Gönderen Konu: Sağlam daha önce denenmiş dedektör şemalarını toplayalım  (Okunma sayısı 2146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Radar

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Öncelikle tüm herkese s.a konular çok dağılımış ve şemaların farklı tasarımları ve eleman dizilimleri çıkmış bu konu başlığı altında kolay tasarımlana bilen ergonomik ayırım devreleri ni bir arada görmek ve denemiş şemaları yapmak isteyenlere de kolay ulaşa bilrlik adına bu konu başlığı altında paylaşırmısınız 20 cm den 50 krş ayıra bilen devreler herkes istediğini gördüm ve benim de böyle tek tek için bir şemaya ihtiyacım var 🙂

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
Ynt: Sağlam daha önce denenmiş dedektör şemalarını toplayalım
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2019, 11:36:24 »
hangini toplayacaksın hepsi yarım deneme tahtası şimdi hemen biri delta pulseyi yazacak yormumumn altına varya diye ama ayrımsız iş değil diğer çalışanlarda karadağ ustanın paralı ürünleri reklam amaçlı zaten diğerleride hep yarım ne olduğunu paylaşanın bile bilmediği şeyler nen daha görmedim burada doğru düzgün bir dedektör şeması paylaşan

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2019, 15:45:04 »
hangini toplayacaksın hepsi yarım deneme tahtası şimdi hemen biri delta pulseyi yazacak yormumumn altına varya diye ama ayrımsız iş değil diğer çalışanlarda karadağ ustanın paralı ürünleri reklam amaçlı zaten diğerleride hep yarım ne olduğunu paylaşanın bile bilmediği şeyler nen daha görmedim burada doğru düzgün bir dedektör şeması paylaşan

Hangileri mesela çalışmadı hangisini yaptın?.  s3 s3+ ve bunun gibi tümünün dökümanı var. bir işlemci alacaksın parasıyla. yani bukadar emeğe sagı olması lazım . okadar  olacak yani karadağ ustanın reklam amaçlı deyip
bişeler ima etmeye gerek yok.

Delta serisi hepsi çalışıyor. klasik deltadan s3+ ya kadar. burada paylaşılan bir çok şema çalışıyor. yapamayanlar var ama ya malzeme yada ustalık  hatası  ben burda felez yaptım. delta yaptım. IDX yaptım metfm2 . pirat.  hepsi çalıştı
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı Radar

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2019, 05:44:54 »
Ustalar tartışma ya gerek Yok hepimiz bir birimize destek olmak için buradayız tabiki bulut beyin de dediği gibi öncelik emeğe saygı dışarıda bırak işlemciyi kardağ hocanın verdiği fiyata işlemcinin adını bile söylemez yılların emeği var  neyse ben iki devre dikkatimi cekti şemasını bulamadım örjinal döküman benim gibi elinde böyle cihaz olmasını isteyen bir çok kişi var paylaşımı kişisel ileti olarak ta ata bilirsiniz devlerin adları (FORTUNE-M2)diğeri(QUASAR)  birde(clone)bence denilene bilir cihazlar geliştirile bilirmi sıfırdan yap daha iyi ama bu 3 cihazın dökümanlarına ulaşan paylaşırsa çok iyi olur

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2019, 09:59:44 »
Ustalar tartışma ya gerek Yok hepimiz bir birimize destek olmak için buradayız tabiki bulut beyin de dediği gibi öncelik emeğe saygı dışarıda bırak işlemciyi kardağ hocanın verdiği fiyata işlemcinin adını bile söylemez yılların emeği var  neyse ben iki devre dikkatimi cekti şemasını bulamadım örjinal döküman benim gibi elinde böyle cihaz olmasını isteyen bir çok kişi var paylaşımı kişisel ileti olarak ta ata bilirsiniz devlerin adları (FORTUNE-M2)diğeri(QUASAR)  birde(clone)bence denilene bilir cihazlar geliştirile bilirmi sıfırdan yap daha iyi ama bu 3 cihazın dökümanlarına ulaşan paylaşırsa çok iyi olur

Hangileri mesela çalışmadı hangisini yaptın?.  s3 s3+ ve bunun gibi tümünün dökümanı var. bir işlemci alacaksın parasıyla. yani bukadar emeğe sagı olması lazım . okadar  olacak yani karadağ ustanın reklam amaçlı deyip
bişeler ima etmeye gerek yok.

Delta serisi hepsi çalışıyor. klasik deltadan s3+ ya kadar. burada paylaşılan bir çok şema çalışıyor. yapamayanlar var ama ya malzeme yada ustalık  hatası  ben burda felez yaptım. delta yaptım. IDX yaptım metfm2 . pirat.  hepsi çalıştı

arkadşın demek isediği bu değil sizin bunu diyeceğinizi bildiğim için zaten belirtim yukarıdaki yazımda bende bu forum sayesinde 3,4 değişik dedektör yapım sağolsun emek verenler ama şu var hiç biri olmasını istediğimiz değil kimi masa başı dedektörü kimi hoby amaç metala öten her.gi bir devre gibi gibi tek çalıştığına inandığım hiç birinide yapmadım denemedim ama karadağ ustaya güvenimizden dolayı onun yapıpta burada bize tanıtım amaçlı paylaştığı dedektörler geriye kalan çoğu %90 ı doğru düzgün çalışan değil illa birşeyi eksik ve verimsiz bu herkeze zarar malzemeciyi zengin yapmaya yarayan şemalar brada hoby için altı üstü br dedektör yapıcaz hepsi bu ama yok varsa koy herşeyiyle görelim karadağ ustanın kendi mal edip paylaştıkları hariç

Çevrimdışı Radar

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2019, 11:46:20 »
Hangi devreleri yaptınız paylsşırmısınız ve TGSL döküman varmı

Çevrimiçi gs78

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2019, 12:46:44 »
nes.500 brn1.tarsos.elyapımıyı sanırsam elyapımı iyiydi diğer ikisine göre nes500 brn1 zaman kaybıydı:))