Gönderen Konu: Ücretsiz kol ve başlık  (Okunma sayısı 11925 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oyunburada

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Ücretsiz kol ve başlık
« Yanıtla #40 : 13 Aralık 2016, 21:42:42 »
konuyu ilk açtığında yapıcaktı çekilişi kimse kusura bakmasın ilk yazan alır bu heyerde öyledir çok yazan varsa başka bir çekiliş yapacaktın ayıp ettin merak etme girmem daha forumuna çıkış yapıyorum şimdi .

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #41 : 13 Aralık 2016, 22:21:50 »
konuyu ilk açtığında yapıcaktı çekilişi kimse kusura bakmasın ilk yazan alır bu heyerde öyledir çok yazan varsa başka bir çekiliş yapacaktın ayıp ettin merak etme girmem daha forumuna çıkış yapıyorum şimdi .

güle güle...
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #42 : 13 Aralık 2016, 23:34:25 »
o mesaj yazıldıktan 1 dakika sonra gördüm ama ihtiyacı olan birisi alsın istedim ilk yazan almış olsa millet sırf birşeyler alabilmek adına hareket eder ve gereksiz yorumlar olur böyle bir başlığa ihtiyacın varsa ben göndereyim sana ama insanların paylaşma için yaptığı işlerde bile maraz çıkartmayın Allah aşkına adam bizlerle paylaşıyor siz neler diyorsunuz insan bağzen aynadan kendine bakmalı üzülüyorum sizlerin bu tavırlarına bence özür dilemelisin ve sadece başlık değil önemli olan insanların güvenini kazana bilmek o birikimi ve bilgiyi alabilmek insanları kaybetmek değil insanları kazana bilmek ben formda hiçbir arkadaşımızı kaybetmek istemem daha öncede sizden yana bir sorun olduğunu hatırlıyorum bizlerin de hataları olabilir ama herkes haddini bilmeli gerçektende ihtiyacın varsa ben göndereyim size ve sizde Hüseyin hocamdan özür dileyin sizi  kaybetmeyelim bu konuyuda tatlıya bağlayalım
Saygılar

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #43 : 14 Aralık 2016, 01:23:03 »
Müdahil olmak istemezdim ama duramadım.
Oyunburada arkadasım tavrında yanlışsın.Bu Sitede bu tür malzeme ilanları hep kurra ile veriliyor ki bunun kararıda yönetimindir.(İlk yazan alır veya kurra sonucu alır gibi)
Sitem etmektense,çok ihtiyacın olduğunu belirtseydin sana onlarca kişiden dönüş olur.
Karadağın zaten,kendimden örnek vereyim ücretsiz aldıklarım toplam 10-15bin tl lik piyasası olan malzemeler.
Yani bir art niyet oldugunu düşünmen çok yanlış.
Cidden ihtiyacı olana her zaman hepimizin kapısı açık.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #44 : 14 Aralık 2016, 08:55:01 »
Arkadaşlar BU çekiliş işini çok sevdim valla Birazda olsa merak oluyor insanda. Hüseyin ustam faaliyet için teşekkür ederim. Çekilişte çıkan arkadaşlarıda tebrik ediyorum.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #45 : 14 Aralık 2016, 10:02:54 »
Allah allah . İlk başlığı alabilirim diyen benim. Bu mantıkla benim olay çıkarmam gerekli. Basit bir kura ve ufak bir başlık için bu kadar dik çıkışlar yapılır mı. İnsanların birbirini bu kadar basit bir şey için kırması çok komik. Karadağ usta belli ki elinde fazla kalan malzemelerin birisinin işine yaramasını istemiş. Birazda heyecan olsun diye çekiliş yapalım , biraz eğlenelim demiş. Bunun için bir daha siteye girmem demek çok komik. Gerçi isteyen girsin isteyen girmesin. Bu site paylaşım sitesi. Kimsenin kapris söndürme sitesi değil. O amaçlı girenler amacına uygun sitelere üye olsunlar bence ...

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #46 : 16 Aralık 2016, 16:51:10 »
Hadi kavga etmeyin başlık benim ^-^

Çevrimdışı ilyas

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #47 : 16 Aralık 2016, 21:48:23 »
Ustam bizim başlık bozuldu

Çevrimdışı aynuzzaman01

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #48 : 19 Aralık 2016, 17:59:40 »
Ustam kol elime ulaştı allah razı olsun selametle.
Allah var, gam yok.

Çevrimdışı suayip

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #49 : 14 Ocak 2017, 18:21:35 »
Ustam kol varsa alabılırmıyım saygılarımla

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi