevinirim.Bu makinanın metale yaklaştığında ötmesi beni ziyadesi ile memnun edecektir.
Zahmetlerininzden dolayı şimdiden hepinize teşekkür edrim

Hüseyin Abiniz ve kardeşiniz.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #98 : 30 Ekim 2011, 18:24:33 »
Merhaba,

Devrenizin içinden çıkan devre tam olarak deltamı?

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #99 : 03 Ağustos 2013, 12:14:01 »
Dışına başka ismi basılmış içinde delta çıkan bi cihaz...
tv tamircisi arkadaş bunu epey kurcalamış hurda olmuş...
adamın içi gitti. Nekadar bunun üst versiyonu bende var vereyim dediysemde, dinletemedim :D
NOT:SNİFFER in orj.şeması olan varmı elinde.gördüğüm kadarıyla bazı ustalarda var.
saygılar
foto bozuk pc de çektim
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2013, 12:15:41 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...