Gönderen Konu: whites xlt mi m6 mı yoksa garret ace 250 mi?  (Okunma sayısı 54922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emekli AMCA

• Ziyaretçi
Ynt: whites xlt mi m6 mı yoksa garret ace 250 mi?
« Yanıtla #40 : 29 Ağustos 2008, 21:46:02 »
hayırlı olsun..

video yokmu video.. :D
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2008, 21:47:15 Gönderen: emekli AMCA »

nacibaba

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 29 Ağustos 2008, 22:43:13 »

SAYIN ARKADAŞLAR  SİZLERLEN BEN ANLAŞAMIYACAĞIZ  FARKLI LİSAN KONUŞUYORUZ  ONUN İÇİN HERŞEY YERİNDE KALSIN  ........

BEN NE DİYORUM SİZ NE DİYORSUNUZ NEDEN BAHSEDİYORSUNUZ ANLAŞILIR GİBİ DEĞİLDİR  YA DİKKATLİ OKUMUYORSUNUZ YADA BİLMEDİĞİNİZ KONULARDA ISRARCILIK EDİYORSUNUZ YOK ÖYLE ŞEY OLMAZ DİYE KARŞINIZDAKİNİ YALANCI ÇIKARMIYA UĞRAŞIYORSUNUZ  BEN BİLGİÇLİK TASLAMIYORUM 60 SENELİK KENDİ TECRÜBELERİMİ SİZLERLEN PAYLAŞMIYA UĞRAŞIYORUM  AMATÖR DE DEĞİLİM SİZİN YAPMAK İSTEDİĞİNİZ CİHAZLAR İLEN BU BAHSİ GEÇEN CİHAZLAR ARASINDA BÜYÜK UÇURUMLAR VARDIR İLK ÖNCE BUNU BİR BENİMSEYİNİZ ...
ALIN BİR NUMUNE ARKADAŞ DİYORKİ GARETTE İŞLEMCİ VARDIR BEN DE DİYORUMKİ HAYIR YOKTUR  30 SENE ÖNCEKİ CİHAZINI AÇINIZ AYNI KARE ŞEKLİNDEKİ AYNI NOLU ENTEGREYİ BUGÜNKİ EN SON MODELİNİN İÇİNDE DE GÖRÜRSÜNÜZ  VE DİYORUM Kİ 30 SENE ÖNCE BİLGİSAYAR VARMIYDI  BU ŞEKİLDE İŞLEMCİLER ÜRETİLİYORMUYDU  ONUN İÇİN BİLMEDİĞİNİZ VEYA GÖRÜNÜM OLARAK BENZETİĞİNİZ BİR KONUDA ISRARCI OLMAYINIZ BENİM ELİMDE İLK ÇIKAN İŞLEMCİDEN GÜNÜMÜZE DEK OLANI VE 1 REMLERİN ÇEŞİTLERİNDEN GÜNÜMÜZE KADAR OLANLARI MEVCUTTUR HEPSİNİ SAKLIYORUM BİR ELEKTRONİK MÜZESİ AÇMAK SENELERDİR HAYALİMDİR VE BUGÜN ELİMDE 200 SENE ÖNCESİNDEN NE ÇIKMIŞSSA HEPSİNDEN NUMUNELER VARDIR  YANİ DETAYLI ŞEKİLLERDE SİZLERE YAZDIĞIM İÇİN BENİ FARKLI BİŞİ OLARAK DEDİĞİ DEDİK UKALA KENDİNİ BEĞENMİŞ SIRF KENDİ DEDİĞİ OLUCAK ŞEKİLLERDE YAKLAŞIMLAR OLMAKTADIR HALBUKİ ALAKASI YOKTUR VE NET İYİ ANLAŞILSIN DİYE MİSALLERLEN VE UZUN UZUN YAZARAK ANLATMIYA UĞRAŞIYORUM AMA OLMUYOR
VE ARANIZDAN ÇEKİLİYORUM 

HEPİNİZE SAYGILAR SELAMLAR...

Çevrimdışı emir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #42 : 29 Ağustos 2008, 23:01:16 »
bacibaba  kısa  ve  öz  anlatırsan  ne  dedigini  anlarız  ya  baba  nediyorsun  valla  uzun  uzun  yazın  kısa  yaz  çok  yaz 
DADAŞ

Çevrimdışı emir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #43 : 29 Ağustos 2008, 23:26:12 »
ya  arkadaşlar  sanırım  naci  baba  çok  deneyimli.size  ben  bişe  söliyim;85  yaşında  defineci  tanıdım  adama  dedim  ne  buldun  bugune  kadar dedi  5  -10   tek  para.valla  ben  toprak  altında  fazla  bişe  olduguna  inanmıyorum.itikler  kayıplar  hariç.85  yaşında  adamm  önmrü  aramayla  geçmiş.inanın  devletten  65  mayışı  alarak  geçiniyor.yav  adam  halen  arıyor.bakın  bunun  fazlası  adamı  şizofren  yapar.fransada  arkadaşım  var  dedim  ordan  iyibir  cihaz  getir  bana  dedi  o  türkiyede  çok  olur  orda  bulunmaz.bizim  bu  zaafımızı  duyan  ülkeler  yaz  sezonu  paso  dedektör  yapıp  satıyo.sanırım  naci  babada  öle  var  yaptıgı  cihaz.baba  60  senedir  ne  buldun  anlat.nalmı  çivimi  yoksa  tek paramı.ya  sanki  yerden  altın  ekiyon  çogalıyor.bu  zayıflık  neden  bilirmisiniz.ekonomi  çöküntü  yaşadıkmı  ya  milli  piyango,yaloto yada  define vb.bunlarla  harcadıgımız  paraları  ve  zamanı  çalıssak inanın  arayacagımızı  buluruz.ben  hiç  aramadım  ama  çok  dinledim.ya  insanlar  olmuş  şizofren  şöle  felan yerde  işaret  var  bilmem  haç  işareti  var  ya  kardeşim  olurtabi.adamlar  türkiyede  mezar  kalmadı  eşti.devlet  bu  işi  neden  yasaklıyor.halkının  zengin olmasını  devlet  istemezmiihatta  devlet  teşvik  eder  .şimdi  devlet  izin  verse  deseki  arama  selbes  ya  inanın  tarih  diye  bişe  bırakmazlar  hatta  yapma  taşları  kırarlar  içinde  para  vardır.arkadaşlar  benden  size  tavsiye  fazla  kafayı  takmayın  yav   yer  altında  sonsuz  altınmı  var.hepiniz  çok  kıymetli  insanlarsınız.dedigim  gibi  ekonomik  bi  çöküntüdür  bu  bana  kızanlar  olur.biri  cihaz  almış  dedim  kaç  metreden  çekti  yav  benim cihaz  8  felan  ya  arkadaşlar  toplanın  şirket  kurun  yada    toplanın  iyi  kaliteli  bi  cihaz  alın  ve  onu  kopyeleyin.yada  kendinize  ait  bişe  yapın  foruma  giren  delta  uzmanı  oluyor.ben  dahil.şurda desemki  arkadaşlar  benim  delta  10  metreden  çekdi  hemen  ustalar  hariç  benim  gibiler  hemen  atlar  nasıl  yaptın.çünkü  biz  hazıra  alışıgız.bana  bunlar  boş  geliyor  ya  topraga  kim  para  gömmüşki  siz  bulasınız.sanki  toprak  banka  bide  cinlere  iftira  edenlerde  var.ne  imiş cinler  kaydırıyormuş.toprak  yüzünde  metali  ortalıga  eşerken  saçıyor  sonra  ha  cin  kaydırdı  felan.bizler  ne  zaman  akıllanırız.arkadaşım  define  çalışırsın  kazandıgın  definedir.altında  al  elmasta  yoksa  siz  altınlarınızı  banka  diye  topragamı  teslim  ediyorsunuz. iyi  düşünün  ama  ugraşmak  isterseniz  ugraşın  çogu  alışkanlıktan iyidir.
DADAŞ

Çevrimdışı emir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #44 : 29 Ağustos 2008, 23:42:51 »
burdaki  arkadaşlara  teşekkür  ediyorum .bu  arkadaşlar  olmazsa  bi  ton  para  verirsiniz.ben  burdan  burdaki  ustalara  sizin  nezlinizde  teşekkür  ediyorum.benim  tanıdıgım  50  yaşlarında  adam  15  sene  evvel  bi  çihaza  bir  arsa  parası  vermiş.cihaz  dedimmi  adamın  saçları  tikiliyor.zaten  saçta  kalmamış.hemde  ayrımlı.neymiş  osiloskoba  benzer  bi  ekran  var  .ordaki  dalgalanmalardan  altını  ayırıyormuş.yav  altını  önüne  koysan  bi  haber.bizim deltalar  unun  yanında  evliya  olur.aslında zengin  bir  süponsor  olsada  altın  bulma  yarışması  düzenlense  en  azından insan  lar  bi  nebze  hobilerini  gerçekleştirir.yani  1-2  kilo  altın  5  veya  10  dönüm  araziye  saklıyacan  yarışmacılar  bulsun  altın  onun ne  güzel  olur  deltayı  alan koşar  da  uşaklar
DADAŞ

remzi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 30 Ağustos 2008, 09:12:01 »
Video yu çekemedim daha. Çekince yollarım...

Çevrimdışı UNIQUE - TA5DF

• Administrator
  • Binbaşı
  • TA5DF
    • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #46 : 31 Ağustos 2008, 15:33:55 »
karadağ -_-nın ismini 10 yıldır duyarım (benim yaş 28). deneyimli birisi olduğundan şüpheniz  olmaasın. bizimde bir whites cihazımız elinden geçmişti -_-nın yıllar önce .
TA5DF

remzi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : 31 Ağustos 2008, 15:37:41 »
Bugün makinanın testlerini yapma fırsatı buldum. Tek parayı toprak altında 20-25 cm den buluyor. 12x12 cm bakır plakayı 50-60 cm arası 6x12 alüminyum plakada 50cm civarında. Hepsindede sesli ve görüntülü ayrım var.

Ustalara soruyorum bu mesafeler iyimi?

tumulus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 05 Eylül 2008, 14:22:24 »
PROFOSÖR ARKADAŞIMA KATILIYORUM BU KONUDA . BENİM TEK KULLANDIGIM DEDEKTÖR WHİTES XLT DİR. YEN OLARAKTA DELTAPULS ALDIM ELBOMBACI ARKADAŞTAN  .XLT İLE 40,45 CM DEN CAM ÇİVİSİ KADAR METALLER ÇIKARDIM .AYRIMDA XLT DE DFX DE DERİNLİK DÜŞÜYOR. AYRICA AYRIMAIDA OKADAR NET DEGİL DEMİR DİYİP ALTIN BULDUGUM ,ALTIN DEYİP GÜMÜŞ BULDUGUM ÇOK OLMUTUR.DEMİREDE ALTIN GÜMÜŞ,DEGERLİ DER BU MAKİNALAR .BEN AYRIMSIZ ÇALIŞTIGIM İÇİN MEMNUNUM İKİ DEDEKTÖRDENDE .

UZUN LAFIN KISASI ALDIGINIZ DEDEKTÖR BELLİ BİR KAPASİTESİ VAR . DEDEKTÖR ALANLAR HEMEN BULACAM,ŞÜPHELENDİGİM YERVAR,DEDEMİN YEERRİ VAR ,ŞURDA ŞUKADAR BURDA BUKADAR  DİYENDE VAR .BU KİŞİLER SADECE ARAYICI ÖNÜNE GELEN YERİ KAZAR SONRADA DEDEKTÖR İŞE UYARAMIYOR DER. AMA GİDİP YERLİ İMALAT BOŞLUK BULAN DERİNLİK VE MİKTAR VEREN DEDEKTÖR ALIR .SONUÇ YİNE HÜSRAN ELİN AMER
İKALASI BULAMIYORMU  BOŞLUK BULAN DERİNLİK VE MİKTAR VEREN DEDEKTÖR  YAPMAYI. SADECE VERİLEN PARAYA VAKTE VE KENDİNİZİ GEREKSİZ RİSKE ATIYORSUNUZ MACERA ARIYORSUNUZ .

BU YAZIM TAMAMEN BANA AİTTİR . HER KES İSTEDİGİ YORUMU YAPA BİLİR . BİLMEDEGİM ÇOK ŞEY VAR YAZILANLARI OKURSAM FİKİR ÜRETİRM YANLIŞ AZ YAPARIM .HERKESE BOL ŞANS

remzi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 09 Eylül 2008, 00:10:24 »
Arkadaşlar burası kişisel problemlerinizi halledebileceğiniz bir mekan değil. Bu başlıkta dedektörler hakkında konuşuyoruz. Gidin yeni bir başlık açın. emir ile onk nın kavga yeri diye...

huseyinhamza

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 21 Haziran 2015, 22:33:57 »
Whites mxt pro kullanan varmı ve nasıl ayarlanıyor

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #51 : 22 Haziran 2015, 09:47:59 »
-_- seni yıllardır tanırım ve whites xlt cihazı kullanan bir kullanıcıyımdır senin siteni ve yazdıklarınıda takip eden birisiyim yaşına bilgine saygım sonsuz ama şunu belirteyim ben şahsım adına whites xlt gökküşagı serisi cihaz ile 1tl yi +65 değerde 16 cm den algılıyorum dahada üste çıkartamadım bu form sayesinde ve dp3s ile kendi yaptıgım başlıkla 38 cm den +12 olarak değer alıyorum
her iki cihazıda hem havada hem arazide kullandım ben kendi tecrübelerime dayanarak kendi kullanım tecrübelerimle karşılaştırma yaptığım sonuçları yazdım kimse alınmasın tüm bu sonuçları video ilede tastiklerim ben bir kullanıcıyım siz diyorsanız ki ben daha değişik değerler elde ediyorum yazın çizin video çekin nasıl yaptıgınızı anlatın paylaşın unutmayın ki TEKNOLOJİEKİBİ bir paylaşım sitesidir ve biz gibi kullanıcılar sizin tecrübelerinize ihtiyacı vardır tecrübelerinizi saklamayıp paylaşırsanız herkes faydalanır.