Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921712 defa)

0 Üye ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #7100 : 06 Temmuz 2015, 20:07:24 »
usta eline emeyine saglık süper olmuş tam budefa son nokta göndereyim 3s.ustama dedim yeni eklenti ışıgı yaktın yine bir ay daha bekleyeceyim artık sizin ve tüm ustalarımın ramazanı hayırlı olsun saygılar
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #7101 : 06 Temmuz 2015, 20:21:10 »

Mustafa, bunu ekleybilirim ama bu hafta elimde teslim etmem gereken işler var. Siparişler yığıldı. Onları halledeyim sonra dediğini yaparım.

Karadağ ustam sabırsızlıkla beklemedeyiz... 8)

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7102 : 06 Temmuz 2015, 21:34:13 »
ÖZelden adres verirsen hüseyin ustam bende 5.2 versiyon için deltacanı yollayım inş.

Çevrimdışı aress

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7103 : 06 Temmuz 2015, 22:08:24 »
ustam elıne emegıne saglık cokguzel olmus artık 3s varken kımse vlf kullanmaz

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7104 : 07 Temmuz 2015, 00:00:52 »
Kardeş tam manasıyla biri radyo diğeri tevizyon , 8)
Bundan daha iyi özet düşünülemezdi . yerinde bir tesbit. 3s ses verir 3s3d hem ses hem görüntü
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı DelikanKaplan

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7105 : 07 Temmuz 2015, 00:18:39 »
Açılıyor yazısı bağlantılarda sorun yoksa cihazda mavi kaplamalı vida var onu biraz çevirin açılır

Çevrimdışı DelikanKaplan

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7106 : 07 Temmuz 2015, 00:28:48 »
Ustalar 3s hangi modda daha verimli olur kullanan arkadaşlardan yardım alabilirmiyim hangi başlık ile kullansam acaba 30 luk başlık var bide 1x1 başlık var

Çevrimdışı fx160

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7107 : 07 Temmuz 2015, 14:49:36 »
DP3S de çalışmasında sorun yok fakat mesafede bir sorun var 20x10 bir demiri 38lik başlık ile 60-70 cm arasnda bir tenekeyi de 90-100 cm de görüyör iş toprağa geldiginde ise bu rakamlar 10-15cm düşüyor sorun nerede olabilir ?

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7108 : 07 Temmuz 2015, 14:53:57 »
Güzel bir başlık sarın.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7109 : 07 Temmuz 2015, 22:28:04 »
Merhaba Arkadaşlar,

3s ye bişeyler ekledim. Bir de anlatım videosu çektim. Bakalım beğenecekmisiniz.

Saygılar

Ustam, maşallah hızınıza biz zaten yetişemiyozda, 3s de  yetişemiyecek yakında :)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı murat35

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7110 : 07 Temmuz 2015, 23:42:46 »
sağolsun Hüseyin ustam DP3S demonte kiti gönderdi topladım.  açılıyor bilgisi geliyor. daha sonra yükleniyor sayıyor. %100 olup sinyal eğrisi geliyor. gayet  normal ve düzgün.   tuning tuşuna basıyorım tuning  yazıp oyle kalıyor. Sinyal eğrisi görünmeye devam ediyor. metaL  yaklasınca değisiyor algılama da yapıyor. arkadaşlar  nasıl cihazı açacağım bu moddan çıkamadım. nasıl çalıştıra bilirim.

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7111 : 08 Temmuz 2015, 01:51:24 »
sağolsun Hüseyin ustam DP3S demonte kiti gönderdi topladım.  açılıyor bilgisi geliyor. daha sonra yükleniyor sayıyor. %100 olup sinyal eğrisi geliyor. gayet  normal ve düzgün.   tuning tuşuna basıyorım tuning  yazıp oyle kalıyor. Sinyal eğrisi görünmeye devam ediyor. metaL  yaklasınca değisiyor algılama da yapıyor. arkadaşlar  nasıl cihazı açacağım bu moddan çıkamadım. nasıl çalıştıra bilirim.

murat35 usta, cihazı menü ile açıyorsunuz. Menü tuşu sönüm eğrisini gördüğümüz ve ayar yaptığımız bölüm içindir. Aynı açma işlemini tune butonu ile açmalısınız. Kolay gelsin.

Çevrimdışı türkelli

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7112 : 08 Temmuz 2015, 06:48:29 »
Hüseyin ustam Allah razı olsun. Çok güzel olmuş bu hızla gidersen yabancı cihazlardan bizi kurtardığın yetmeyecek elin yabancısınıda dandik cihazlardan kurtaracaksın Ha gayret maşallah.

Çevrimdışı murat35

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7113 : 08 Temmuz 2015, 10:50:23 »
Sağolasın walkman ustam. Tuş takımını yapmamıştım soket üzerinden kısa devre yaparak açıyordum o yüzden menü ile acmisim.  :D

ŞEYHMUS ÖSÜN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7114 : 08 Temmuz 2015, 12:48:34 »
S.a   bana delta pulse 3s in çalışma prensibi hakkında ayrintili bilgi verebilirmisiniz.
YANİ pic ten çıkan pulse nin Bobin e nasıl gittiği metalden yansıyan manyetik alanın sebep olduğu sinyalini 
nasıl algilandigi sinyal  modulatorunden bilginin değerlendirilip pic tarafından nasıl algilandigi..... gibi ayrıntılı bir şekilde anlata bilir misiniz...   Özellikle bu işi yöneten kişiler cevap larsa sevinirim .....

ŞEYHMUS ÖSÜN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7115 : 08 Temmuz 2015, 12:50:52 »
S.a   bana delta pulse 3s in çalışma prensibi hakkında ayrintili bilgi verebilirmisiniz.
YANİ pic ten çıkan pulse nin Bobin e nasıl gittiği metalden yansıyan manyetik alanın sebep olduğu sinyalini 
nasıl algilandigi sinyal  modulatorunden bilginin değerlendirilip pic tarafından nasıl algilandigi..... gibi ayrıntılı bir şekilde anlata bilir misiniz...   Özellikle bu işi yöneten kişiler cevap larsa sevinirim .....

Çevrimdışı aress

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7116 : 08 Temmuz 2015, 19:07:52 »
arkadasım cıhazın uretıcısı huseyın ustamızdır huseyın ustamıza özelden sorarsanız kafanıza takılan konularda yardımcı olmaya calısır zıra cıhazda puf noktalar yazılımda mevcuttur gerıye kalan kısımlar bılınen pı sıstem dedektör mantıgıdır saygılar

Çevrimdışı YABGUHAN25

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7117 : 08 Temmuz 2015, 23:33:27 »
S.a ağabeylerim ustalarim;
7 volt olmasi gereken yerde 6 volt gordüğümüz zaman stabilite veya ayrim ile ilgili değisiklik gosterir mi ?
Saygilar

Çevrimdışı mustafa29

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7118 : 09 Temmuz 2015, 21:00:15 »
arkadaşlar  R83 100k direncin bacağına 1.6 volt gelmiyo voltaj yok neden

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7119 : 10 Temmuz 2015, 02:36:07 »
arkadaşlar  R83 100k direncin bacağına 1.6 volt gelmiyo voltaj yok neden

Yeni guncellemeden sonra 1.6 v olan yerde 0 kusur görülmesi doğrudur.

Cihazın 5 v olan kısmında 4 .99 olabilir sorun yok 4.30 un aşağısına düşerse cevre elemanlardan sorun vardır ..
Ayni şekilde 7 v olan yerde 6.40 6.90 arası olabilir sorun yok ama 6 v daha asagiisi beslemeye takılan tl82/civarı elemanlardan sorun olabilir tekrar ölçerek ve lehimlerini yenileyerek bakmanizda fayda.

Bobin isinede gelince bu ara demonde alan arkadaşlarımız da bi hayli mesafe şikayeti alıyorum.
Yine tekrar ediyorum iyi bir cad kablo ile 2.4 ila 3.2 arası 30 cm 38 cm 40 cm başlıklar ideal ve 350 ila 600 arası idealdir. Oyuzden bu konuya dikkat edin birde genel hata cihazı kullanımda hata yapılıyor . cihaz esik 20/de iken 2 kez yada 1 kez tune yapınca esik düşürdükten sonra tune yapmayın cihazın otomatik toprak özelliği var patentli oyuzden cihaz kendini ortama uyumluyor mesafede sorun çıkarabiliyor bu aksine. Çok Guzel bir özelliktir yoğun mineralli toprakda sizi yormadan uyumlaniyor.
Ne yapıyoruz.
E20/tune bas
Esik düşürürken cihaz otene kadar düşünüyoruz öttüğü yerde bırakıyoruz tune yapiyoruz eğer otmeye  başlarsa eşiği yukarı çıkararak susturup daha tune yapmiyoruz. Eğer tune yaparsak toprağa tam uyumladigindan mesafede düşme olur ama bu sefer konfor ve yuksek stabilite olur.

Dp3s ile kullanım testleri ve arazi videolarım çıkacak hatta malzemede cikartacam  çivi vs ayrım göstermek için .. Cihazi guncellemeye karadag ustama yolladim. Kısa sürede bu bu ise bir nokta koymak lazim.