Gönderen Konu: Delta Pulse 3s+  (Okunma sayısı 1554345 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3s+
« Yanıtla #2220 : 02 Şubat 2017, 09:02:15 »
usta 2 gece önce -45 arazideydim 1.50 den fazla kar ve tipide 5km yol yürümek şartıyla  :D   Saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2221 : 02 Şubat 2017, 09:25:13 »
Kit ve demonte kit satışını plus modeli için durdurduğumdan çok yoğunluk olmayacaktır zaten ;)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2222 : 02 Şubat 2017, 09:26:15 »
Asıl macera bende,geçen arazideyim bi baktım karşıdan gelenler az yaklaşınca gördükki penguvenler gelmiş.Şaşırdık ama şükrettik.Nedenmi kutup ayısı değilmiş diye :D ;D
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2223 : 02 Şubat 2017, 09:55:47 »
Millete bakıyorum da bizim ahali hep arazide masa başında değil :)

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı JeoTECHNİC

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2224 : 02 Şubat 2017, 21:20:13 »
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama forumu sürekli takib eden biriyim.Ender bilgilerin paylaşıldığı tek adres diyebilirim.Ya Millettin ağzında bir PLUS var dedimki bi araştırayım bu nasıl bir cihazki böyle herkes onu konuşuyor. videolarını izledim takip ettim ve bende almaya karar verdim.Sağolsun Hüseyin Demir hocamda yardımcı oldu yaptı bizim cihazı  :D  Ve dün itibari ile elime ulaştı.Vlf'lerde kullanmadığım marka ve model nerede ise yok tabiki hep yabancı markalar olarak ama bir pulse hiç kullanmamıştım.Onunda vermiş olduğu heyecanla koliyi nasıl açtım bilmezsiniz  :D O heyecanla ve deneme maksadı ile evde kurup çalıştırdım.(Çalıştırmaz olaydım  :D ) Nedenmi : Yıllarımı vlf cihazlarla geçiren ben geçen 15 yılıma yandım Boş yere dolaşmış durmuşuz.Vlf'lerle kimbilir neleri kaçırdık malesef şimdi işim yok onca yerleri tekrar dolaş. :D  Neyse ev ortamı olduğu için 32lik başlığı taktım bismillah deyip açtım. Sens3 te mod1 de 32lik başlıkla evdeki sobayı 2 metrenin üzerinden algıladı tabiki bende durum ŞOKKK.Çünkü vlf cihazlarla sobayı 70-80 cm karşıdan anca algılatıyordum.direk 2 metrenin üzerini görünce utkum tutuldu. :D Cihazı sonra kapattım aküyü Şarj etmeye bıraktım.Hafta sonu cumartesi pazar boşum Allah izin verirse çantayı kapıp doğru arazinin yolunu tutacağım hatta sabırsızlıktan deliriyorum.Yabancı marka VLF cihaz parasına piyasaya ve bizlere bu muhteşem cihazı kazandıran Hüseyin Demir Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır...Şimdilik bu kadar arazi deneyimleride sizlerle paylaşırım inşallah sağlıcakla kalın...
JeoTechnic

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2225 : 02 Şubat 2017, 21:28:33 »
aramıza hoş geldin jeoTECHNİC kaçırmış bir 15 yılın yok emin olabilirsin çünkü Karadağ ustanın cihazlarından önce bu tür kaliteli cihazlar yoktu diyebilirim. Yani aslında kaybın 2 veya 3 yıl diyebiliriz. :D :D :D

Çevrimdışı JeoTECHNİC

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2226 : 02 Şubat 2017, 21:33:16 »
Hoşbulduk Ankebut usta sürekli yazılarınızı takib ediyordum ama tanışmak bugüneymiş.Sormayın artık zararın neresinden dönülse kardır dedik bismillahla başladık inşallah cihazın hakkınıda vereceğiz  :D
JeoTechnic

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #2227 : 02 Şubat 2017, 21:43:59 »
Aramıza hoş geldin jeoTECHNİC cihazın hayırlı uğurlu olsun kısmeti bol olur inşallah.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2228 : 02 Şubat 2017, 21:51:28 »
slmlar saygılar 
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2229 : 02 Şubat 2017, 22:24:09 »
İyi seyirler :)

feature=youtu.be

vallahi kızkanıyom artık :-\         ^-^ ^-^ ^-^
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı JeoTECHNİC

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2230 : 02 Şubat 2017, 22:27:40 »
Hoş bulduk SİNYALCİ usta ve tüm ustalar...
JeoTechnic

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2231 : 02 Şubat 2017, 22:54:40 »
Hayırlı olsun. Güzel haberlerini de bekliyoruz :)

Çevrimdışı mertali34

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2232 : 02 Şubat 2017, 23:57:27 »
Hayırlı olsun jeoteknik kismetin bol olsun

Çevrimdışı said_jarrah

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2233 : 03 Şubat 2017, 00:27:24 »
S.a bugün bende araziye cıktım. V2 yazılımını test etme  olanağı buldum. 1x1 lik baslıkla 4. Modda mineralli toprakta kalibrasyon ayarınıda yaptıktan sonra hala minarele ötme yaptı. Neyden kaynaklanıo olabilir? Teşekkürler.
Engineer

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2234 : 03 Şubat 2017, 09:04:59 »
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama forumu sürekli takib eden biriyim.Ender bilgilerin paylaşıldığı tek adres diyebilirim.Ya Millettin ağzında bir PLUS var dedimki bi araştırayım bu nasıl bir cihazki böyle herkes onu konuşuyor. videolarını izledim takip ettim ve bende almaya karar verdim.Sağolsun Hüseyin Demir hocamda yardımcı oldu yaptı bizim cihazı  :D   

s.a jeoteknik elindeki cihaz pulse 3s mi plus mu bende alacağım bi soru da şu hüseyin usta yaptı demişsin özel siparişmi verdin de yaptırdın zaten üretim yapıyor bildiğim kadarıyla yardımcı olursan sevinirim

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2235 : 03 Şubat 2017, 09:39:17 »
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama forumu sürekli takib eden biriyim.Ender bilgilerin paylaşıldığı tek adres diyebilirim.Ya Millettin ağzında bir PLUS var dedimki bi araştırayım bu nasıl bir cihazki böyle herkes onu konuşuyor. videolarını izledim takip ettim ve bende almaya karar verdim.Sağolsun Hüseyin Demir hocamda yardımcı oldu yaptı bizim cihazı  :D   

s.a jeoteknik elindeki cihaz pulse 3s mi plus mu bende alacağım bi soru da şu hüseyin usta yaptı demişsin özel siparişmi verdin de yaptırdın zaten üretim yapıyor bildiğim kadarıyla yardımcı olursan sevinirim

Merhaba,

Soruya ben yanıt vereyim. Her.gi bir özel durumu yok. Satıl tüm 3s Plus modelleri ile aynı.

Saygılar

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2236 : 03 Şubat 2017, 09:47:25 »
Teşekkür ederim karadağ usta allah var yazarken de aklımdan geçti bu mesaja ustası da cevap verebilir diye :D yazmazaydın telden seni arayacaktım nasip olursa 11 Şubatta istanbuldayım inş yanına uğrayacağım kolay gelsin

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2237 : 03 Şubat 2017, 09:47:46 »
S.a bugün bende araziye cıktım. V2 yazılımını test etme  olanağı buldum. 1x1 lik baslıkla 4. Modda mineralli toprakta kalibrasyon ayarınıda yaptıktan sonra hala minarele ötme yaptı. Neyden kaynaklanıo olabilir? Teşekkürler.

Kalibrasyonda hata yapmışsınızdır yada toprak ayarında ok aşağı gösterdiğinde bobini yere bırakmamışsınızdır. Mineral oranı % kaç gösterdi dedektör? kalibrasyon şekli eskisi gibi değil artık. Önceki sayfalara foto eklemiştim. Bir kontrol ederseniz sanırım gereken cevabı bulursunuz.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2238 : 03 Şubat 2017, 09:50:10 »
Teşekkür ederim karadağ usta allah var yazarken de aklımdan geçti bu mesaja ustası da cevap verebilir diye :D yazmazaydın telden seni arayacaktım nasip olursa 11 Şubatta istanbuldayım inş yanına uğrayacağım kolay gelsin

Her zaman beklerim. Buyrun gelin :)

Çevrimdışı KONY

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2239 : 03 Şubat 2017, 15:31:37 »
Karadağ ustam bak sende yabancılara benzemeye başladın, 8)  gizli gizli teknoloji geliştiriyorsun bizede yıllar sonra mı verecektin................. O0 O0 O0
İşte böyle ifşa ederim adamı