Gönderen Konu: Eko pulse.  (Okunma sayısı 97919 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Eko pulse.
« Yanıtla #60 : 23 Nisan 2017, 00:12:56 »
Arkadaşlar hafta içi ilk versiyonu tanıtacağım inşallah.Karadag ustayada tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
Bide derlerki paylasimligi yok diye.Ne rica ettiysem elinden geleni verdi.Az daha zorlarsam onun kodlarinida ele geçirecem.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #61 : 23 Nisan 2017, 00:39:43 »
Yine sonucu yarım kalacak bir konu en fazla 1,2 sayfa daha yazılır sonra biter gider diğerleri gibi paylaşmıycağınız hiç bir devreyi bu bölüme koymayın bence direk tanıtım bölüne koyup fiyat yazıp ordan devam edin adı üstünde metal dedktör şema bölümü burası ama daha çok reklam alanı gibi kullanılıyor
Yorumun için teşekkür ederim.
Peki sizi öneriniz nedir?Bu ürünün sitede ticari bir ürün olduğunu nereden anladınız?
Bu Sitenin ticari ürünlerini tasarlayan kişi vergisini ödüyor.Yalansiz,dolansiz ürününü sergiliyor Bundaki tuhaflık nedir?
Paylaşılan tüm devreler ticari değeri olmayan devrelerdir.Bunu unutmayın.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #62 : 23 Nisan 2017, 02:23:15 »
Onur ustam görüyorumki merakla bekleyen ve sabredemeyen ustalar var zira bende merakla bekliyorum  ^-^  şema ve yerleşimi paylaştınız şema olarak benzer devreler mutlak ancak tabiki yazılım farkı önemli yazılım yada hex paylaşılacakmı, birde özellikleri konusunda bilgi verirmisiniz ayrım varmı mesela saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #63 : 23 Nisan 2017, 13:47:59 »
Bu cihazın gelişime açık olması için bütün herkezin ortak katkılarıyla ticari kaygı gütmeden, verim alınan yenilikleri kendine saklamayan ustalar bu projede çalışmalı.Yoksa ilerleme olması olası bile değil.Ticari kafayla hiçbir yere varılmaz.Kollektif bir başarı ürünü olması için bu gereklidir.Yine bir başarı ürünü ortaya çıkabilir tabikide.Ama bu teknolojiekibinin değil ahmedin mehmedin ürünü olur.Daha önceki cihazlarda varolan sorunları, açıkları kapatacak, herkezin dahil olduğu bir proje muhayyidesi çok mu gerçekten uzak acaba?Bence bu kaide içerisinde çalışacak ustalar varsa mümkün!!!Var mı eleştirinin yanında bu projeye dahil olmak, katkı sağlamak isteyen, kendine güvenen ustalar???

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #64 : 23 Nisan 2017, 14:04:29 »
Finder ustam bu cihaz için bu konuları daha önce tartıştık onur usta ve Karadağ usta herkezin fikirleri ve istilareleri paylaşımları ile yapılabilecek bi konu proje açacaklar başka bi bölüm ve konu başlığı altında olacak ve zamanı gelince bekliyeceğiz ama bu cihaz için değil bu cihaz konu başında ilk mesajda belirtilmiş ekonomik almak isteyenlere yapılacak zaten ticari olmasa kart bastırılmaz, yazılım ve modül olmazdı anlaşılmıyormu durum onun için paylaşımları yeni konu açıldığında inş yapacağız katılacağız bu cihaz için sadece hex paylaşılacakmı onu merak ediyorum ben yoksa işlemciyi onur ustadan kart ve modülü karadağdan almamız gerekir ve bu ne dediğiniz gibi gelişir nede paylaşım olmuş plmaz ancak derlerse biz buna emek verdik haklılar o zaman bu satış cihazı derler bekler alacak olan alır şöle olsun böyle olsunu alacak talepliler spariş taleb isteklerini bildirir ona göre cihası yaparlar ama senin dediğin öğrenme geliştirme devresi bu değil başka bölümde olacak saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #65 : 23 Nisan 2017, 14:12:50 »
onur ustam devrede son durum ne çok yavaşsın biraz acele et devreler seni bekliyor

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #66 : 23 Nisan 2017, 14:34:53 »
onur ustam devrede son durum ne çok yavaşsın biraz acele et devreler seni bekliyor
Ustam yavaş olmak sorun değilde heteleklik var biraz bende
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #67 : 23 Nisan 2017, 14:54:13 »
Finder ustam bu cihaz için bu konuları daha önce tartıştık onur usta ve Karadağ usta herkezin fikirleri ve istilareleri paylaşımları ile yapılabilecek bi konu proje açacaklar başka bi bölüm ve konu başlığı altında olacak ve zamanı gelince bekliyeceğiz ama bu cihaz için değil bu cihaz konu başında ilk mesajda belirtilmiş ekonomik almak isteyenlere yapılacak zaten ticari olmasa kart bastırılmaz, yazılım ve modül olmazdı anlaşılmıyormu durum onun için paylaşımları yeni konu açıldığında inş yapacağız katılacağız bu cihaz için sadece hex paylaşılacakmı onu merak ediyorum ben yoksa işlemciyi onur ustadan kart ve modülü karadağdan almamız gerekir ve bu ne dediğiniz gibi gelişir nede paylaşım olmuş plmaz ancak derlerse biz buna emek verdik haklılar o zaman bu satış cihazı derler bekler alacak olan alır şöle olsun böyle olsunu alacak talepliler spariş taleb isteklerini bildirir ona göre cihası yaparlar ama senin dediğin öğrenme geliştirme devresi bu değil başka bölümde olacak saygılar
Ceryan ustam bu cihazda bir paylaşım olmayacak.Olmayacak derken sadece kod olarak paylaşım yok.pcb ve modülü yapabilecek olanlar yapar kendisi.
Bu cihazı sunma gerekçemi belirtmiştim.Zayif butcelere hitap etmek.Ve dizili,calisir vaziyette isteyene vereceğim.Kimse alıp yapmaya ugrasmayacak.Bedavaya arazi cihazı vereceğim.
Bu sitedeki üyelerin bir kısmı elektronikci bir kısmı arazi tayfası ben arazi tayfasina hitap edeceğim kısa süreliğine.Yani ticaretini yapmayacağım.Belki on onbeş kişi alır yada almaz onuda bilemiyorum.
Basit bir kod paylaşımı üzerinde duruyoruz bu projeyle ilgili değil ama bu da olacak arkadaşlar.
Ceryan usta bu güne kadar hiç cihaz satmadım yani bu işlerden 1 tl kazanamadım.Bak sen bile bit pazarında emek verip ihtiyacı olana maliyetine elinde olanı veriyorsun.
Para değil derdim.Araziciyi ucuz ürüne kavuşturmak.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #68 : 23 Nisan 2017, 15:00:40 »
Bu cihazın gelişime açık olması için bütün herkezin ortak katkılarıyla ticari kaygı gütmeden, verim alınan yenilikleri kendine saklamayan ustalar bu projede çalışmalı.Yoksa ilerleme olması olası bile değil.Ticari kafayla hiçbir yere varılmaz.Kollektif bir başarı ürünü olması için bu gereklidir.Yine bir başarı ürünü ortaya çıkabilir tabikide.Ama bu teknolojiekibinin değil ahmedin mehmedin ürünü olur.Daha önceki cihazlarda varolan sorunları, açıkları kapatacak, herkezin dahil olduğu bir proje muhayyidesi çok mu gerçekten uzak acaba?Bence bu kaide içerisinde çalışacak ustalar varsa mümkün!!!Var mı eleştirinin yanında bu projeye dahil olmak, katkı sağlamak isteyen, kendine güvenen ustalar???
Yeni tasarımlar başlığında yazdım çizdim.Bende o yazdıklarımın ilk adımını atmaya çalışıyorum.10 years dır bu sitedeyim anca bu kadar kendimi geliştirdim.Oda tam belli değil.
Sende bende araziciyiz seni en iyi ben anlıyorum.Susun değil icratin derdindeyiz.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #69 : 23 Nisan 2017, 15:05:41 »
Onur ustam satmanıza yada satılmasına karşı değilim zaten hatta uygun fiyata güzel bi cihaz yapıp bu yönde ihtiyaç olanların talebini karşılamasıda güzel emeğinizin karşılığını almanızda yerinde haklı bi karar ben sadece bu cihazın tüm bilgilerini paylaşılacağını düşünerek beklentisi olanlar için yazdım bende uygun yapamayanlar için elimden gelen devreleri yapıp en uygun şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum dediğiniz gibi nerdeyse 5-6 kit bi hazır vlf parası değil, yazdıklarım size değildi bilgi paylaşım beklentisi olanlaradı yani uygun cihaz talebi olanlara için proje faydalı olur, elektronik tayfasıda başka bi bölümde inş devam ederiz kolay gelsin çalışmalarınızda başarılar saygılarımla
ceryan3200

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #70 : 23 Nisan 2017, 15:12:48 »
Elimde bak hazır fabrik cihazlar geçiyor bunları isteyen olursa yada takas vs tekliflerinde yazıyorum yoksa bit pazarına koyar satarım ama koymadım sadece teklif olursa yazıyorum çünkü kitleri ucuz maliyet fiyatından hem yapamayanlara hem parça başlık Vs yardımcı olabilmek için herkezin bütcesine uygun maliyet fiyatlarına ilan yapıyorum inş faydası oluyordur yoksa 20_50 tl keardan kim öle kim kala ^-^  yani amaç faydamız olursa ne mutlu saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #71 : 23 Nisan 2017, 16:38:42 »
onur usta çalışa bilen analog yazılımsız bir ürüne ihtiyaç var bu imkanı zayıf araziciler için müthiş olur :D
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı bkr

• Yüzbaşı
  • Yalan yere yemin büyük günahtır. Hadîs'i şerîf
« Yanıtla #72 : 23 Nisan 2017, 16:52:29 »
Hayırlısıyla onur ustam başarılarının devamını beklemekteyiz.
*Bir kimse için söylenen kusûr,onda varsa, bu söz gıybet olur. Yoksa iftirâ olur. Hadîs'i şerîf
*Bir zaman gelir ki, insanlar kazancının helâldan mı, haramdan mı olduğunu düşünmez. Hadîs-i şerîf
*Müslüman kardeşinle mücâdele, münâkaşa ve alay etme! Yerine getiremeyeceğin şeyi ona vadetme! Hadîs'i şerîf
*İhlâs, dünya faydalarını düşünmeyip ibâdetlerini yalnız Allahü teâlânın rızası için yapmaktır. İmâm-ı Rabbani "Rahmetullahi aleyh"
*Saçının ağarmasından ibret almayana, nasihat kâr etmez Abdülaziz bin Ebû Revvâd "Rahmetullahi aleyh"

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #73 : 23 Nisan 2017, 16:57:42 »
Acemi ustam zaten formda 50_100 tl ye yapılabilecek bi dünya analog pulse var ayrım fazla önemli değil diyorsan çoğunu denedim çalışıyor yani yapmak istenirse delta serisi,dp2010,xr7,xr71 surf Vs Vs hepsi çalışıyor işinizi görecekse ben sadece dijital mantığı yazılım geliştirme öğrenme vb dorultuda dile getirdim uygun analog düşünenler hiç çekinmeden formdaki paylaşılan pulseleri yapabilirler yani zaten ustalar yeteri yardımdada bulunuyorlar
Bu dijitalide uygun dijital pulse talep edenler değerlendirsin derim konu dağılmadan devam etsin saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #74 : 23 Nisan 2017, 17:10:30 »
Acemi ustam zaten formda 50_100 tl ye yapılabilecek bi dünya analog pulse var ayrım fazla önemli değil diyorsan çoğunu denedim çalışıyor yani yapmak istenirse delta serisi,dp2010,xr7,xr71 surf Vs Vs hepsi çalışıyor işinizi görecekse ben sadece dijital mantığı yazılım geliştirme öğrenme vb dorultuda dile getirdim uygun analog düşünenler hiç çekinmeden formdaki paylaşılan pulseleri yapabilirler yani zaten ustalar yeteri yardımdada bulunuyorlar
Bu dijitalide uygun dijital pulse talep edenler değerlendirsin derim konu dağılmadan devam etsin saygılar

sana yönelik bi gönderim olmadı ceryan usta  ve şuan düşünülen  projeyede
gelişme ve dijital mantığı geliştirmede  ise aynı fikirdeyim
konun dağılmasınada yünelik bi amacımda olmaz zaten

mevcut olan şemalar dışında burda farklı hep beraber yapa bileceğimiz bir analog cihazımız olsun yani siteye ayit başkasının yaptığı deyil farklı bir konu başlığı altında işi bilen ustardan küçük bir talepti yazdıklarım
sagılar
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #75 : 23 Nisan 2017, 17:15:16 »
O konuda hem fikiriz ;)  tabiki paylaşılanlar harici yeni bi tasarıma hayır demem ben sadece fikir olsun yazdım üstüme almadım sıkıntı yok ^-^  konuyu dağılmasın demem sana değil bende yazıyorum dijital konusunu bölmüş oluyoruz bu konuyu başka bölümde tartışalım istedim sana özel yazmadım yani usta saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #76 : 23 Nisan 2017, 21:24:31 »
Demek istediğim tamda buydu.Teknolojiekibinin projesi ortak katılımla geliştirilmiş ve geliştirilmekte olan bir cihaz.Burdan biri çıkar derki şurası şöyle olsun yada imkanlar dahilinde eklenir veya verim alınmaz çıkartılır.Elektronik bilgisi olmasada önemli değil yeni fikirler elektronikçi ustalarımızın yolunu aydınlatacaktır.Ama en büyük katkıyıda elektronik bilgisine sahip ve aynı zamanda arazi tecrübesi olan ustalarımız yapacaktır şüphesiz.Karşılaşılan sorunlar ve üretilen çözümler şeklinde etkileşimli proje takibi bu forumun ruhunada çok uygun olacaktır.Vallaha ben böyle bir katılım beklentisi içerisindeyim.Başka konu ve başlık altında tartışılabilir.Böyle bir projeyi sahiplenecek yetenekli ve değerli ustalarımızın olduğunu düşünüyorum.Acaba çok mu marjinal bir şey istiyorum... :)

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #77 : 24 Nisan 2017, 19:16:07 »
Onur ustam son durum nedir, hangi aşamadayız saygılar
ceryan3200

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #78 : 25 Nisan 2017, 10:26:18 »
onur usta çalışa bilen analog yazılımsız bir ürüne ihtiyaç var bu imkanı zayıf araziciler için müthiş olur :D
Ayrım zimpirtisindan kurtulursak analog cihaz illaki candır.
Ama suda inkar edilemez psikolojik olarak dijital cihazların içini görünce bune lan durumu yaşıyoruz.Sebep içi boş çıktı
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #79 : 25 Nisan 2017, 13:27:06 »
 :D :D :D